Nosifol forte, gynex, maca

23
8.5.20 19:30

Nosifol forte , gynex , maca

Čauky holky :mavam:

Zkoumám na netu, na nějaký vitamínky na podporu otěhotnění a přemýšlím nad kombinací Nosifol Forte, Gynex a Maca :think: pomohlo někomu? nějaká zkušenost, než objednám a utratím za to ty pěkný penízky :lol: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2063
8.5.20 19:33

Mi osobně ne ani nosifol, inofolic ani gynex, ale kamarádce pomohl gynex + kotryhel. Hledej dál zkušenosti tu je více než dost :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.5.20 18:15
;)

Příspěvek upraven 01.06.20 v 09:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
16.5.20 06:40

My bereme s přítelem Fertility Blend, je varianta i pro páry. Zatím dobírame třetí měsíc. Macu určitě jo, tou nic nezkazíš, pokud nemas problém se štítnou zlazou, na tu by se neměla. Zkus ještě třeba čaje kontryhel a malinik do OVu jeden ráno, druhý k večeru. Malinik zvyšuje a zkvalitnuje tvorbu plodného hlenu. Držím palce, nám už se snad taky zadari. :D jinak gynex jsem brala dva měsíce. Zmizela mi po něm cysta, ale k miminku mi nepomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 20:21

Gynex a nosifol

Ahoj holky, chci se zeptat, zda je možné brat gynex a nosifol současné, nebo zda je lepší jen 1 z nich?

• Citovat
  • Nahlásit
106
9.6.20 21:24

Ahoj já mám cyklus nepravidelný. Snažíme se o mimi už 8 měsíců. Předtím zamlklý potrat :,(
Poslední dva cykly beru gynex s kontryhelovym čajem a beru vitamíny. První ms po gynexu a čaji za 28dní, druhá ms má být dnes 28den a ještě nic, doufám v těhotenství ale test jsem nedělala. :D ale gynex na úpravu cyklu zabral. Dříve ms 50 až 70 dní nebyl u mě problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 07:59

Ahoj holky, přidám svoji zkušenost s nosifolem.
Trpěla jsem na totalne nepravidelný, dlouhý cyklus. Gynex jsem brala 1 mesic a cyklus se mi ještě více prodloužil. Další mesic jsem zkusila nosifol a hned po prvním měsíci se mi cyklus zkrátil z 58 na 30 dnu, druhy cyklus 33 a treti jsem již otěhotněla. Takže za mě mohu nosifol doporučit, i přes jeho vysokou cenu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat