Nosíte dárečky do školky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 14.12.16 18:10
Nosíte dárečky do školky?

Zdravím,

dcera je prvním rokem ve školce - chtěla jsem se zeptat: nosíte ostatním dětem poslední předvánoční den dárečky? Myslím nějakou drobnůstku pro kamarády že by donesla.

Jakou?

Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20831 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 18:16

Nenosíme, dárky přece nosí ježíšek a ten už ve školce byl.

Susenkaa
Kecalka 112 příspěvků 14.12.16 18:18

Donesli jsme male darecky pro pani ucitelky (alias tety) :)

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 14.12.16 18:20

@Aspera No nemyslím od ježíška, malá na něj taky samozřejmě věří. Ale spíš jako pozornost s přáním krásných Vánoc :-)

Kelsey
Hvězda diskuse 44788 příspěvků 14.12.16 18:21

Decka dostanou vsechny stejně (tj. zajistuje srpš) a ano panim uč. decka vezmou něco.

Aspera
Generální žvanilka 20831 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 18:22

No ale to je pak divný dárky jen tak. :-) To bych nechala na její narozeniny.

Pipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 14.12.16 18:22

Dětem ne, letos jsme donesli ozdoby na školkový stromek - vyráběli jsme se synem doma.

beeerush
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 14.12.16 18:58

A co tak dáváte učitelkám? Jen pro inspiraci :)

hofka
Extra třída :D 14993 příspěvků 14.12.16 19:10

Dětem ne, jen učitelkám. Loni jsme dávali do pytlíčku pár miničokoládek a vlastnoručně dělaného anděla z ovčího rouna-dcera pomáhala. Na konci školního roku pak kytičku v květináči se zápichem-dcera namalovala portrét paní učitelky, mělo to úspěch:-) Nebo třeba malou vánoční hvězdu v květináči ozdobeném dítětem nebo s nějakým vyrobeným zápichem.

Příspěvek upraven 14.12.16 v 19:11

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 14.12.16 19:11

@beeerush my nedávali nic.
Jan na konci roku nějakou drobnost… :nevim:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 14.12.16 19:17

Nedávno to tu rozebírali po názvem:

Vánoční dárek pro učitelku v MŠ, tak mrkni.
Jestli ta učitelka není nějaká pipka, nějakou drobnost bych dala ( třeba krém, čaje, nějakou drobnost, co se hodí)

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 14.12.16 19:19

@Fircon jo teď koukám, že píšeš dětem- těm bych nic nedávala…

Kelsey
Hvězda diskuse 44788 příspěvků 14.12.16 20:00

Já jsem celé školce děckám jako sponzor. darek dávala lizatko bylo zabalené v Mikulášovi, s tím pomohli decka ve škole.
Na Vánoce už všem dávat nebudu. Zas příští rok na Mikuláše pridam do balíčku něco.

zrcadlo
Kelišová 6876 příspěvků 14.12.16 20:06

Nosíme na narozeniny dětí, nabízela jsem se i do mikulášského balíčku, ale prý to měli pořešené a nic ve školce nechtěli. Příští týden vezmu nějakou drobnost učitelkám a paní kuchařce/uklízečce (vlastně nevím vůbec, kdo ta paní přesně je, ale dětem pomáhá s obědem, vydává svačinky dětem, které jdou už po obědě, a je na ně moc milá, je to taková babička), ale dětem ne. Pokud by mi dítě přineslo nějaký dárek od jiného dítěte (tedy od jeho rodičů), spíš by mě to přivedlo do rozpaků, nevěděla bych, jestli se to tedy očekávalo nebo ne, i kdyby to mělo být lízátko, tak si neumím představit, že to udělají všichni a dítě si jen tak ponese domů 25 lízátek (a pokud se neočekává, že to udělají všichni, tak mi to zase zavání takovým tím „my ukážeme, že jsme lepší“ - prostě i kdyby za tím byl dobrý úmysl, tak bych z toho dobrý pocit neměla).

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 14.12.16 20:23
@beeerush píše:
A co tak dáváte učitelkám? Jen pro inspiraci :)

my budeme dělat svíčku, bude tady dílnička, tak si to dcera připraví sama.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >