Nosíte rádi tanga?

Dračice 2
27.3.17 15:09

Nosíte rádi tanga?

Zajímalo by mne, jestli nosíte rádi tanga? Nebo máte raději normální prádlo. A pokud tanga nosíte, je to pro vaše pohodlí, nebo se vám líbí, jak na to reaguje chlap? Jak ho to vzrušuje. Můj manžel říká, že to je nemravné a že slušná žena se tak neobléká. Že to provokuje chlapy. Říkám mu, že to je přece v pořádku. Nemyslím tím, že by se měla žena promenádovat v tangách na veřejnosti. Ale pokud se tak svlékne před manželem, nebo partnerem, nevidím na tom nic špatného. Co vy na to?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30952
27.3.17 15:10

:mrgreen: :mrgreen: nosím, nemravné to je, ale to je pointa :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.17 15:12

Jo, párkrát jsem to na sebe navlékla, chlap jak v transu, ale mě to prostě je nepříjemný. Řeže mě to do oka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
15533
27.3.17 15:15

Nosím pod určitý druh šatů. Nemravne nevim, na svatou si fakt nehraju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3665
27.3.17 15:20
@Dračice 2 píše:
Zajímalo by mne, jestli nosíte rádi tanga? Nebo máte raději normální prádlo. A pokud tanga nosíte, je to pro vaše pohodlí, nebo se vám líbí, jak na to reaguje chlap? Jak ho to vzrušuje. Můj manžel říká, že to je nemravné a že slušná žena se tak neobléká. Že to provokuje chlapy. Říkám mu, že to je přece v pořádku. Nemyslím tím, že by se měla žena promenádovat v tangách na veřejnosti. Ale pokud se tak svlékne před manželem, nebo partnerem, nevidím na tom nic špatného. Co vy na to?

Nenosím, protože jsou hezké na malých sexy pozadí mladých holek s minimem celulitidy. Na jiných mi připadají spíše hrozné. Ale u mladých, vysportovaných holčin, proč ne..S partnerem nosím krajkové gaťky, ale ne tanga.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13405

Nosim nemravně jako předehru do postele, na normální nošení to fakt není :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660

Nosím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
27.3.17 15:21

Dřív jsem nosila a už ne. Dřív mi to nevadilo, teď jo. Pořád to tahám ze zadku, překáží to.
Ale na pohled se mi to líbí na hezkých prdelkách :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4410
27.3.17 15:22
@Dračice 2 píše:
Zajímalo by mne, jestli nosíte rádi tanga? Nebo máte raději normální prádlo. A pokud tanga nosíte, je to pro vaše pohodlí, nebo se vám líbí, jak na to reaguje chlap? Jak ho to vzrušuje. Můj manžel říká, že to je nemravné a že slušná žena se tak neobléká. Že to provokuje chlapy. Říkám mu, že to je přece v pořádku. Nemyslím tím, že by se měla žena promenádovat v tangách na veřejnosti. Ale pokud se tak svlékne před manželem, nebo partnerem, nevidím na tom nic špatného. Co vy na to?

Záleží, jak si to ta ženská vezme, když jí nekouká ta šňurka, tak to nejde ani poznat, jestli má tanga nebo ne.. A jinak ne, přijde mi to nechutný mít mezi půlkama tu šňuru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.17 15:23
@lilith1 píše:
Nenosím, protože jsou hezké na malých sexy pozadí mladých holek s minimem celulitidy. Na jiných mi připadají spíše hrozné. Ale u mladých, vysportovaných holčin, proč ne..S partnerem nosím krajkové gaťky, ale ne tanga.

a nesmějou se partnerovi kamarádí, že nosí krajkové gaťky? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13876
27.3.17 15:25

Ne, je to nepohodlny :lol: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2075
27.3.17 15:26
@debra.morgan píše:
Nosim nemravně jako předehru do postele, na normální nošení to fakt není :mrgreen: :mrgreen:

Taky tak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.17 15:27
@Dračice 2 píše:

Tanga nosím, ale jen když mám upnuté kalhoty či sukni, aby nešly vidět okraje a nepůlily mi ošklivě kalhotky pozadí :-D. Jinak nenosím, nedělají mi dobře :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
27.3.17 15:29
@strýček sally píše:
a nesmějou se partnerovi kamarádí, že nosí krajkové gaťky? ;)
:mrgreen: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
27.3.17 15:31

Tanga nenosím, jsou mi dost nepohodlné. Nosím brazilky nebo klasiku. A co se týče mého chlapa, tak jemu je to uplně jedno, pokud to nejsou zapraný gaťky o 3 velikosti větší… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama