Nosítko Babylonia Flexia

554
3.6.18 15:31

Nositko Babylonia Flexia

Maminky, zacinam koukat po nositkach, moc se mi libi Babylonia Flexia, mate nekdo prosim zkusenost? dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.6.18 16:03

@agata23 noo pokud máš nějaké tušení o ergonomickém nošení, tak vhodné nebude. Pokud jsi na FB přidej se do skupiny Nosíme děti, tam je krásný přehled nosítek podle věku dítěte, pokud chceš nosit od narození tak je vhodné Storchenwiege, Fidella Fusion, MartyS dělá nosítko od narození, tuším i Noiga a MoniLu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
3.6.18 16:27

@Kristyna.Vechtova nemám pocit, že by nebylo ergonomické

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 16:34

@misuled noo nevím měnit panely? A ten poslední rozhodně nevydrží do 4 let už na obrázku já vidět, že odhadem dítě tak rok-rok a půl a má látku sotva od kolínka je kolínku a za ty peníze se sežene (i levnější) nosítko které jsem jmenovala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
3.6.18 16:35

@Kristyna.Vechtova To nezpochybňuju, ale jen proto, že není nosítko v seznamu ve fb skupině nemusí být hned neergonomické

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 16:38

@misuled no vzhledem k tomu, že správkyně mají nosítka otestovaná a mají přehled a nosítka jim zasílají sami výrobci, tak asi vědí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
3.6.18 16:49

@Kristyna.Vechtova A toto nosítko bylo ve skupině testované?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 17:19

@misuled co já vím tak ne a pokud nejsi jeho majitelka nebo jsi ho sama nezkusila nevím proč tu vedeme tuto debatu. Zakladatelka diskuze se ptala, já ji odpověděla a odkázala na zdroj správných informací, pokud bude chtít tak si zajistí správné informace a dle nich zakoupí nejvhodnější nosítko, pokud nebude chtít koupí toto a sama brzy pozná, že i kdyby ze začátku bylo vhodné tak rozhodně nevydrží deklarovanou dobu, kterou uvádí výrobce a to za nemalou cenu, kdy i za nižší cenu pořídí nosítko vhodné a takové co vydrží.
Aktivně nosím 18m a prošlo mi rukama dost nosítek, pravidelně se účastním nosicích srazů, takže si myslím, že mohu doporučit co je a co není vhodné, pak už je na zakladatelce této diskuze jakou cestu zvolí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
3.6.18 18:27

To je vsechno super, ve skutecnosti jsi ji jen hned v prvnim prispevku napsala, ze nema zadne tuseni o ergonomickem noseni. Podle me nositko parametry ergonomickeho noseni splnuje.. a o tom tady od zacatku mluvime. Nevidim duvod ho odsoudit jen proto, ze konkretne toto nositko nevyzkousela nosici guru pani „Novakova Dvorakova“.
Netvrdim, ze je dobre, ze bude pohodlne, ze vydrzi do 4 let, ze nejde koupit lepsi, ale nesouhlasim s tim, ze je neergonomicke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 21:09

@misuled takže pro Tvé „ujištění“ nelze v něm dosáhnout správného podsazení a nevydrží dlouho, tudíž není vhodné, info přímo ze skupiny. A za cenu kterou uvádí výrobce lze pořídit kvalitní šátkové nosítko, které vydrží deklarovanou dobu, už to že tvrdí, že vydrží do 4 let a nevydrží je pro mě nedůvěryhodné ;) takže asi tak - ať si zakladatelka udělá obrázek sama a zvolí si nosítko, které chce.
Tady neplatí čím dražší tím lepší a pokud máš opravdu ucelené informace tak toto nosítko nedoporučíš.

A tímto končím diskuzi ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama