Mikina s kapsou na miminko

276
23.5.18 09:08

Mikina s kapsou na miminko

Zdravím devcata,
máte prosim nekdo zkušenost s takovymto typem mikiny. Jestli je pohodlná, netahá a jestli i miminku je v ni dobře? Diky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

191
23.5.18 10:00

@Ssmajlik nosici mikiny jsou obecne super vec, ale v ZADNE se neda nosit bez satku nebo nositka. Doufam, ze to nepochopis zle, nechci z nikoho delat blbce, ale byla na nosici skupince maminka, co si fakt myslela, ze se dite da nosit jen tak v te kapse :) pokud je to z Ali apod, tak to baby kupuji a vystrihavaji tam diru, je to spatne usite. Jinak super nosici mikiny na Bonprix a pak taky Dela spousta Ceskych vyrobcu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.18 12:43

@Ssmajlik Pohodlná je, je teda špatně ušitá, musí se tam vystrihnout díra na hlavu dítěte, holt čínská kvalita. V té kapse samotné se fakt dítě nosit nedá :mrgreen: Je to jen mikina, pod ni patří dítě do šátku nebo nosítka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
25.5.18 13:30

Teda, tak ted jsem za blbce, protoze by me opravdu nenapadlo, ze pod to musim ještě davat šátek nebo to nositko… :lol: tak to je docela pech no… Každopádně ale moc dekuji za rady… pak bych si trhala hlavu, ze jsem naletela.. jinak na ali jsem ani nekoukala, spis se mi libily právě z bonprixu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama