Nosítko Boba X

282
21.1.21 15:44

Nosítko Boba X

Ahoj,

není tu někdo s tímhle nosítkem? Zdá se velmi dobré, ale nemůžu najít nikoho, kdo by měl aspoň tuhle značku, když už ne přesně model.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19247
23.1.21 18:03

@la tilia nevhodné, nepohodlné, za ty prachy seženeš o dost lepší ergo nosítka, podívej na zkusnositko.cz, tam ti pošlou i k vyzkoušení a poradí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
23.1.21 18:15

@Káťa19 děkuju. Můžu se zeptat, proč nevhodné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19247
23.1.21 18:56

@la tilia projela jsem nosící skupinu, nejde dost dobře poštelovat, jako jiná nosítka a není tolik ergonomické jak by mělo být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
23.1.21 19:48

@Káťa19 díky za info. Já právě v českých skupinách a webech nenacházím nic a nebo vlažnou odezvu, zatímco na zahraničních webech to vyhrálo i několik testů a všichni to strašně chválí. Tak jsem rozpolcená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19247
24.1.21 09:22

Nejlepsi mas poradit se na fb v nosime deti, ty holky co vyzkousely desitky nositek uz tak nejak poznaji co je a neni pohodlne, hodne vychvalovana je BeLenka, Tula…
Poznaji zda je opravdu ergonomicke.

Ja mela Kibi, ted uz je vetsi vyber, nositko mi pohodlne nebylo, tak jako satek, zustala jsem u šátku. A treti jsem odnosila, nosim vyhradne v satcich a to mel v roce 16kg :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.1.21 12:16

@Káťa19 jojo, čekám na schválení :mrgreen: Uvidíme, třeba se prcek nebude chtít nosit vůbec :lol: Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 10:48

Nová poradna o zdravém nošení :-)

Dobrý den,

dovolujeme si vás upozornit na novou poradnu o zdravém nošení dětí, ve které se můžete na cokoli ohledně nosítek i šátků zeptat. Naše odbornice vám ráda poradí i se způsobem vázání a individuálně doporučí nejvhodnější způsob právě pro vás :-)

Přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat