Nositko Be Lenka 4ever jaký zvolit popruh ?

102
29.11.20 20:49

Nositko Be Lenka 4ever jaký zvolit popruh ?

Ahoj vy kdo mate nositko Be Lenka 4ever jaký jste si vybrali popruhy? Klasické jako u batohu nebo ty s křížením? Co jsem pochopila tak ty s křížením jsou pohodlnější ale zase složitější na zapnutí, ty bez křížení jsou rychlovkanna nasazení, ale zase jsem četla někde, ze ty popruhy někomu vadí pod podpazim…jaké mate a vyhovuje vám? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
813
29.11.20 21:15

Já mám Monilu uni a tam jde obojí, ale s křížením jsem nikdy nevyužila, mám to normálně a je mi to pohodlný, popruhy mi vůbec nepadaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53532
29.11.20 21:49

Tak ty křížící u Lenky jsou takový hodně placatý, na křížení mnohem pohodlnějí. Někdo to miluje, mně osobně to nesedlo. Jinak se daj i přehnout a nosit narovno, ale vzhledem k tomu, že nosím převážně narovno, tak to byl pro mě akorát vopruz to přehýbat a rovnat. Plus když nosím na zádech, taky mi to vadilo. Mám jiný nosítko, ale Lenku jsem zkoušela obě verze a bude to o osobních preferencích, co tobě víc vyhovuje, bez zkoušení těžko říct. Mně nesednul ten měkkej bederák, takže jsem vybírala jinde z tvrdších.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
16.12.20 21:07

Nevím jestli je dotaz ještě aktuální ale prodávám Lenku Fe bez krizeni, zkoušela jsem obě a za mě to s křížením nepohodlné hrozně to tlačilo do krku takže bez krizeni bylo skvělé :) mám ho od konce září takže je fakt jako nové :) je tady na bazaru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat