Notebook na střední - jaký si vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina Milková
Povídálka 14 příspěvků 07.05.18 15:50
Notebook na střední

Ahoj, mám takový skoro problém, jako problém to není ale potřebuji poradit. V září jdu na střední školu a mám prodloužený čas na písemky a atd. Teta je učitelka na té škole kde budu studovat a říkala, že se to tam řeší že žáci mají notebook a nebo neco podobného a proto chci poradit jaký notebook nebo 2 in 1 jsem schopná mít cokoliv. Jedná se o obor aplikovaná chemie a nezdá se mi že by tam byli náčrtky a tak podobně ale zase jak znám naši učitelku na chemii tak ta po nás chce nakresy a atdy a třeba na vzorečky je to vhodné. Zatím co jsem se dívala tak se mi líbil tablet Lenovo https://www.obchody24.cz/…oid-60-zlaty?… a myslím že by byl aj dobrý jako psát mě baví takže nevím co dál potřebuju ostrou upřímnost stačí mi říct ne je to hovadina vem si tady ten a je mi přece jen 15 a tak proto hledám radu na každém rohu :)

Reklama

Reakce:

Ivan PPZ
Kelišová 5563 příspěvků 07.05.18 16:32

Na čemkoli dotykovém se blbě píše a je tedy nutno vyzkoušet „klávesnici“, jestli bude vyhovovat.
Tohle nemá slot pro datovou SIM, tak si rozmyslet, jak se bude pracovat s připojením k internetu. A obecně doporučuji se ptát na nějakém specializovaném fóru, než tady.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama