Anonymy v diskuzích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacenka065
Povídálka 15 příspěvků 03.05.18 21:23
Anonymy v diskuzich

Ahoj všem, zajimalo by me proč zde lidem tolik vadí, ze některé příspěvky jsou anonymní. Vždyť my všichni jsme v podstatě anonymy. Já například neznám nikoho osobne, kdo sem přispívá. Je pravda, ze tu nejsem tolik aktivní, ale proč by člověk nemohl byt anonym? Jsou některé věci, které člověk nechce přiznat, ale potřebuje nějakou pomoc, utechu nebo nevím co.Ale i když napíše jen tak něco jako anonym tak není to jedno? Přijde mi trapné, ze ho za to někteří napominaji či dokonce se za to ta osoba omlouvá..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janasas
Závislačka 4843 příspěvků 03.05.18 21:27

@kacenka065 mě anonymní nevadí, pokud se do nikoho nenaváží a nerýpají.. Já osobně, pokud píšu hodně osobní věci, co nejsou až tak intimní, ale prostě osobní, tak jsem už použila- anonymní..
No stalo se mi, že jsem založila diskusi a běžném problému s tchýní a tak, a do hodiny, se mi ozvala známá, protože mě poznala, podle obsahu, a věděla, že tu chodím.. Pak to rozebírala mezi ženskými na hřišti. Takže ono to neni vždy pravidlem, že je to uplně anonymní..

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 03.05.18 21:29

@kacenka065 je to jasně dané v pravidlech. A navic pokud použiješ anonym správně, v případě že uvadis osobní údaje, tak s tím nikdo nemá problém. Ale použít anonym na urážky nebo výsměch je hnus, nebo kdyz si v diskuzi odpovidas sam, potom nemám problém ať tvůj nick odryji.

janickaIII
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 03.05.18 21:31

@kacenka065 :potlesk: také to absolutně nechápu. Bezva je, když obyčejný anonymní příspěvek nějaká/y aktivista nahlásí adminovy (myslím tím neškodný/neurazlivy příspěvek). Holt asi mají někteří potřebu moralizovat i na celkově anonymním internetu :nevim:

Myssicka
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 03.05.18 21:32
@kacenka065 píše:
Ahoj všem, zajimalo by me proč zde lidem tolik vadí, ze některé příspěvky jsou anonymní. Vždyť my všichni jsme v podstatě anonymy. Já například neznám nikoho osobne, kdo sem přispívá. Je pravda, ze tu nejsem tolik aktivní, ale proč by člověk nemohl byt anonym? Jsou některé věci, které člověk nechce přiznat, ale potřebuje nějakou pomoc, utechu nebo nevím co.Ale i když napíše jen tak něco jako anonym tak není to jedno? Přijde mi trapné, ze ho za to někteří napominaji či dokonce se za to ta osoba omlouvá..

Možná proto, že vlastně tu vystupuješ dvojmo. Jednou jako přezdívka, podruhé jako anonym. Přičemž jako anonym můžeš snáz urážet, nebo lhát, resp. mluvit jinak, než pod svou přezdívkou. Mně tu také stalkuje příbuzná, tak si budu muset nechat změnit Nick a příště si dám velký pozor. (Jo, vím o tobě, trapko, že donášíš manželovi)

Příspěvek upraven 03.05.18 v 21:34

Magdaleeena
Kelišová 5502 příspěvků 03.05.18 21:33

Mně anonymní také nevadí, byť trošku obráceně nežli píšeš Ty.
Zase tak anonymní nicky nejsou. Já jsem v tomto lehce paranoidní. ;)
Spoustu jich tu má inzerci, fotky, případně nabízí rukodělné výrobky..
Samozřejmě něco jiného jsou urážky či navážení se do kohokoliv.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 03.05.18 21:34

@kacenka065 Já anonymy chápu. Před nějakou dobou tu byl jeden příspěvek, dost specifický ohledně problémů. Okamžitě jsem poznala kamarádku a její rodinu. Anonymy používám, aby se to samé nestalo mě, protože u některých věcí fakt nestojím o to, aby mě někdo poznal :D

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 03.05.18 21:40

Ale někdy je založena diskuze na běžné téma a anonymně :nevim:

Janasas
Závislačka 4843 příspěvků 03.05.18 21:44

@GabinkaCh tak třeba má zakladatelka fotku.. to se pozná lehko a když např. pomlouvá manžela, a nebo problém s kamarádkou, či tchýni, tak to naprosto chápu..

ka2ka
Extra třída :D 11503 příspěvků 03.05.18 21:51

Jsou věci, které nechci spojovat s mojí přezdívkou :nevim:

Anna766
Hvězda diskuse 61075 příspěvků 03.05.18 21:57

Anonymně nepíšu. A nevadí mi když někdo probírá problém anonymně. Ale když ho někdo používá k tomu aby urážel a rýpal, tak je snad jasné že to není OK ne?

Boudová
Kelišová 5905 příspěvků 03.05.18 22:06

Má to jasný pravidla kdy se může anonym použít. Ale nedávno sem viděla anonymní odpověď na otázku „čím se odlicujete?“ to jako nepochopim. Co asi bylo na té micerální vodě tak intimního? Ale nenahlasuju.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 03.05.18 22:17
@kacenka065 píše:

no anonymita má svá pravidla - neslouží k tomu že se něco sdělí jen tak… mě osobně iritují anonymy co jsou pseudochytré, napadají rýpou ale pod nickem by to neudělaly - čili ty já hlásím… pokud anonym sdělí něco osobního tak mi nevadí

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 03.05.18 22:20
@janickaIII píše:
@kacenka065 :potlesk: také to absolutně nechápu. Bezva je, když obyčejný anonymní příspěvek nějaká/y aktivista nahlásí adminovy (myslím tím neškodný/neurazlivy příspěvek). Holt asi mají někteří potřebu moralizovat i na celkově anonymním internetu :nevim:

a ted otázka proč použít na obyčejný anonymní neutrální neurážlivý příspěvek anonymitu a ne nick? Na co? Diskuze pak ztrácí přehlednost kor když se těch anonymů sejde víc
a nevíš komu a na co reaguješ.. Anonymita má svá pravidla.

Anna766
Hvězda diskuse 61075 příspěvků 03.05.18 22:22
@jdukolem píše:
a ted otázka proč použít na obyčejný anonymní neutrální neurážlivý příspěvek anonymitu a ne nick? Na co? Diskuze pak ztrácí přehlednost kor když se těch anonymů sejde víc
a nevíš komu a na co reaguješ.. Anonymita má svá pravidla.
Úplně nejlepší jsou anonymy s výkřiky kdysteseradčis­taralioděti.
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama