Anonymy v diskuzích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacenka065
Povídálka 17 příspěvků 03.05.18 21:23
Anonymy v diskuzich

Ahoj všem, zajimalo by me proč zde lidem tolik vadí, ze některé příspěvky jsou anonymní. Vždyť my všichni jsme v podstatě anonymy. Já například neznám nikoho osobne, kdo sem přispívá. Je pravda, ze tu nejsem tolik aktivní, ale proč by člověk nemohl byt anonym? Jsou některé věci, které člověk nechce přiznat, ale potřebuje nějakou pomoc, utechu nebo nevím co.Ale i když napíše jen tak něco jako anonym tak není to jedno? Přijde mi trapné, ze ho za to někteří napominaji či dokonce se za to ta osoba omlouvá..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Janasas
Kelišová 5027 příspěvků 03.05.18 21:27

@kacenka065 mě anonymní nevadí, pokud se do nikoho nenaváží a nerýpají.. Já osobně, pokud píšu hodně osobní věci, co nejsou až tak intimní, ale prostě osobní, tak jsem už použila- anonymní..
No stalo se mi, že jsem založila diskusi a běžném problému s tchýní a tak, a do hodiny, se mi ozvala známá, protože mě poznala, podle obsahu, a věděla, že tu chodím.. Pak to rozebírala mezi ženskými na hřišti. Takže ono to neni vždy pravidlem, že je to uplně anonymní..

lachtanice86
Kelišová 5511 příspěvků 03.05.18 21:29

@kacenka065 je to jasně dané v pravidlech. A navic pokud použiješ anonym správně, v případě že uvadis osobní údaje, tak s tím nikdo nemá problém. Ale použít anonym na urážky nebo výsměch je hnus, nebo kdyz si v diskuzi odpovidas sam, potom nemám problém ať tvůj nick odryji.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 03.05.18 21:31

@kacenka065 :potlesk: také to absolutně nechápu. Bezva je, když obyčejný anonymní příspěvek nějaká/y aktivista nahlásí adminovy (myslím tím neškodný/neurazlivy příspěvek). Holt asi mají někteří potřebu moralizovat i na celkově anonymním internetu :nevim:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 21:32
@kacenka065 píše:
Ahoj všem, zajimalo by me proč zde lidem tolik vadí, ze některé příspěvky jsou anonymní. Vždyť my všichni jsme v podstatě anonymy. Já například neznám nikoho osobne, kdo sem přispívá. Je pravda, ze tu nejsem tolik aktivní, ale proč by člověk nemohl byt anonym? Jsou některé věci, které člověk nechce přiznat, ale potřebuje nějakou pomoc, utechu nebo nevím co.Ale i když napíše jen tak něco jako anonym tak není to jedno? Přijde mi trapné, ze ho za to někteří napominaji či dokonce se za to ta osoba omlouvá..

Možná proto, že vlastně tu vystupuješ dvojmo. Jednou jako přezdívka, podruhé jako anonym. Přičemž jako anonym můžeš snáz urážet, nebo lhát, resp. mluvit jinak, než pod svou přezdívkou. Mně tu také stalkuje příbuzná, tak si budu muset nechat změnit Nick a příště si dám velký pozor. (Jo, vím o tobě, trapko, že donášíš manželovi)

Příspěvek upraven 03.05.18 v 21:34

Magdaleeena
Kelišová 5621 příspěvků 03.05.18 21:33

Mně anonymní také nevadí, byť trošku obráceně nežli píšeš Ty.
Zase tak anonymní nicky nejsou. Já jsem v tomto lehce paranoidní. ;)
Spoustu jich tu má inzerci, fotky, případně nabízí rukodělné výrobky..
Samozřejmě něco jiného jsou urážky či navážení se do kohokoliv.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 03.05.18 21:34

@kacenka065 Já anonymy chápu. Před nějakou dobou tu byl jeden příspěvek, dost specifický ohledně problémů. Okamžitě jsem poznala kamarádku a její rodinu. Anonymy používám, aby se to samé nestalo mě, protože u některých věcí fakt nestojím o to, aby mě někdo poznal :D

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 03.05.18 21:40

Ale někdy je založena diskuze na běžné téma a anonymně :nevim:

Janasas
Kelišová 5027 příspěvků 03.05.18 21:44

@GabinkaCh tak třeba má zakladatelka fotku.. to se pozná lehko a když např. pomlouvá manžela, a nebo problém s kamarádkou, či tchýni, tak to naprosto chápu..

ka2ka
Extra třída :D 12514 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 21:51

Jsou věci, které nechci spojovat s mojí přezdívkou :nevim:

Anna766
Hvězda diskuse 66582 příspěvků 03.05.18 21:57

Anonymně nepíšu. A nevadí mi když někdo probírá problém anonymně. Ale když ho někdo používá k tomu aby urážel a rýpal, tak je snad jasné že to není OK ne?

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 03.05.18 22:06

Má to jasný pravidla kdy se může anonym použít. Ale nedávno sem viděla anonymní odpověď na otázku „čím se odlicujete?“ to jako nepochopim. Co asi bylo na té micerální vodě tak intimního? Ale nenahlasuju.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 03.05.18 22:17
@kacenka065 píše:

no anonymita má svá pravidla - neslouží k tomu že se něco sdělí jen tak… mě osobně iritují anonymy co jsou pseudochytré, napadají rýpou ale pod nickem by to neudělaly - čili ty já hlásím… pokud anonym sdělí něco osobního tak mi nevadí

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 03.05.18 22:20
@janickaIII píše:
@kacenka065 :potlesk: také to absolutně nechápu. Bezva je, když obyčejný anonymní příspěvek nějaká/y aktivista nahlásí adminovy (myslím tím neškodný/neurazlivy příspěvek). Holt asi mají někteří potřebu moralizovat i na celkově anonymním internetu :nevim:

a ted otázka proč použít na obyčejný anonymní neutrální neurážlivý příspěvek anonymitu a ne nick? Na co? Diskuze pak ztrácí přehlednost kor když se těch anonymů sejde víc
a nevíš komu a na co reaguješ.. Anonymita má svá pravidla.

Anna766
Hvězda diskuse 66582 příspěvků 03.05.18 22:22
@jdukolem píše:
a ted otázka proč použít na obyčejný anonymní neutrální neurážlivý příspěvek anonymitu a ne nick? Na co? Diskuze pak ztrácí přehlednost kor když se těch anonymů sejde víc
a nevíš komu a na co reaguješ.. Anonymita má svá pravidla.
Úplně nejlepší jsou anonymy s výkřiky kdysteseradčis­taralioděti.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Pomeje je prý závislý na prášcích proti bolesti. Sám to popírá, léky ale přiznal!

Má ještě šanci postavit se na nohy? Stav Jiřího Pomejeho má být prý velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama