Ombre vlasy - černá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macik.S
Kecalka 264 příspěvků 14.04.18 22:14
Ombre vlasy - černá

Ahoj holky. :kytka: Chtěla bych si nechat udělat ombre, ale hrozně se toho bojím :lol: Co když se to nepovede a já budu vypadat jako blb. :mrgreen:
Každá kadeřnice to asi neumí, že? Chodím k jedné kadeřnici už hodně let, ale o ombre nikdy nemluvila, já se jí na to zatím ani neptala, pořád jsem si nebyla jistá. :D
Máte s ombre některá zkušenost? Chodí se víckrát?
Chtěla bych tohle - ale ta černá tam.. nejsem moc na experimenty, už pár let nosím to samé = melír, a do toho černé podbarvení a to podbarvení by taky mohl být problém, když tam chci šedou.. nebo ne? Omlouvám se, že se tak blbě ptám, ale nerozumím tomu :mrgreen: :mrgreen:

Moc děkuji za odpovědi. :hug:
Nevěděla jsem kam téma zařadit, tak se omlouvám jestli je špatně. :)

Reklama

Reakce:

Macik.S
Kecalka 264 příspěvků 14.04.18 22:15

Jé, ten obrázek 8o Pardon, myslela jsem, že to jen zkopíruje odkaz, ne že se zobrazí fotka :D

Aduš8
Kecalka 389 příspěvků 14.04.18 22:22

Ombré opravdu každá kadeřnice nezvládne, sama jsem v tomhle oboru vyučená a netroufla bych si na to. Chtěla by to najít nějakou, která jezdí na kursy a dál se vzdělává v novinkách. Ale počítek s tím, že pokud máš světlejší vlasy, budeš muset chodit na dobarvování odrostů, mám černé vlasy a dobravuji každý měsíc. A konce budou i téhle kombinace velice suché..

Macik.S
Kecalka 264 příspěvků 14.04.18 22:25

@Aduš8 Jsem špinavý blond, dobarvovat každý měsíc?? Táák to ne, to by mě nebavilo :mrgreen: Ale tohle ombré se mi tak strašně líbí, ale fakt se toho bojím. Hm, myslím, že ta moje to neumí. Tak nic, aspoň se nebudu bát, že se to nepovede a půjdu na svojí klasiku :lol:

Aduš8
Kecalka 389 příspěvků 14.04.18 22:29

@Macik.S Vlasy odrůstají cca o 1cm měsíčně. Tak si představ, když ti u hlavy odroste špinavý blond a na to navazuje ta černá. Já mám vlasy hnědé a černou dobravuji opravdu nejpozději každých 6 týdnů, jinak to prosvítá.

Macik.S
Kecalka 264 příspěvků 14.04.18 22:33

@Aduš8 Jojo, netvrdím, že to tak není. I když jsem se tenkrát svojí kadeřnice ptala na blond, na celou blond, tak mi řekla to samé. Vím, že to tak je. A nebavilo by mě to, už takhle tam chodím jen jednou za půl roku. :lol: Ale nad tímhle jsem prostě nepřemýšlela, jen jsem uviděla tu fotku a hrozně se mi to zalíbilo :mrgreen: Ona by mě z toho vyvedla i moje kadeřnice.

marfra
Generální žvanilka 23171 příspěvků 24 inzerátů 14.04.18 23:23

@Macik.S ja nemam teda ombre ale balayage, coz je neco podobneho, a chodim se dobarvovat co 6-7 tydnu. Ono to opravdu rychle odroste a nevypada to pak moc hezky. Pro nejvyssi pripad nouze mam takovy ten sprej pro zakryti odrostu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama