Ombre vlasy - černá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Macik.S
Kecalka 360 příspěvků 14.04.18 22:14
Ombre vlasy - černá

Ahoj holky. :kytka: Chtěla bych si nechat udělat ombre, ale hrozně se toho bojím :lol: Co když se to nepovede a já budu vypadat jako blb. :mrgreen:
Každá kadeřnice to asi neumí, že? Chodím k jedné kadeřnici už hodně let, ale o ombre nikdy nemluvila, já se jí na to zatím ani neptala, pořád jsem si nebyla jistá. :D
Máte s ombre některá zkušenost? Chodí se víckrát?
Chtěla bych tohle - ale ta černá tam.. nejsem moc na experimenty, už pár let nosím to samé = melír, a do toho černé podbarvení a to podbarvení by taky mohl být problém, když tam chci šedou.. nebo ne? Omlouvám se, že se tak blbě ptám, ale nerozumím tomu :mrgreen: :mrgreen:

Moc děkuji za odpovědi. :hug:
Nevěděla jsem kam téma zařadit, tak se omlouvám jestli je špatně. :)

Reakce:
Macik.S
Kecalka 360 příspěvků 14.04.18 22:15

Jé, ten obrázek 8o Pardon, myslela jsem, že to jen zkopíruje odkaz, ne že se zobrazí fotka :D

Aduš8
Závislačka 3814 příspěvků 14.04.18 22:22

Ombré opravdu každá kadeřnice nezvládne, sama jsem v tomhle oboru vyučená a netroufla bych si na to. Chtěla by to najít nějakou, která jezdí na kursy a dál se vzdělává v novinkách. Ale počítek s tím, že pokud máš světlejší vlasy, budeš muset chodit na dobarvování odrostů, mám černé vlasy a dobravuji každý měsíc. A konce budou i téhle kombinace velice suché..

Macik.S
Kecalka 360 příspěvků 14.04.18 22:25

@Aduš8 Jsem špinavý blond, dobarvovat každý měsíc?? Táák to ne, to by mě nebavilo :mrgreen: Ale tohle ombré se mi tak strašně líbí, ale fakt se toho bojím. Hm, myslím, že ta moje to neumí. Tak nic, aspoň se nebudu bát, že se to nepovede a půjdu na svojí klasiku :lol:

Aduš8
Závislačka 3814 příspěvků 14.04.18 22:29

@Macik.S Vlasy odrůstají cca o 1cm měsíčně. Tak si představ, když ti u hlavy odroste špinavý blond a na to navazuje ta černá. Já mám vlasy hnědé a černou dobravuji opravdu nejpozději každých 6 týdnů, jinak to prosvítá.

Macik.S
Kecalka 360 příspěvků 14.04.18 22:33

@Aduš8 Jojo, netvrdím, že to tak není. I když jsem se tenkrát svojí kadeřnice ptala na blond, na celou blond, tak mi řekla to samé. Vím, že to tak je. A nebavilo by mě to, už takhle tam chodím jen jednou za půl roku. :lol: Ale nad tímhle jsem prostě nepřemýšlela, jen jsem uviděla tu fotku a hrozně se mi to zalíbilo :mrgreen: Ona by mě z toho vyvedla i moje kadeřnice.

marfra
Generální žvanilka 23264 příspěvků 20 inzerátů 14.04.18 23:23

@Macik.S ja nemam teda ombre ale balayage, coz je neco podobneho, a chodim se dobarvovat co 6-7 tydnu. Ono to opravdu rychle odroste a nevypada to pak moc hezky. Pro nejvyssi pripad nouze mam takovy ten sprej pro zakryti odrostu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >