Reklama

Početí a jízda na kole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 17:28
Početí a jízda na kole

Dobrý den, prosím o zachování anonymity, je to pro me citlivé téma, vim, ze jiným může byt k smíchu.
Snažíme se s partnerem o miminko, večer jsme se milovali, dnes si udělali výlet na kolach, kde jsme jeli i po nehezke cestě. Myslíte, ze tohle může mít na početí vliv, když jsme jeli po hrbolkach? Jakoze, by se ta spermie uvnitr neuchytila, kdyz jsem jela na kole kde byly hrbolky. Některým bude otázka k smíchu, me to zajímá.

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10390 příspěvků 14.04.18 17:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o zachování anonymity, je to pro me citlivé téma, vim, ze jiným může byt k smíchu.
Snažíme se s partnerem o miminko, večer jsme se milovali, dnes si udělali výlet na kolach, kde jsme jeli i po nehezke cestě. Myslíte, ze tohle může mít na početí vliv, když jsme jeli po hrbolkach? Jakoze, by se ta spermie uvnitr neuchytila, kdyz jsem jela na kole kde byly hrbolky. Některým bude otázka k smíchu, me to zajímá.

Klid. Já jsem na kole jezdila a netušila jsem, že jsem těhotná. Nic se nevyklepalo. Našla jsem na jedné stránce, že na místo činu se dostane do 5 hodin. Pak už by neměla vypadnout :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 17:38

@Russet uklidnila si me :) otázka je srandovni, ale raději se zeptam. :oops: dekuji :)

lachtanice86
Kelišová 5748 příspěvků 14.04.18 17:39

Jo je to srandovní. Jízda na kole fakt nevadí.

Gorlami
Závislačka 3183 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 17:40

Pokud si sedela celou dobu na sedatku, spermie tak nemohly pres barieru vypadnout, tak bych se nebala ;).

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 14.04.18 17:45

V klidu, naše prďola se dokonce i uhnízdila přes jízdu na kole a to jsem si dávala do těla po kopcích ( nenapadlo mě, že bych byla těhu), pak jsem jezdila i po kopečcích až do 6 měsíce a teď s námi naše 5 měsíční mimino drandí v cyklo votíku :palec:

Russet
Extra třída :D 10390 příspěvků 14.04.18 17:46
@Anonymní píše:
@Russet uklidnila si me :) otázka je srandovni, ale raději se zeptam. :oops: dekuji :)

Tak hodně štestí a za pár týdnů pozitivní test!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 17:49

Děkuji vám všem. :) diskuzi necham smazat. Dozvěděla jsem se co jsem potřebovala. :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 30 inzerátů 14.04.18 18:46
@Anonymní píše:
Děkuji vám všem. :) diskuzi necham smazat. Dozvěděla jsem se co jsem potřebovala. :)

Proč? Stejně je to anonymní, třeba to pomůže někomu dalšímu, až bude tápat a nebude muset zakládat další diskusi.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 19:42

Oplodnenemu vajicku trva asi hodinu, nez se zahnizdi a pak uz ho vazne vyklepat zadnym sportem nemuzes. Jestli ti to ma tento mesic vyjit, tak ti to vyjde, i kdyby jsi skakala mezitim bungee jumping a jestli ne, tak by ti nepomohlo ani se privazat nohama k lustru… Ne ze bych ti to prala, ale muze trvat jeste treba spoustu mesicu (nebo i let) nez otehotnis. To budes celou dobu lezet doma? Asi ne, ze jo. Delej vsechno, co normalne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 22:00
@xstrasilka píše:
Proč? Stejně je to anonymní, třeba to pomůže někomu dalšímu, až bude tápat a nebude muset zakládat další diskusi.

Dobře, napisi, aby diskuzi nechali, kdyby nějaká mela stejnou myšlenku. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama