Hledám tady na emiminu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Minnies
Kelišová 5682 příspěvků 08.04.18 11:20
Hledám tady na emiminu

Ahoj holky, po dlooooouhé době zakládám téma. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ho založit nebo ne, a jestli to vubec k něčemu bude, ale nakonec jsem si řekla, že to zkusím. Seznámila jsem se tady před skoro 4 lety s Míšou. I jsme se potkaly, a byly spolu na těhotenském cvičení. Ona sem na emimi chodila často, a ted už se tady od ledna nepřihlásila a telefon na ní bohužel už nemám :,( nevíte co se děje? Nebo nemáte některá o ní nějakou zprávu? Chystáme se na relax pobyt do ČB a tuším, že ted bydlí někde tam, tak mě napadlo se zase po dlouhé době setkat i s dětmi.. její nick tady je majki. r Budu moc ráda, pokud o ní mate někdo nějakou zprávu a nebo klidně i telefon. :*
Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 37304 příspěvků 08.04.18 11:22

@Minnies no jo ta tady dlouho nebyla. Tak jedině jí napsat do zpráv a doufat že si to přečte ;)

Minnies
Kelišová 5682 příspěvků 08.04.18 11:26

@Markéta80 Já jí do zpráv psala, bohužel od ledna nepřečetla, ani tady nebyla :nevim: vím, že měla vážný zdravotní problém, tak jen doufám, že je v pořádku… :(

sebel
Kecalka 288 příspěvků 08.04.18 12:12

Tak zkus napsat adminkám, jestli ti nedaj kontakt, nebo jestli neco nevedi…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27517 příspěvků 08.04.18 13:07
@Minnies píše:
Ahoj holky, po dlooooouhé době zakládám téma. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ho založit nebo ne, a jestli to vubec k něčemu bude, ale nakonec jsem si řekla, že to zkusím. Seznámila jsem se tady před skoro 4 lety s Míšou. I jsme se potkaly, a byly spolu na těhotenském cvičení. Ona sem na emimi chodila často, a ted už se tady od ledna nepřihlásila a telefon na ní bohužel už nemám :,( nevíte co se děje? Nebo nemáte některá o ní nějakou zprávu? Chystáme se na relax pobyt do ČB a tuším, že ted bydlí někde tam, tak mě napadlo se zase po dlouhé době setkat i s dětmi.. její nick tady je majki. r Budu moc ráda, pokud o ní mate někdo nějakou zprávu a nebo klidně i telefon. :*
Děkuji :kytka:

prosím Tě, když zakládáš jakékoli téma, definuj ho už v názvu.

Minnies
Kelišová 5682 příspěvků 08.04.18 18:54

@Burj Chalifa Prosím Tě, až budeš zakládat téma Ty, tak si mu dej název, dle svého uvážení. ;) Škoda, že Tvůj příspěvek mi nijak nepomohl, když už jsi musela reagovat, tak příště prosím Tě k tématu.
@sebel Zkusím. Tady to asi nemělo cenu… :?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27517 příspěvků 08.04.18 21:35
@Minnies píše:
@Burj Chalifa Prosím Tě, až budeš zakládat téma Ty, tak si mu dej název, dle svého uvážení. ;) Škoda, že Tvůj příspěvek mi nijak nepomohl, když už jsi musela reagovat, tak příště prosím Tě k tématu.
@sebel Zkusím. Tady to asi nemělo cenu… :?

je k tématu, resp. v souladu a doporučeními adminů, takže asi tak.To byl jen poznámka na, tak emoce stranou, to jen na okraj.

Minnies
Kelišová 5682 příspěvků 08.04.18 22:49

@Burj Chalifa :lol: řešis úplný blbosti :lol: skoda ze nemas konkrétní radu K TÉMATU! ;) nic, jdu napsat adminum, třeba o Míše něco vědí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama