Rodiče, škola a šikana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 14:18
Rodiče, škola a šikana

Nevěděl/a jsem, kam tohle zařadit, tak mě za to prosím nebanujte…
Tento problém přetrvává déle, ale rozhodl/a jsem se to sem napsat…
Trápí mě rodiče. A teď mi prosím nenadávejte do kometářů, že nějaké malé rozmazlené děcko vkládá do diskuse tento článek, protože mu rodiče nechtějí koupit IPhone…
Takže k věci.
Už si připadám jako v pasti. Nedá se s tím nic dělat a za projevení svého názoru dostanete facku, protože ho prostě neodvoláte. Stačí říct, že nenávidíte malé fakany a už máte domácí vězení. A když tomu všemu ještě ve škole ze všech stran slyšíte, že hudba, styl oblékání, nebo vaše myšlenky jsou jen pí****ny, už vám moc do smíchu není. Ne, že bych byla nějaký slaboch, nebo tak, ale rodina by vás aspoň měla podpořit a ne za vámi přijít se slovy - můžeš si za to sám/a.
Chci prostě jít pryč a ne se tady trápit. Nebo to aspoň urovnat…

Reakce:
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17671 příspěvků 25.03.18 14:20
@Anonymní píše:
Trápí mě rodiče. A teď mi prosím nenadávejte do kometářů, že nějaké malé rozmazlené děcko vkládá do diskuse tento článek, protože mu rodiče nechtějí koupit IPhone…
Takže k věci.
Už si připadám jako v pasti. Nedá se s tím nic dělat a za projevení svého názoru dostanete facku, protože ho prostě neodvoláte. Stačí říct, že nenávidíte malé fakany a už máte domácí vězení. A když tomu všemu ještě ve škole ze všech stran slyšíte, že hudba, styl oblékání, nebo vaše myšlenky jsou jen pí****ny, už vám moc do smíchu není. Ne, že bych byla nějaký slaboch, nebo tak, ale rodina by vás aspoň měla podpořit a ne za vámi přijít se slovy - můžeš si za to sám/a.

Napiš něco o sobě. Tohle, co jsi napsal, o tobě nevypovídá nic.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 25.03.18 14:25

Z tvého příspěvku toho nejde moc pochopit. Chtělo by to asi začít tím PROČ tě ve škole šikanují a doma nechápou…

pedigka
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 25.03.18 14:26

Citim z prispevku zoufalost a rada bych pomohla, ale tohle je tak obecny popis, ze z toho nelze nic konkretniho vycist.

IvePr
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 25.03.18 14:47

Buď v klidu, před pár lety jsem zažívala stejný pocity, to je normální… Z puberty vyrosteš :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 45555 příspěvků 25.03.18 15:22

Jaky mas problem?

Uživatel je onlineSerpentini
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 25.03.18 18:50

Mám neobvyklé koníčky, nosím jinou módu a poslouchám jinou hudbu než absolutní většina společnosti. Chceš radu? Najdi si lidi se stejným pohledem na svět a těm ostatním svoje názory necpi.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17671 příspěvků 26.03.18 09:01
@Anonymní píše:
Takže k věci.

Jestli takhle, jako v diskusi, kterou jsi sám/a založil/a reaguješ i na rodiče, tak chápu, že se s tebou nedomluví. Ono totiž není o čem. :zed: Založíš diskusi a nereaguješ. Tak to budeš hodně dlouho nespokojený/á. Nazdar.

JessicasHopes
Nováček 5 příspěvků 25.03.19 08:59

Já jsem si prošla šikanou na střední škole… Řekla jsem to doma, jenže můj nevlastní otec mi řekl, ať to tam vydržím… Všichni jsme se ho doma báli, tak jsem to musela překousnout… Po roce a půl jsem se psychicky zhroutila, tak mi mamka domluvila přestup na jinou školu… Od otce jsem jen slyšela, jak jsem srab a že jsem ho zklamala, když jsem nevydržela na škole, kterou mi vybral… V 18 jsem se odstěhovala z domu, bylo to těžký… Ale nebyla jsem s ním…

Váš příspěvek
Reklama