Rodiče, škola a šikana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 14:18
Rodiče, škola a šikana

Nevěděl/a jsem, kam tohle zařadit, tak mě za to prosím nebanujte…
Tento problém přetrvává déle, ale rozhodl/a jsem se to sem napsat…
Trápí mě rodiče. A teď mi prosím nenadávejte do kometářů, že nějaké malé rozmazlené děcko vkládá do diskuse tento článek, protože mu rodiče nechtějí koupit IPhone…
Takže k věci.
Už si připadám jako v pasti. Nedá se s tím nic dělat a za projevení svého názoru dostanete facku, protože ho prostě neodvoláte. Stačí říct, že nenávidíte malé fakany a už máte domácí vězení. A když tomu všemu ještě ve škole ze všech stran slyšíte, že hudba, styl oblékání, nebo vaše myšlenky jsou jen pí****ny, už vám moc do smíchu není. Ne, že bych byla nějaký slaboch, nebo tak, ale rodina by vás aspoň měla podpořit a ne za vámi přijít se slovy - můžeš si za to sám/a.
Chci prostě jít pryč a ne se tady trápit. Nebo to aspoň urovnat…

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16811 příspěvků 25.03.18 14:20
@Anonymní píše:
Trápí mě rodiče. A teď mi prosím nenadávejte do kometářů, že nějaké malé rozmazlené děcko vkládá do diskuse tento článek, protože mu rodiče nechtějí koupit IPhone…
Takže k věci.
Už si připadám jako v pasti. Nedá se s tím nic dělat a za projevení svého názoru dostanete facku, protože ho prostě neodvoláte. Stačí říct, že nenávidíte malé fakany a už máte domácí vězení. A když tomu všemu ještě ve škole ze všech stran slyšíte, že hudba, styl oblékání, nebo vaše myšlenky jsou jen pí****ny, už vám moc do smíchu není. Ne, že bych byla nějaký slaboch, nebo tak, ale rodina by vás aspoň měla podpořit a ne za vámi přijít se slovy - můžeš si za to sám/a.

Napiš něco o sobě. Tohle, co jsi napsal, o tobě nevypovídá nic.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 25.03.18 14:25

Z tvého příspěvku toho nejde moc pochopit. Chtělo by to asi začít tím PROČ tě ve škole šikanují a doma nechápou…

pedigka
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 25.03.18 14:26

Citim z prispevku zoufalost a rada bych pomohla, ale tohle je tak obecny popis, ze z toho nelze nic konkretniho vycist.

IvePr
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 25.03.18 14:47

Buď v klidu, před pár lety jsem zažívala stejný pocity, to je normální… Z puberty vyrosteš :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44784 příspěvků 25.03.18 15:22

Jaky mas problem?

Serpentini
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 25.03.18 18:50

Mám neobvyklé koníčky, nosím jinou módu a poslouchám jinou hudbu než absolutní většina společnosti. Chceš radu? Najdi si lidi se stejným pohledem na svět a těm ostatním svoje názory necpi.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16811 příspěvků 26.03.18 09:01
@Anonymní píše:
Takže k věci.

Jestli takhle, jako v diskusi, kterou jsi sám/a založil/a reaguješ i na rodiče, tak chápu, že se s tebou nedomluví. Ono totiž není o čem. :zed: Založíš diskusi a nereaguješ. Tak to budeš hodně dlouho nespokojený/á. Nazdar.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >