Tohle že je špinavá blond?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nyki111
Povídálka 25 příspěvků 11.03.18 09:41
Tohle že je Špinavá blond?

Co vidíte? Já hnědou barvu! Řečeno mi je,, že to je 100% špinavý blond :D tak…co vidíte vy?? :D :zed: :zed: :zed: na dvou fotkach = můj syn s červeným tričkem, vidím hnědou a na třetí fotce ještě víc hnědou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAzeretereza
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 11.03.18 09:45

No, na prvni fotce to jeste jakz takz vypada, ale na dalsich urcite ne, pokud odpovida barva na fotce skutecnosti. Pokud je tohle spinava blond, pak ja jsem blondyna celej zivot :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 3966 příspěvků 11.03.18 09:46
@nyki111 píše:
Co vidíte? Já hnědou barvu! Řečeno mi je,, že to je 100% špinavý blond :D tak…co vidíte vy?? :D :zed: :zed: :zed: na dvou fotkach = můj syn s červeným tričkem, vidím hnědou a na třetí fotce ještě víc hnědou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Já myslím, že ať je to co je to, tak to na funkci nemá vliv. :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 8208 příspěvků 33 inzerátů 11.03.18 09:46

Taky tomu rikam spinava blond. Mam to ja i syn, takovy odstin. Manzel ma jeste tmavsi, a to uz je hneda.

nyki111
Povídálka 25 příspěvků 11.03.18 09:46
Přidávám ještě foto k třetí fotce :D
8o 8o

nyki111
Povídálka 25 příspěvků 11.03.18 09:48
@Zabatko píše:
Já myslím, že ať je to co je to, tak to na funkci nemá vliv. :mrgreen:
:D :D nemá, jen se chci ujistit že vidím dobře a že barvy ještě ovládám :D :lol: :lol:

debra.morgan
Závislačka 2733 příspěvků 11.03.18 09:49

Očividně zalezi jak to vyfotis :roll:, na prvni a druhe to vypada na spinovou blond a na te treti na hnedou, ale tam je hodne stin :roll:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2134 příspěvků 11.03.18 09:50

Hnědá. tohle špinavá blond není ani omylem.

Alušáček
Závislačka 2920 příspěvků 11.03.18 09:53

@nyki111 Na prvních dvou fotkách vidím světle hnědou na dalších středně hnědou… Všimla jsem si, že někdo rozlišuje barvu vlasů jen na tmavou a světlou.

Jogrr
Závislačka 4020 příspěvků 11.03.18 09:57

Barva ktere ja rikam „seda mys se plazi“. Proste neco, co se dost tezko specifikuje. Ale blond fakt neeeee :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26979 příspěvků 9 inzerátů 11.03.18 09:57

Jako špinavá blond se označuje téměř každý odstín vlasů mezi blond a tmavě hnědou… takže když budu soudit hlavně podle té první fotky, dalo by se klidně říct, že je to špinavá blond… tuhle barvu mají i dcery a říkám tomu taky tak, protože já, manžel i vnučka máme tmavě hnědé vlasy a ty jsou teda opravdu tmavé v porovnání s nimi… takže asi tak… ;) :D

Tichošlápek
Echt Kelišová 8726 příspěvků 11.03.18 09:57

Ja žila v tom, ze tohle je hnědá. Špinavou blond si predstavuji takhle

iziwolvie
Kecalka 345 příspěvků 11.03.18 09:59

Na první fotce mi přijde špinavá blond, na dalších hnědá. Ono záleží, jak ho budeš fotit. Když ho vezmeš před barák na sluníčko, budou vlasy vypadat světlejší. Doma bude fotka tmavší. Já mám špinavou blond, v létě mám vlasy ze sluníčka světlejší, v zimě tmavší ( hlavně když se ostříhám a nebo nemám umyté vlasy ). :)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2134 příspěvků 11.03.18 10:00

@Tichošlápek Jj.takhle vypadá špinavá blond.

kristyn.g
Závislačka 2720 příspěvků 11.03.18 10:02

Špinavá blond je to co vložila Tichošlápek…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama