Tohle že je špinavá blond?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nyki111
Povídálka 25 příspěvků 11.03.18 09:41
Tohle že je Špinavá blond?

Co vidíte? Já hnědou barvu! Řečeno mi je,, že to je 100% špinavý blond :D tak…co vidíte vy?? :D :zed: :zed: :zed: na dvou fotkach = můj syn s červeným tričkem, vidím hnědou a na třetí fotce ještě víc hnědou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 11.03.18 09:45

No, na prvni fotce to jeste jakz takz vypada, ale na dalsich urcite ne, pokud odpovida barva na fotce skutecnosti. Pokud je tohle spinava blond, pak ja jsem blondyna celej zivot :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 3878 příspěvků 11.03.18 09:46
@nyki111 píše:
Co vidíte? Já hnědou barvu! Řečeno mi je,, že to je 100% špinavý blond :D tak…co vidíte vy?? :D :zed: :zed: :zed: na dvou fotkach = můj syn s červeným tričkem, vidím hnědou a na třetí fotce ještě víc hnědou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Já myslím, že ať je to co je to, tak to na funkci nemá vliv. :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 7861 příspěvků 34 inzerátů 11.03.18 09:46

Taky tomu rikam spinava blond. Mam to ja i syn, takovy odstin. Manzel ma jeste tmavsi, a to uz je hneda.

nyki111
Povídálka 25 příspěvků 11.03.18 09:46
Přidávám ještě foto k třetí fotce :D
8o 8o

nyki111
Povídálka 25 příspěvků 11.03.18 09:48
@Zabatko píše:
Já myslím, že ať je to co je to, tak to na funkci nemá vliv. :mrgreen:
:D :D nemá, jen se chci ujistit že vidím dobře a že barvy ještě ovládám :D :lol: :lol:

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 11.03.18 09:49

Očividně zalezi jak to vyfotis :roll:, na prvni a druhe to vypada na spinovou blond a na te treti na hnedou, ale tam je hodne stin :roll:

karkarka
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 11.03.18 09:50

Hnědá. tohle špinavá blond není ani omylem.

Alušáček
Závislačka 2826 příspěvků 11.03.18 09:53

@nyki111 Na prvních dvou fotkách vidím světle hnědou na dalších středně hnědou… Všimla jsem si, že někdo rozlišuje barvu vlasů jen na tmavou a světlou.

Jogrr
Závislačka 3941 příspěvků 11.03.18 09:57

Barva ktere ja rikam „seda mys se plazi“. Proste neco, co se dost tezko specifikuje. Ale blond fakt neeeee :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26725 příspěvků 9 inzerátů 11.03.18 09:57

Jako špinavá blond se označuje téměř každý odstín vlasů mezi blond a tmavě hnědou… takže když budu soudit hlavně podle té první fotky, dalo by se klidně říct, že je to špinavá blond… tuhle barvu mají i dcery a říkám tomu taky tak, protože já, manžel i vnučka máme tmavě hnědé vlasy a ty jsou teda opravdu tmavé v porovnání s nimi… takže asi tak… ;) :D

Tichošlápek
Echt Kelišová 8188 příspěvků 11.03.18 09:57

Ja žila v tom, ze tohle je hnědá. Špinavou blond si predstavuji takhle

iziwolvie
Kecalka 335 příspěvků 11.03.18 09:59

Na první fotce mi přijde špinavá blond, na dalších hnědá. Ono záleží, jak ho budeš fotit. Když ho vezmeš před barák na sluníčko, budou vlasy vypadat světlejší. Doma bude fotka tmavší. Já mám špinavou blond, v létě mám vlasy ze sluníčka světlejší, v zimě tmavší ( hlavně když se ostříhám a nebo nemám umyté vlasy ). :)

karkarka
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 11.03.18 10:00

@Tichošlápek Jj.takhle vypadá špinavá blond.

kristyn.g
Závislačka 2673 příspěvků 11.03.18 10:02

Špinavá blond je to co vložila Tichošlápek…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama