Kamarád chce po mne moč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 20:25
Kamarád chce po mne moč

Ahoj holky,

můj spolužák a kamarád ma trauma z vypavajicich vlasů a jiný kamarád mu doporučil urinoteri. Jeho manželka mu řekla ze to odmítá dělat a hlavně bere HA. A tak požádal me zda to nezkusime. Pokud to nebude fungovat tak s tím skončí a pokud to pomůže tak bude strašně stastnej. Známe se 10 let, mam ho rada a celkové spolu hodne řešíme naše starosti, on by to pro me asi udělal. Ale já nevim, přijde mi to divny, intimní, možná trochu zvraceny. Vůbec nevim co si myslet a jak se k tomu postavit. Co byste dělaly vy? Jen podotykam ze je to asi můj nejlepší kamarád a ze mi uz mnohokrát pomohl, ale samozřejmě tohle je něco jiného.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

vjerunqa
Závislačka 3145 příspěvků 03.03.18 20:33

K urinoterapii se používá vlastní moč ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 03.03.18 20:36

Jako že by jsi mu měla přímo čurat na hlavu :think: nebo jak? Nebo na co potřebuje cizí? :mrgreen:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 2 inzeráty 03.03.18 20:38

A on sam necura? Nebo je potreba zenska moc? Poucte me nekdo :mrgreen: A ne, svoji moc bych nikomu neodevzdavala, ani nejlepsimu kamaradovi..

histep
Závislačka 3458 příspěvků 03.03.18 20:39

@vjerunqa Nejen vlastni moc. Zrovna na zabaly proti padani vlasu muzi pouzivaji zenskou moc.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2395 příspěvků 03.03.18 20:41
@pikola píše:
Jako že by jsi mu měla přímo čurat na hlavu :think: nebo jak? Nebo na co potřebuje cizí? :mrgreen:
Čurat na hlavu :mrgreen: :mrgreen: :palec:

vjerunqa
Závislačka 3145 příspěvků 03.03.18 20:41

@histep Aha, to jsem netušila, děkuji za info ;)

enyf
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 03.03.18 20:42
@histep píše:
@vjerunqa Nejen vlastni moc. Zrovna na zabaly proti padani vlasu muzi pouzivaji zenskou moc.
:) Na tom by se třeba dalo vydělat. Kolik by asi dal zakladatelky kámoš za půl litru?

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 03.03.18 20:44
@histep píše:
@vjerunqa Nejen vlastni moc. Zrovna na zabaly proti padani vlasu muzi pouzivaji zenskou moc.

a funguje to i opačně? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 20:45

Na padání vlasů se samozřejmě používá moc ženy

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13421 příspěvků 03.03.18 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky,můj spolužák a kamarád ma trauma z vypavajicich vlasů a jiný kamarád mu doporučil urinoteri. Jeho manželka mu řekla ze to odmítá dělat a hlavně bere HA. A tak požádal me zda to nezkusime. Pokud to nebude fungovat tak s tím skončí a pokud to pomůže tak bude strašně stastnej. Známe se 10 let, mam ho rada a celkové spolu hodne řešíme naše starosti, on by to pro me asi udělal. Ale já nevim, přijde mi to divny, intimní, možná trochu zvraceny. Vůbec nevim co si myslet a jak se k tomu postavit. Co byste dělaly vy? Jen podotykam ze je to asi můj nejlepší kamarád a ze mi uz mnohokrát pomohl, ale samozřejmě tohle je něco jiného.

O urinoterapii jsem už samozřejmě slyšela, ale překvapilo mě to v souvislosti s vypadáváním vlasů. Našla jsem zajímavý článek.
 https://www.denik.cz/…i-vedci.html

Uživatel je onlinemalá_holka
Kelišová 5367 příspěvků 03.03.18 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky,můj spolužák a kamarád ma trauma z vypavajicich vlasů a jiný kamarád mu doporučil urinoteri. Jeho manželka mu řekla ze to odmítá dělat a hlavně bere HA. A tak požádal me zda to nezkusime. Pokud to nebude fungovat tak s tím skončí a pokud to pomůže tak bude strašně stastnej. Známe se 10 let, mam ho rada a celkové spolu hodne řešíme naše starosti, on by to pro me asi udělal. Ale já nevim, přijde mi to divny, intimní, možná trochu zvraceny. Vůbec nevim co si myslet a jak se k tomu postavit. Co byste dělaly vy? Jen podotykam ze je to asi můj nejlepší kamarád a ze mi uz mnohokrát pomohl, ale samozřejmě tohle je něco jiného.

ty jo, asi bych to udělala :think: když k sobě máte tak blízkej vztah

histep
Závislačka 3458 příspěvků 03.03.18 20:46
@eviku-miluna píše:
a funguje to i opačně? :think:

Jako ze kdyz si zenskz bude delat zabaly z muzske moci, tak ji zacnou padat vlasy diky testosteronu? :mrgreen: To nevim jestli by nejaka nekdy chtela zkouset :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 20:46
@pikola píše:
Jako že by jsi mu měla přímo čurat na hlavu :think: nebo jak? Nebo na co potřebuje cizí? :mrgreen:

Potřebuje moč ženy s jejími hormony, ta moč se pije nebo dělají zabaly. Je o tom plno diskuzi a funguje to

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 20:50
@Anonymní píše:
Potřebuje moč ženy s jejími hormony, ta moč se pije nebo dělají zabaly. Je o tom plno diskuzi a funguje to

Pije?!?!?! :poblion:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >