Výzva k úsměvu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5012 příspěvků 16.02.18 00:29
Výzva k úsměvu

Ahoj děvčata,
v jedné z dnešních, teď už včerejších, diskuzí jsem si uvědomila kolik z nás vidí všechno kolem sebe špatně a stěžuje si, jak jsou na sebe lidi nepříjemný. Moje životní filozofie je ta, že co vyzařuješ, to taky přitahuješ! Zamyslete se nad tím, jak působíte na lidi kolem sebe. Jestli chcete, aby byl váš den hezčí, začněte ho dělat hezčí samy ostatním. Rozhlédněte se kolem sebe, kolik lidí se mračí. Neděláte to taky? Jen tak z principu, protože to čekáte od ostatních? A pak se divíte, že na vás někdo kouká s načučeným ksichtem? Mám na to jednoduchý recept, usmívejte se :D. Jen tak bez důvodu, jen pro tu radost z úsměvu. A najednou zjistíte, že se ostatní usmívají na vás. Dělám to s oblibou v supermarketech. Na každýho, koho míjím s vozíkem a navážu oční kontakt, se usměju. Za chvíli zjistím, že se usmívá půlka obchodu. Ta druhá usilovně přemýšlí, co se to sakra děje :mrgreen:. Když do mě někdo vrazí vozíkem, s úsměvem se mu omluvím, že mám zavazení jako koníčka :lol:. Kolik myslíte, že na mě bylo za loňský rok nepříjemných lidí? Jeden, jeden jediný.
Byla bych ráda, aby nás bylo víc. Tak co, připojíte se???
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
P. S. V marihuaně ani jiných narkotikách nejedu :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 16.02.18 00:31
:D

Petruna21
Echt Kelišová 9789 příspěvků 16.02.18 00:50

No to je diskuse :lol: :lol: :lol:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 16.02.18 00:54

Jaké je téma diskuse? Máme sem poslat smajlík? Nebo jsme nabádáni, ať jsme pozitivní? Smajlík tedy posílám, ale nechápu smysl diskuse podobně jako @Petruna21 :nevim: :D

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5012 příspěvků 16.02.18 00:59

@maskovak Máš se usmívat na lidi kolem sebe. Sem mi fakt smajlíky posílat nemusíš.

Petruna21
Echt Kelišová 9789 příspěvků 16.02.18 01:00
@maskovak píše:
Jaké je téma diskuse? Máme sem poslat smajlík? Nebo jsme nabádáni, ať jsme pozitivní? Smajlík tedy posílám, ale nechápu smysl diskuse podobně jako @Petruna21 :nevim: :D

Pozitivní jsem pořád a směji se taky pořád a na každého :lol: tak že tady asi stačí poslat smajlíka :mrgreen:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 16.02.18 01:03
@Janli píše:
@maskovak Máš se usmívat na lidi kolem sebe. Sem mi fakt smajlíky posílat nemusíš.

Jako teď v noci se mám usmívat kolem sebe? Já už jdu spát…No nevidím velký smysl v mentorování v 1 v noci na emiminu, že se máme smát…Rozvíjej ty pedagogické snahy jindy :-)Ať se ti daří

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 16.02.18 01:03
@Petruna21 píše:
Pozitivní jsem pořád a směji se taky pořád a na každého :lol: tak že tady asi stačí poslat smajlíka :mrgreen:
:lol: :mrgreen: souhlas

Dandy86
Povídálka 25 příspěvků 16.02.18 01:04

Já jsem šťastná :P dnes nebo zítra to mám dostat a dnešní večerní test je zřejmě pozitivní :D

Dandy86
Povídálka 25 příspěvků 16.02.18 01:05
:kytka: :srdce: :kytka:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 16.02.18 01:08

@Dandy86 gratulace :kytka:

saadet
Extra třída :D 11805 příspěvků 16.02.18 01:22

@Janli :kytka: pekna vyzva. I vim, na kterou diskuzi narazis. Je mi tech lidi lito…ale ono je to pro urcity typ lidi jednodussi, byt negativni a pesimista. Jen se jim musi hrozne zit :nevim: kazdopadne se pripojuji tak nejak prirozene, take se na lidi usimvam a oni na me :D ;)

Dandy86
Povídálka 25 příspěvků 16.02.18 01:24

Usměvaví lidé jsou takoví andělé. :andel:

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 16.02.18 01:26

@maskovak ja diskuzi chápu a myslím, že ty taky. Jako mentorovani mi to nepřijde, občas je prostě třeba něco připomenout…
Byt vědomě příjemný na okolí je, myslím, věc, na kterou se moc nedbá.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 16.02.18 01:47

@Janli a platí to i na ty, co nám roky dělají nepříjemnosti? U některých lidí bych jim svým úsměvem spíše zkazila den. I když… :mrgreen: :mrgreen: Jinak moje mamča toto praktikuje a je plno lidí co se s nimi zná jen od vidění třeba při venčení a oni se na ní už automaticky usmějí jen jí venku vidí a to se třeba ani zatím nezdraví.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama