Celebrity a názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikola63 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 10:08
Celebrity a názor

Tak teď se budu zabívat trochu kravinou nepotřebnou k životu a bez odpovědi dokážu žít :-D jen mě zajímá Váš názor na,,celebrity,,.

Dobře hned ze začátku, brzo mi bude 21 a tak nejsem, žádná náctiletá a už čekáme s přítelem potomka a na hodně věcech se spolu schodnem a i na tomto.

Mám kamarádky i starší než já a i mladší a většina z nich je úplně hotová z toho, když vidí na živo nějakýho herce, pak se zpěváka, fotbalistu či hokejstu, nezapomenu dodat, že si s nima udělají x fotek a pak sbírají laiky na FB (to je druhá trapárna)
Mě to přijde ubohé s prominutím. Tito lidi nedokázali nic vlastně, neříkám, že všichni jsou mrchy nebo tak, to ne, věřím a doufám, že se mezi nima najde i člověk který pomáhá druhým, ale bude jich zlomek. Dokázali jen to, že se věnují tomu co je baví, tak jako většina lidí co si vybere zaměstnání.

Nemůžu pochopit proč z nich nadělají bůh ví jaký bohy? Vždyť nejsou, herečka či herec, dělá povolání jaké ho baví, zpěvák si zpívá a fotbalisti či hokejisti? Za 18 000,– měsíčně by to nedělali.

Ženský i muži se s nima fotí jako by se fotili s bohem. No nevím, mě to přijde dost ubohé a né zrovna inteligentní.
Pro mě tyto lidi neznamenají nic.

Například já mám idiola pana Sýkoru, který založil nadaci dobrý Anděl.
Myslím si, že mnohem větší obdiv si zaslouží doktoři, (by mě zajímalo zda nějaká herec/čka by mi dokázala zachranit, život na operačním sále), policisti, kteří se snaží udržovat pořádek, Hasiči, kteř klidně budou riskovat svůj život, aby zachránili ten náš. Ty by měli dostavat měsíčně statisíce, dle mého názoru jsi ji zaslouží mnohem víc než nějaký fotbalista či hokejista…

Jaký je Váš názor na to?
Mě většina odsoudila, že jsem dítě :lol:

Představte si, že nejsou ani doktoři, ani hasiči či policisté… Dítě Vám spadne ze schodů/Manžel si rozsekne nohu/budete mít vážnou autonehodu/ okradou Vás/ znásilni Vám dceru… kdo Vám pomüže? Zpěváci? Herci? Profesionální sportovci? Těžko…

A já jsem prý blázen, když říkám, že herce, zpěváky a profi. sportovce nepotřebujeme…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17949 příspěvků 04.02.18 10:14

Jo, trochu působíš jako dítě. Kdybychom je nepotřebovali, asi by se tak dobře neměli. Já třeba řadu z nich potřebuji hodně, i když nemám potřebu se s nimi fotit - ale to je nakonec každého věc. Každé povolání je důležité a když to dotáhnu do té tvé absurdní představy(kdyby nebyli…), tak si odmysli jakékoli povolání - včetně popelářů. Chybět bude každé.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2212 příspěvků 04.02.18 10:16

Holka, ty by sis asi mela misto reseni pindovin zaridit doucovani z cestiny :nevim:

Emimin7
Kelišová 7164 příspěvků 04.02.18 10:23

Celebrity vydelavaji takove castky, protoze jejich investorum vydelaji jeste vetsi castky. Je to obchod. Kdyz das milion policistovi, moc ti toho nevydela. :D

Kelsey
Hvězda diskuse 43825 příspěvků 04.02.18 10:24

V lete jsem potkala v Praze v metru Trosku. Byla jsem v Praze dva tydny pracovne. Byl mily, usmevavy a komunikoval s cizimi lidmi. Me strasne prekvapil a potesil, ze neni ofrneny a nepohrda obycejnym lidem.
Obcas ctu na fb Absolovou, take je mila.
Censky jezdi k nam pravidelne do mesta. I on je sympaticky. Jako mala jsem mela znamych idolu. Ted je maji me deti.
Nepripada mi, ze to pise 21r. clovek. Nejaky namet na clanek, ze?

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 04.02.18 10:28

Citace zakladatelky:„A já jsem prý blázen, když říkám, že herce, zpěváky a profi. sportovce nepotřebujeme…“
Já si myslím, že to jsou důležité prosefe, alespoň, co se kultury týče :nevim:
Fajn, no tak nezachraňují přímo životy…ale to není jen jediné měřítko důležitosti ne? A fotit se s nima taky nemusím…zato mám pár fotek s hasiči :lol:

Annne
Závislačka 2589 příspěvků 04.02.18 10:31

Premyslas a to je dobre. Neveris bulvarnym zvastom, ktore robia z tych smutnosmiesnych postaviciek showbizu polobohov, a to je znak, ze nie si hlupak. Za mna mas :potlesk::palec:

Kto konzuje bulvar a obdivuje pakulturu celebrit, je hlupak.
Napriklad take povolanie modelky moze vykonavat aj clovek, ktory podstupil lobotomiu :) A predsa ich bulvarne media obdivuju ako nieco nadpozemske. V serialoch komercnych TV hraju tretotriedni herci, ktori nemaju s hereckym kumstom nic spolocne. A v radiach spievaju spevaci bez talentu, ktori sa dokazali naucit otvarat usta na plavback. Tito ludia su produkty marketingu, produkty hudobneho biznisu, bez talentu, bez hlasu, ich skutocnym zamestnanim je zarabat prachy pre seba a pre svojich tvorcov, manazerov a producentov. A zarabaju ich vdaka nenarocnym divakom a posluchacom zlbnutym medialnym marketingom.
Cest vynimkam, pretoze existuju aj talentovani tvorcovia, autori, talentovani spevaci a herci, ale v sovbize je ich v pomere ku vsetkym tym umelym produktom malo, pretoze biznis ich medzi seba niekedy ani nepusti. Pretoze brak zaraba lepsie, ako kvalita.

Příspěvek upraven 04.02.18 v 12:01

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 04.02.18 10:32
@Nikola63 píše:
Tak teď se budu zabívat trochu kravinou nepotřebnou k životu a bez odpovědi dokážu žít :-D jen mě zajímá Váš názor na,,celebrity,,.

Dobře hned ze začátku, brzo mi bude 21 a tak nejsem, žádná náctiletá a už čekáme s přítelem potomka a na hodně věcech se spolu schodnem a i na tomto.

Mám kamarádky i starší než já a i mladší a většina z nich je úplně hotová z toho, když vidí na živo nějakýho herce, pak se zpěváka, fotbalistu či hokejstu, nezapomenu dodat, že si s nima udělají x fotek a pak sbírají laiky na FB (to je druhá trapárna)
Mě to přijde ubohé s prominutím. Tito lidi nedokázali nic vlastně, neříkám, že všichni jsou mrchy nebo tak, to ne, věřím a doufám, že se mezi nima najde i člověk který pomáhá druhým, ale bude jich zlomek. Dokázali jen to, že se věnují tomu co je baví, tak jako většina lidí co si vybere zaměstnání.

Nemůžu pochopit proč z nich nadělají bůh ví jaký bohy? Vždyť nejsou, herečka či herec, dělá povolání jaké ho baví, zpěvák si zpívá a fotbalisti či hokejisti? Za 18 000,– měsíčně by to nedělali.

Ženský i muži se s nima fotí jako by se fotili s bohem. No nevím, mě to přijde dost ubohé a né zrovna inteligentní.
Pro mě tyto lidi neznamenají nic.

Například já mám idiola pana Sýkoru, který založil nadaci dobrý Anděl.
Myslím si, že mnohem větší obdiv si zaslouží doktoři, (by mě zajímalo zda nějaká herec/čka by mi dokázala zachranit, život na operačním sále), policisti, kteří se snaží udržovat pořádek, Hasiči, kteř klidně budou riskovat svůj život, aby zachránili ten náš. Ty by měli dostavat měsíčně statisíce, dle mého názoru jsi ji zaslouží mnohem víc než nějaký fotbalista či hokejista…

Jaký je Váš názor na to?
Mě většina odsoudila, že jsem dítě :lol:

Představte si, že nejsou ani doktoři, ani hasiči či policisté… Dítě Vám spadne ze schodů/Manžel si rozsekne nohu/budete mít vážnou autonehodu/ okradou Vás/ znásilni Vám dceru… kdo Vám pomüže? Zpěváci? Herci? Profesionální sportovci? Těžko…

A já jsem prý blázen, když říkám, že herce, zpěváky a profi. sportovce nepotřebujeme…

Tak jisteze potřebujeme hasiče, policisty atd.. Ale to přece nemůžeš srovnávat. Herci a zpěváci tu jsou aby nám zprijemnili život at už dobrou písní, či filmem. A tím ze jsou vidět vic a mluví se o nich víc jak o nas "obyčejných " lidí, tak mají punc vyjimecnosti.

iiiv
Extra třída :D 10762 příspěvků 04.02.18 10:32

Každý si své povolání vybírá sám. A vůbec mě netrápí, že se někdo s někým fotí a pak to dá na sociální síť. Kdyby nebyli herci a zpěváci, nebyli by písničky, filmy, seriály, byla by to docela nuda. A když je někdo ochotný jim zaplatit, tak je to jeho věc.

Annne
Závislačka 2589 příspěvků 04.02.18 10:36
@hanka.br. píše:
Jo, trochu působíš jako dítě. Kdybychom je nepotřebovali, asi by se tak dobře neměli. Já třeba řadu z nich potřebuji hodně, i když nemám potřebu se s nimi fotit - ale to je nakonec každého věc. Každé povolání je důležité a když to dotáhnu do té tvé absurdní představy(kdyby nebyli…), tak si odmysli jakékoli povolání - včetně popelářů. Chybět bude každé.

Kopa z tych celebrit je naprosto zbytocnych, napriklad modelky, dnes uz existuju virtualne modelky pre casaky a na defile budu nahradene robotmi. Takze to povolanie nema absolutne pre spolocnost ziaden vyznam a predsa ich zaradujeme medzi celebrity. Alebo Kardashianky a vsetky ich klony. Ake je ich zamestnanie? Co prinasaju spolocnosti? nula, nula nic.

Příspěvek upraven 04.02.18 v 10:56

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 04.02.18 10:36

Blázen asi ne, ale pravdu nemáš a dospělá mi moc nepřijdeš. Opovrhovat nějakým povoláním jako nepotřebným je podle mě hloupé. Nikdy by nebrali (někteří, zdaleka ne všichni) tolik peněz, kdyby byli zbyteční.

Pseudocelebrity mě nezajímají. Opravdu nezajímají, takže nemám potřebu ani zakládat diskuse o nich. Ale dobří herci, dobří zpěváci atd. pro mě důležití jsou. Jistě, že bychom bez nich přežili (bez policistů a hasičů většina z nás taky, mimochodem). Ale kvalitu života netvoří pouze to, že máme kde jíst, kde spát a co si obléct. Tvoří ji i to, že si po dlouhém dni můžu pustit dobrý film, cestou z práce na uvolnění dobrou hudbu nebo si zajít o víkendu do divadla.

Kelsey
Hvězda diskuse 43825 příspěvků 04.02.18 10:38

Syn edit. sousedi mi vypadlo, studuje od zari na rezisera. Vse co si vybuduje a vydre, tak si zaslouzi. Nic neni snadne, jak vypada.
Celou umeleckou stredni makal, uz tocil pro skolu, snazil se. Do Prahy na skolu brali par lidi a dostal se. Nic nema, jako protekci a bez sve snahy.

Ijen
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 04.02.18 10:41

Celebrity me nezajimaji, ale potkat v baru Tilla Lindemanna, tak se s nim vyfotim, ne ze ne :lol:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 04.02.18 10:42
@Annne píše:
Kopa z tych celebrit je naprosto zbytocnych, napriklad modelky, dnes uz existuju virtualne modelky pre casaky a na defile budu nahradene robotmi. Takze to povolanie nema absolutne pre spolocnost ziaden vyznam a predsa ich zaradujeme medzi celebrity. Alebo Karadsianky a vsetky ich klony. Ake je ich zamestnanie? Co prinasaju spolocnosti? nula, nula nic.

Kardashianky zrovna (ano, krom image, kterou si staví na pelešení se slavnými muži) mají vlastní, poměrně prosperující obchod s oblečením. Neřekla bych, že nepřináší nic společnosti.

Ani modelky. Dokud po nich bude poptávka, nepovažuji to povolání za „nepotřebné pro společnost“. Je třeba pro menší cílovou skupinu, ale má ji (povolání, která mají jen malou cílovku, je ostatně spousta).

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17949 příspěvků 04.02.18 10:42
@Annne píše:
Kopa z tych celebrit je naprosto zbytocnych, napriklad modelky, dnes uz existuju virtualne modelky pre casaky a na defile budu nahradene robotmi. Takze to povolanie nema absolutne pre spolocnost ziaden vyznam a predsa ich zaradujeme medzi celebrity. Alebo Karadsianky a vsetky ich klony. Ake je ich zamestnanie? Co prinasaju spolocnosti? nula, nula nic.

Za celebritu považuju někoho, kdo je obecně dobře známý. Modelku neznám žádnou, za celebrity je nepovažuji. Na druhou stranu považuji za celebrity lidi, které zase neznáš ty, takže bys je na ulici naprosto minula jako nudné a nedůležité, pro mě však jsou důležití maximálně. Proč o tom takhle vůbec spekulovat? Kdo způsobil, že jsou někteří lidé známí a honí je bulvár - oni snad? Kdepak. Pokud se najdou ti, kteří ten bulvár kupují a tyhle informace chtějí, pak holt budou. Nebudou o mně ani o tobě, ale o lidech, kteří jsou vidět. Ale to není jejich chyba. Dokud budou konzumenti bulvárních informací, podřadných seriálů nebo netalentovaných zpěváků, pak by byli hloupí, kdyby tito lidé šli hákovat do kolbenky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama