Ex se změnil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 11:37
Ex se zmenil

Předem prosím o zachování anonymity, je to pro me citlivé téma.
S bývalým partnerem s kterým máme dceru, když jsme se rozešli, soudně jsme se domluvili na alimentech a půjčování dcery. Dokud nemel novou známost, tak vše fungovalo, přišel pro malou, domluvili jsme se ohledne ni.
Zlom nastal když si bývalý našel přítelkyni, která ma malého synka, začal se jinak chovat.Je takový odtazity, nekomunikuje a najednou nemá zájem o naši dceru. :? :(
Porad jen vymluvy proč si ji nemůže vyzvednout, na smsky neodpovídá, když volam odmítne hovor nebo vypne telefon.
Dřív, když jsme byli spolu, tak jsem vařila,nakupo­vala.Co je nyní s tou jeho partnerkou, tak ho vidím ve městě na nákupech, dokonce jsem ho zahlidla z auta, když jsem jela s jejím synkem na dětském hřišti. Od známých jsem se o ni dověděla, ze nema
problém se něco začít se zadaným, nebo ženatým chlapem.
Nejde mi tak o radu, spise o to abych si někomu postěžovala.

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7151 příspěvků 03.02.18 11:43

No, urcite bych alimenty a styk ditete nechala stanovit soudem drive, nez jeho nova partnerka ovlivni i toto. Teda, styk s ditetem uz ovlivnuje, za chvili zacne rypat i do vyse alimentu.
Chapu, ze chces, aby dcera mela s tatou dobry vztah, ale proti jeho vuli to nepujde :nevim:

elpiska
Závislačka 2572 příspěvků 03.02.18 11:46

Tvůj ex je slaboch. Napiš mu smsku nebo email a zkus mu vysvětlit, že je důležité, aby si s dcerkou budoval svůj vztah, aby ji nevylučoval ze svého života, od prarodičů, tet a strýců. Že je to škoda. Možná zkus oslovit i jeho rodiče a sourozence. Jinak asi žádná jiná rada není. Jen si o něm můžeš pomyslet, že není charakter.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 03.02.18 11:46

No a jak často míval dceru u sebe, než to začalo?

Petruna21
Echt Kelišová 9790 příspěvků 03.02.18 11:49

Očividně to vadí nejspíš nové partnerce i když je to ošklivé jednou má své dítě a na to by neměl zapomínat. :think:

elpiska
Závislačka 2572 příspěvků 03.02.18 11:55

Ještě bych mu asi oznámila, že pokud se jeho přístup nezmění, požádám o změnu styku. Je zbytečné se omezovat a ohlížet se na to, že má přijít a dcerku chystat, když pro ni pravidelně nechodí.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 03.02.18 11:55

Chudak dcerka… :? Ja tohle nechapu

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 03.02.18 11:56
@Petruna21 píše:
Očividně to vadí nejspíš nové partnerce i když je to ošklivé jednou má své dítě a na to by neměl zapomínat. :think:
presne…

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 03.02.18 12:00
@Petruna21 píše:
Očividně to vadí nejspíš nové partnerce i když je to ošklivé jednou má své dítě a na to by neměl zapomínat. :think:

ale tak to hned nemusí být o tom, že vadí. Zkrátka má méně času. Dítě bere spíš jako jednu variant zábavy, nyní mu přibyla jiná, takže tuto upozaduje.
Proto myslím, že není od věci si vyjasnit, že k dítěti má zodpovědnost, své povinnosti.
Ale ono už to je hodně nastavené smýšlením rodičů- když si něco nebo někoho jen „půjčuji“, tak k tomu tak necítim valnou zodpovědnost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 12:01

Pro malou si chodil jednou za 14dni o víkendu, ale přišel i v tydnu a šel s ni ven.Ted je jak vyměněny, porad jen vymluvy, ignorování zprav a vypnutí mobilu :( Přitom pro jeho novou známost dělá první poslední.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 12:04

@Lama Lama špatně jsem to napsala. Domluvili jsme se, ze si malou vezme každých 14dni na víkend. Není pro me problém mu ji dat i v tydnu.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 03.02.18 12:08
@Anonymní píše:
@Lama Lama špatně jsem to napsala. Domluvili jsme se, ze si malou vezme každých 14dni na víkend. Není pro me problém mu ji dat i v tydnu.

hm to neni žádnej zázrak. takže se v éči nepřetrhnul ani dřív.

terinka4444
Hvězda diskuse 65819 příspěvků 03.02.18 12:17

Hele, chlapi, někteří, jsou prostě takoví. Nejsou to mámy, prostě sejde z očí, sejde z mysli. Stokrát jsem to tu četla. On má teď náhradní dítě, se kterým žije, nepotřebuje ještě další dítě. Oni jsou prostě fakt mimoni. Někteří mají EQ bublajícího bahna a je jim fuk, že někde mají své vlastní dítě. Tak to prostě je. Dělat se s tím nic moc nedá.

blink
Kecalka 317 příspěvků 03.02.18 12:25

Rekla bych ze si nasel zenu, ktera si to umi zaridit a dobre umi ovlivnit a oblbnout chlapa. Je to smutne :-(. Rekla bych ze s tim asi nic moc neudelas, jen bych asi ocekavala ze ho bude hodne ovlivnovat, ale je smutne ze se stara o cizi dite a svoje odstrkuje :-(.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 03.02.18 13:48

To je holt přirozený vývoj věci :nevim:. Holka si zřejmě bude muset zvyknout.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama