Problémová kolegyně z prace.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.03.18 09:38
Problémová kolegyně z prace.

Zdravím. Prosím o zachování anonymity, je to pro me citlivé téma mezilidských vztahu.
V práci je kolegyně, která se mnou stále zabývá a povídá o me ostatním, kteří k ni maji blíž než já. Zajisté mi neřeknou co o me povida a jak se mnou zabývá. Ale člověk není slepý a vidí jak se chová.
Přestěhovala se z vesnice do města a jezdí do prace stejnou linkou, kterou nás jezdí vic, opakují, ona ma k těm lidem pracovně blíž. A začalo zase z její strany divadlo. :roll:
Jak jezdim s nimi, snaží se s nimi spolcit proti me. Dokud nejezdila, vše bylo v klidu a v pořádku. Ale člověk vidí jak ona se chová, podle gest, mimiky, atd..ze jezdim stejnou linkou, je z toho hotova. Typu-ona jezdí s nama, atd..
Co s ni? Jak se bránit? :nevim:

Reklama

Reakce:

Black Cat
Kelišová 6445 příspěvků 04.03.18 09:53

Zeptej se jí přímo, jestli s tebou má nějaký pracovní problém a požádej ji, aby o tobě laskavě přestala šířit drby, protože je to silně neprofesionální… :nevim:

Anonymní  04.03.18 09:55
@Black Cat píše:
Zeptej se jí přímo, jestli s tebou má nějaký pracovní problém a požádej ji, aby o tobě laskavě přestala šířit drby, protože je to silně neprofesionální… :nevim:

Ona se mi jiste neprizna, ano šířim o tobě drby. Ještě se mi vysměje, ze o me nemluví.

Black Cat
Kelišová 6445 příspěvků 04.03.18 09:58
@Anonymní píše:
Ona se mi jiste neprizna, ano šířim o tobě drby. Ještě se mi vysměje, ze o me nemluví.

No tak se ti nepřizná. Důležitý je, že jí dáš jasně najevo, že tohle chování je prostě přes čáru.

Anonymní  04.03.18 10:02
@Black Cat píše:
No tak se ti nepřizná. Důležitý je, že jí dáš jasně najevo, že tohle chování je prostě přes čáru.

Děkuji, ze se mi snazis poradit :) :srdce: ji to právě bude ještě víc bavit a bude se usmivat jak hloupá. Když uvidí, ze mi to vadí, bude ji to hrat na duši. :pocitac: :zed:

Black Cat
Kelišová 6445 příspěvků 04.03.18 10:05
@Anonymní píše:
Děkuji, ze se mi snazis poradit :) :srdce: ji to právě bude ještě víc bavit a bude se usmivat jak hloupá. Když uvidí, ze mi to vadí, bude ji to hrat na duši. :pocitac: :zed:

No tak se usmívej jak sluníčko na hnoji a měj ji prostě v paži.
Na druhou stranu… Kdyby o tobě nemluvili, tak bys musela být hrozně nudná a nezajímavá osoba.

Anonymní  04.03.18 10:10
@Black Cat píše:
No tak se usmívej jak sluníčko na hnoji a měj ji prostě v paži.
Na druhou stranu… Kdyby o tobě nemluvili, tak bys musela být hrozně nudná a nezajímavá osoba.

Asi nejlepší reseni :) :palec: :think: asi jsem pro ni zajímavá. :D

Lekninka91
Echt Kelišová 9885 příspěvků 04.03.18 10:15

Měla jsem kolegyni, která si mě furt brala do úst, pořád mě se všema řešila a všude pomlouvala a bylo mi to fuk :palec:

pannda
Kelišová 6276 příspěvků 28 inzerátů 04.03.18 10:16

Vůbec se tím nezabývat…Já myslím, že pokud mají kolegyně mozek a nějakou soudnost, její chování berou s nadhledem..A ty kolegyně se s tebou baví a jednají normálně? Holt pracuješ tam, kde je slepičárna. Já ted taky nastoupila do práce mezi děvčata, ale s jakou mě přijali, je úžasné, a doufám, že to vydrží. Jinak bych asi neměla problém si s dotyčnou promluvit osobně..

Anonymní  04.03.18 10:21

@Lekninka91 taky se musím naučit, aby mi to bylo fuk :) ona je fakt hrozná.
@pannda ano,baví a jednají semnou normálně. Jen ona porad hraje nějaké divadlo a ještě se při tom usmívá.
Přeji ti, aby to vydrželo a byla jsi v dobrem kolektivu :)
Já i kdybych si s ni promluvila osobně už by to věděla cela firma, ale s její verzi a ještě by byla rada, ze to řešil, ze mi její chování vadí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama