Balayage - vlasy

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hlafka
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 04.03.18 14:32
Balayage - vlasy

Ahoj, jaké máte zkušenosti s touto metodou zesvětlování? Doporučí někdo kadeřnictví přímo v Liberci? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 04.03.18 15:20

To by mě taky zajímalo :palec:

scentini
Závislačka 3366 příspěvků 04.03.18 15:24

Mam a jsem moc spokojena, mam dobrou kadernici. Bala jsem se do toho jit a nakonec supr.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 04.03.18 15:35

@Hlafka já byla jednou v Dablju studiu a celkem se mi přístup a přehled kadeřnice líbil. Za čtrnáct dní jsem znovu objednaná, zkusím se jí zeptat, jestli to umí. A dám vědět. Kdybys něco zjistila dřív ty, napíšeš mi to, prosím? Jo a jestli můžu radit, tak nikdy nikdy salon Trynyty. To byla fakt katastrofa.

lucynka25
Kelišová 6862 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 15:50

@scentini a jak je to s odrosty? Také mi to kadeřnice nabízela, že mám přirozené vlasy, že by to pěkně vyniklo, ale právě se bojím odrostů.. :roll: děkuji

scentini
Závislačka 3366 příspěvků 04.03.18 18:08
@lucynka25 píše:
@scentini a jak je to s odrosty? Také mi to kadeřnice nabízela, že mám přirozené vlasy, že by to pěkně vyniklo, ale právě se bojím odrostů.. :roll: děkuji

Ja to mam velmi prirozene, kadernice mi rikala, ze to vydrzi i rok a ma pravdu. Odrudsta to a vypada to furt dobre, to neni jak melir.

Hlafka
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 04.03.18 20:47

Ja do Dablju chodim, ale ne k Radce. Nyni mam 14dni melir a pres to svetlejsi barvu (aby byl melir videt), bohuzel jsem mela cca 4cm odrost a na ten chytla ta svetla barva strasne moc, az do oranzova. Chtela jsem spis u hlavy tmavsi a postupne zesvetlit. Vubec se to nepovedlo a ja ted nosim porad culik, protoze jinak je ten nepovedeny zakrok hrozne videt. Nesnasim melir pres alobal s ostrou prechodovou hranou!!!

Mondousek
Stálice 94 příspěvků 05.03.18 11:29

Nevite o kadernici v Praze, co to opravdu umi?

lucynka25
Kelišová 6862 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 11:55

@Mondousek toni and guy salon :palec: já tam tedy chodím jen na stříhání, ale mají na vše svoje profesionální postupy, dlouho školu akademie než se tam dostanou jako kadeřnice takže si myslím, že tam nezklamou.
Plánuji tam jít, ale co se týče ceny netuším je to individuální, ale počítam, že pod 2.tis to nebude :zed:

Mondousek
Stálice 94 příspěvků 05.03.18 12:45

@lucynka25 Mrknu, diky, me by nevadilo dat dvojku, uz jsem parkrat dala, vadi mi to ale kdyz nejsem s vysledkem moc spokojena a to nejsem skoro nikdy. :lol:

lucynka25
Kelišová 6862 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 12:59

@Mondousek no já tam platím 1500,– za stříhání, ale jsem max. spokojená, jinam bych už nešla. Kdyby jsi na to šla dřív jak já, pošli mi sz jak jsi dopadla vzhledově a cenově :palec: díky

Hlafka
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 05.03.18 14:04

Myslíte že je vždy nutné stahovat před bal. stávající barvu? (mám barvené vlasy, ale jsem naprosto nespokojená s posledním barvením).

Mondousek
Stálice 94 příspěvků 05.03.18 15:47

@lucynka25 Jasne a kdyby ty, tak te taky prosim o vysledek. :kytka:

Hlafka
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 05.03.18 16:04

Já jdu v pátek na konzultaci, holky, nechcete sem hodit současný stav vašich vlasů?

lucynka25
Kelišová 6862 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 16:30

@Hlafka ja uz volala take, akorat noje kadernice ted marodi a jen striha, na barveni tam jsou jini, ale snad pristi tyden mi zavola a dohodi mi kolegyni, tak se tesim.Ja mam prirodni vlasy

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama