Nevzhledný muž a nejradši by modelku

Anonymní
13.3.18 16:12

Nevzhledný muž a nejradši by c

Nechci být s tímto tématem spojovaná, tudíž se zeptám anonymně.
Máme v práci nového kolegu, který je sice sympatický, ale nevypadá dobře, měří asi tak 170 cm, je obézní, má velké břicho, téměř žádné vlasy, hledá ženu, když jsme mu s kolegyní dohodily naši kamarádku, která je hezká(normálně), ovšem žádná miss world, pro něj vlastně velice krásná, tak řekl, že ujde. Říkal, že s emu líbí modelky a že by tak mohla vypadat každá žena, jemu je skoro 50let, modelka o něj nezavadí ani pohledem, bohatý není.
Téma pro pobavení navzdory všem vážným tématům tady. Máte někoho takového taky v okolí?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Hroznej puberťák
13.3.18 16:16

Chudák kamarádka, co vám tak strašného provedla, že ji za trest dohazujete nesoudnému obézovi? :roll:

  • Citovat
  • Upravit
34039
13.3.18 16:17

No, v první řadě bych mu nedohazovala kamarádku, to mi přijde hodně divné. Copak si ona není schopná někoho najít sama že jí musíš dohazovat někoho kdo v tvých očích má jen silácké řeči ale na víc nemá?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9371
13.3.18 16:17

Tak fakt, že se mu líbí modelky nemusí znamenat, že by nešel s ošklivkou. Modelky se snad nemusí líbit jen modelům.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.18 16:19

Jo, jsem ve škole, ředitel cca 56 a myslí si, jaký je samec. Jeho kecy a dvojsmyslné narážky jsou na denním pořádku a myslí si o sobě, jak je neodolatelny.
No není :mrgreen:
Je rozvedený a stále na lovu. Jenže ho žádná nechce.

  • Citovat
  • Upravit
2067
13.3.18 16:20

Neznamena, kdyz pro tebe nevypadá dobre, ze nevypadá dobre pro jinou. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8040
13.3.18 16:22
@Hroznej puberťák píše:
Chudák kamarádka, co vám tak strašného provedla, že ji za trest dohazujete nesoudnému obézovi? :roll:
:lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
13.3.18 16:26

Hele, mela jsem kolegu, klasicky ajtak. Prcek, proplesly, s neudrzovanym strnistem a ještě na peníze. Mel v nejakych 25 letech krasnou holku kadernici, ale nevyhovovala mu intelektualne. TAkze pak hledal s požadavky na vzhled typu MIss a intelektualne s MatFyzem nejmíň. TEd mu je 45 a je sam, nenasel, požadavky nesnizil a rezignoval. Uz se i strani spolecnych akci s byvalyma kolegama…

když mu nevybirave jedna kolegyne rekla, at se podiva do zrcadla nez bude hledat Miss nebo at poradne otevre peněženku, tak se urazil.

a v byvale praci o nej měly zajem dve kolegyne. Normalni holky s maturitou, anglinou a praxi, vzhledem fakt normalni, zadne Missky, ale zadne seredy. Tak randil s jednou a po trech mesicich se s ni rozesel, ta druha pak o nej ztratila zajem a vdala se za kamaráda.

  • Citovat
  • Upravit
36556
13.3.18 16:28
@Hroznej puberťák píše:
Chudák kamarádka, co vám tak strašného provedla, že ji za trest dohazujete nesoudnému obézovi? :roll:
:lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
13.3.18 16:34
@Hroznej puberťák píše:
Chudák kamarádka, co vám tak strašného provedla, že ji za trest dohazujete nesoudnému obézovi? :roll:

asi tak, to se chcete kámošce pomstit nebo co? :mrgreen: :zed:

  • Citovat
  • Upravit
Lalelale
13.3.18 16:37
@Hanka1 píše:
Hele, mela jsem kolegu, klasicky ajtak. Prcek, proplesly, s neudrzovanym strnistem a ještě na peníze. Mel v nejakych 25 letech krasnou holku kadernici, ale nevyhovovala mu intelektualne. TAkze pak hledal s požadavky na vzhled typu MIss a intelektualne s MatFyzem nejmíň. TEd mu je 45 a je sam, nenasel, požadavky nesnizil a rezignoval. Uz se i strani spolecnych akci s byvalyma kolegama…

když mu nevybirave jedna kolegyne rekla, at se podiva do zrcadla nez bude hledat Miss nebo at poradne otevre peněženku, tak se urazil.

a v byvale praci o nej měly zajem dve kolegyne. Normalni holky s maturitou, anglinou a praxi, vzhledem fakt normalni, zadne Missky, ale zadne seredy. Tak randil s jednou a po trech mesicich se s ni rozesel, ta druha pak o nej ztratila zajem a vdala se za kamaráda.

8o Nebýt tam věkový rozdíl, myslela bych, že známe stejného člověka, do detailu přesné. Jinak docela obdivuju přímočarost té kolegyně, co mu to takhle podala :lol: kdo ví, třeba se kluk jednou zamyslí

Zakladatelko, nemuč své kamarádky tím, že je dohazuješ někomu, o kom pak sama řekneš, že je tlustý a ošklivý :lol: Jinak ten jev, kdy ošklivý, chudý a nevzdělaný muž hledá ženu, která má postavu modelky, dvě vysoké školy a vydělává jako pět chlapů, ale přitom se o něj bude starat jako domácí hospodynka, je docela často k vidění i na internetu. Až mi někdy bylo trapně i za ně :D

  • Citovat
  • Upravit
Hanka1
13.3.18 16:41
@Lalelale píše:
8o Nebýt tam věkový rozdíl, myslela bych, že známe stejného člověka, do detailu přesné. Jinak docela obdivuju přímočarost té kolegyně, co mu to takhle podala :lol: kdo ví, třeba se kluk jednou zamyslíZakladatelko, nemuč své kamarádky tím, že je dohazuješ někomu, o kom pak sama řekneš, že je tlustý a ošklivý :lol: Jinak ten jev, kdy ošklivý, chudý a nevzdělaný muž hledá ženu, která má postavu modelky, dvě vysoké školy a vydělává jako pět chlapů, ale přitom se o něj bude starat jako domácí hospodynka, je docela často k vidění i na internetu. Až mi někdy bylo trapně i za ně :D

tohle je Jarda. Paradoxne ho z te naší byvale spolecne práce propustili s jedenactimesicnim odstupnym. On jak je setrny a zije sam, tak z toho doma vydrzel dva roky v pohode. TEd uz pracuje a hrozne sesel, na poslední seslosti jsme si s kolegama rikaly jaky je to traged. Pritom je chytry, vtipny, zabavny, jen krasy moc nepobral no a v kombinaci s tou setrnosti… :roll:

kolegyne mela upito a uz nemohla poslouchat jeho kritiku na nove mlade kolegyne ve firme, jedna mela velky zadek, druha se zas priblble hihnala, treti pry nebyla moc chytra, přitom to všechny byly hezke, sympaticke holky v první praci. By byl ještě rad, kdyby ho naka chtěla, ale ty z nej jako z nehezkého ctyricatnika mely akorát srandu…

  • Citovat
  • Upravit
3145
13.3.18 16:41

No a neudělal si z vás kolega trošičku prdelku, abyste mu už nedohazovali kamarádku?
Já bych taky řekla kolegyním, že můj vyvolený musí být miliardář, ačkoli jsem rozvedená s dětmi, myslím, že pokusy o dohazování by rychle přestaly. :nevim:

No a i kdyby to myslel vážně, nechápu, proč se mu musíš nutně ještě veřejně vysmívat, pokud je to jinak sympaťák :roll: Mně takové téma vtipné nepřijde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
13.3.18 16:42

Řekla bych, že to není neobvyklé. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14642
13.3.18 16:45
@Anonymní píše:
Nechci být s tímto tématem spojovaná, tudíž se zeptám anonymně.
Máme v práci nového kolegu, který je sice sympatický, ale nevypadá dobře, měří asi tak 170 cm, je obézní, má velké břicho, téměř žádné vlasy, hledá ženu, když jsme mu s kolegyní dohodily naši kamarádku, která je hezká(normálně), ovšem žádná miss world, pro něj vlastně velice krásná, tak řekl, že ujde. Říkal, že s emu líbí modelky a že by tak mohla vypadat každá žena, jemu je skoro 50let, modelka o něj nezavadí ani pohledem, bohatý není.
Téma pro pobavení navzdory všem vážným tématům tady. Máte někoho takového taky v okolí?

Sorry, ale to bych kamarádce nikdy neudělala. 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová