Dnešní útok na Sýrii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 10:51
Dnešní útok na Sýrii

Ahoj,
Urcite jste si na internetu všimli ze dnes v noci zasáhly ruzne státy střelami na Sírii. Jaky z toho mate pocit? Myslíte ze nam neco hrozí? Mam smíšené pocity aby to nemelo i nějaký dopad na ČR. Chápu ze když se neco stane tak stim stejnak nic neuděláme ale neni to moc daleko od nás

Viz. Článek kdo nečetl
https://m.novinky.cz/articleDetails?…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 14.04.18 10:57

Mne je z toho spise vic a vic smutno.. bojim se i letet na dovolenou, kdyz vim, co se tedka ve svete deje :cert:

Markéta80
Hvězda diskuse 40019 příspěvků 14.04.18 10:58

@novakova.t žádné překvapení, to se dalo čekat že to udělají. Napřed litujou ty lidi po chemickém útoku a pak jim tam pošlou rakety :jazyk:. očekávám ted teroristické útoky jako odplatu. USA to je fuk, těm o lidi nejde ale přidala se i Evropa :jazyk:

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 14.04.18 10:59

@novakova.t užívej hezkého dne a nenech si to zkazit věcmi, které stejně neovlivníš.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32539 příspěvků 14.04.18 11:01

Bohužel jse mto čekala… USA nevyhovovalo, že se Asadovi daří potlačit IS, tak mu opětovně škodí. Doufám, že pokud dojde k většímu ozbrojenému konfliktu, tak v němu dojde na americké půdě, aby si zažili jaké to je (pořádnou válku tam měli pár století, ale se.rou se do všeho).
Ale bojím se, že Evropa to odnese :-(
a body u mě ztratily všechny české politické strany a osoby, který tento útok schvalují :poblion:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 14.04.18 11:02

Zbytečné tohle řešit :) všude a pořád jsou nějáké útoky to kdyby jsme měli řešit všechny tak se nedělá nic jiného, a bez tak nám je to prd platné.

rokris
Kelišová 6257 příspěvků 14.04.18 11:03
@Ketris píše:
Mne je z toho spise vic a vic smutno.. bojim se i letet na dovolenou, kdyz vim, co se tedka ve svete deje :cert:

Taky to tak vidím. Přemýšlela jsem, jestli sem napsat, protože nic moc pozitivního by to nebylo.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32539 příspěvků 14.04.18 11:05
@Ketris píše:
Mne je z toho spise vic a vic smutno.. bojim se i letet na dovolenou, kdyz vim, co se tedka ve svete deje :cert:

s tím lítáním máš pravdu… taky se bojím čím dál tím víc. Bohužel musím :( Ale nadšená z toho nijak nejsem.

Šarlota4
Echt Kelišová 9869 příspěvků 14.04.18 11:13

Vzdycky mi je lito civilistu, deti. I kdyz se jim nic nestane, tak ten pocit a bezmoc musi byt katastrofalni a mit strasny dopad nA psychiku. Priznam se, ze jsem tento konkretni utok a duvody k nemu nesledovala, takze na to nazor nemam. Cetla jsem clanky az dnes dopo

Demi
Závislačka 4064 příspěvků 14.04.18 11:18

Věřím, že by žádná z diskutujících maminek nechtěla bydlet v místech, kde psychopat Asad neváhal zabíjet děti sarinem. Není lepší se těšit z dnešního krásného dne a světovou politikou se nezanášet?

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 14.04.18 11:19
@novakova.t píše:
Ahoj,
Urcite jste si na internetu všimli ze dnes v noci zasáhly ruzne státy střelami na Sírii. Jaky z toho mate pocit? Myslíte ze nam neco hrozí? Mam smíšené pocity aby to nemelo i nějaký dopad na ČR. Chápu ze když se neco stane tak stim stejnak nic neuděláme ale neni to moc daleko od násViz. Článek kdo nečetl
https://m.novinky.cz/articleDetails?…

A jaký dopad na ČR by to mělo jako mít? Amíci udělali bubu bu, jako loni v dubnu a mělo to nějaký dopad na ČR?
Jako loni dostali Rusi varování předem, takže to chce klid…

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 11:20

Také je mi z toho smutno, co se kde ve světě děje. Hlavně těch dětí a žen :,( Já už radši nic takového nečtu, nechci sledovat, stačí mi, že vím, co se děje a zaobírat se s tím nechci, nedělá mi to dobře na psychiku, je mi z toho špatně, když si představím, co bych dělala já na jejich místě, kam bych s dětmi šla, jeslti zůstat ve strachu, kdy nás zabijou, nebo kdy mě znásilní, nebo kam jít strašná bezmoc a bohužel se to děje tam všude, ta Afrika to je taky děs.
Jen doufám, že nebude 3.sv válka, že to Rusko nějak přejde :roll:

Ale nekažme si pěkný den :mavam:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 14.04.18 11:24

@lucynka25
Rusům nebyl skřiven ani vlásek na hlavě.

Americké, britské a francouzské rakety podle Moskvy nezasáhly žádnou z obou ruských základen Tartús a Hmímím. Ruská protivzdušná obrana proti útoku nezasáhla. „Žádná z řízených střel vypálených Spojenými státy a jejich spojenci nevstoupila do zóny ruské letecké obrany v okolí Tartúsu a Hmímímu,“ stojí v prohlášení ruské armády.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33778 příspěvků 14.04.18 11:25

Nemám názor já to neovlivnim..násilí bylo je a bude a život půjde pořád stejně dál..

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 14.04.18 11:30
@lucenka píše:
Bohužel jse mto čekala… USA nevyhovovalo, že se Asadovi daří potlačit IS, tak mu opětovně škodí. Doufám, že pokud dojde k většímu ozbrojenému konfliktu, tak v němu dojde na americké půdě, aby si zažili jaké to je (pořádnou válku tam měli pár století, ale se.rou se do všeho).
Ale bojím se, že Evropa to odnese :-(
a body u mě ztratily všechny české politické strany a osoby, který tento útok schvalují :poblion:

Zatímco Asadovi praktiky jsou v pořádku :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >