Nevím co mi je. Ráno a večer mám nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 21:43
Nevím co mi je.Rano,večer nevolnosti

Dobrý večer,
Prosím o anonym, chodi sem pratele, nemusí to ze známých zatím nikdo vědět.
Rano a večer mám již nekolikaty den nevolnosti, není mi dobře, jakoby na zvracení, jsem taková jakoby podrážděna ktomu.
Pred 14ti dny o víkendu jsme měli s partnerem sex, který byl nechráněný(v pří­padě těhotenství bychom si to nechali). Dělala jsem si testy a byly negativni.Je fakt, ze jsem je dělala vždy pres den.Temi nagativnimi testy tedy těhotenství vylucuji.
Nebo je možné, ze jsem těhotná, ale na ukázání pozitivního testu je brzy?
Rano, večer nevolností, podrazdena. Nevím s čím si to spojit. :(

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 26.04.18 21:48

Těhotná nejsi pokud je test neg. Jen zvýšené hcg dělá tyto stavy co popisuješ ale dle testu nemáš ani zvýšené, takže nebudeš těhu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 21:57

@Lamátko děkuji,no a proto nevím co mi je. Ptám se, jestli třeba některá neměla taky tyto stavy, ze by třeba cukrovka, nebo nějaké onemocnění.

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 26.04.18 22:00

Úzkosti, deprese…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:02

@Anik6 ty jsou taky možné. :think: zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:26

Ahoj, já měla teď žaludeční nevolnosti, chytili jsme to nakonec celá rodinka. Úplně stejná nevolnost jako v těhotenství, rano a v podvecer. Zřejmě něco viroveho, skoro 14 dni. Třeba by to mohlo být něco podobného…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj, já měla teď žaludeční nevolnosti, chytili jsme to nakonec celá rodinka. Úplně stejná nevolnost jako v těhotenství, rano a v podvecer. Zřejmě něco viroveho, skoro 14 dni. Třeba by to mohlo být něco podobného…

Tak je to virus, tehu je vylouceno.zakl

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:23

Tady ještě zakladatelka. Mám krátce před ms a dnes jsem jen slabe spinila. :think:
Opět ráno nevolnosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >