Nevím co mi je. Ráno a večer mám nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 21:43
Nevím co mi je.Rano,večer nevolnosti

Dobrý večer,
Prosím o anonym, chodi sem pratele, nemusí to ze známých zatím nikdo vědět.
Rano a večer mám již nekolikaty den nevolnosti, není mi dobře, jakoby na zvracení, jsem taková jakoby podrážděna ktomu.
Pred 14ti dny o víkendu jsme měli s partnerem sex, který byl nechráněný(v pří­padě těhotenství bychom si to nechali). Dělala jsem si testy a byly negativni.Je fakt, ze jsem je dělala vždy pres den.Temi nagativnimi testy tedy těhotenství vylucuji.
Nebo je možné, ze jsem těhotná, ale na ukázání pozitivního testu je brzy?
Rano, večer nevolností, podrazdena. Nevím s čím si to spojit. :(

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2608 příspěvků 26.04.18 21:48

Těhotná nejsi pokud je test neg. Jen zvýšené hcg dělá tyto stavy co popisuješ ale dle testu nemáš ani zvýšené, takže nebudeš těhu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 21:57

@Lamátko děkuji,no a proto nevím co mi je. Ptám se, jestli třeba některá neměla taky tyto stavy, ze by třeba cukrovka, nebo nějaké onemocnění.

Anik6
Závislačka 3909 příspěvků 26.04.18 22:00

Úzkosti, deprese…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:02

@Anik6 ty jsou taky možné. :think: zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:26

Ahoj, já měla teď žaludeční nevolnosti, chytili jsme to nakonec celá rodinka. Úplně stejná nevolnost jako v těhotenství, rano a v podvecer. Zřejmě něco viroveho, skoro 14 dni. Třeba by to mohlo být něco podobného…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj, já měla teď žaludeční nevolnosti, chytili jsme to nakonec celá rodinka. Úplně stejná nevolnost jako v těhotenství, rano a v podvecer. Zřejmě něco viroveho, skoro 14 dni. Třeba by to mohlo být něco podobného…

Tak je to virus, tehu je vylouceno.zakl

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:23

Tady ještě zakladatelka. Mám krátce před ms a dnes jsem jen slabe spinila. :think:
Opět ráno nevolnosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >