Nevím co mi je. Ráno a večer mám nevolnosti

Anonymní
26.4.18 21:43

Nevím co mi je.Rano,večer nevolnosti

Dobrý večer,
Prosím o anonym, chodi sem pratele, nemusí to ze známých zatím nikdo vědět.
Rano a večer mám již nekolikaty den nevolnosti, není mi dobře, jakoby na zvracení, jsem taková jakoby podrážděna ktomu.
Pred 14ti dny o víkendu jsme měli s partnerem sex, který byl nechráněný(v případě těhotenství bychom si to nechali). Dělala jsem si testy a byly negativni.Je fakt, ze jsem je dělala vždy pres den.Temi nagativnimi testy tedy těhotenství vylucuji.
Nebo je možné, ze jsem těhotná, ale na ukázání pozitivního testu je brzy?
Rano, večer nevolností, podrazdena. Nevím s čím si to spojit. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3198
26.4.18 21:48

Těhotná nejsi pokud je test neg. Jen zvýšené hcg dělá tyto stavy co popisuješ ale dle testu nemáš ani zvýšené, takže nebudeš těhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.18 21:57

@Lamátko děkuji,no a proto nevím co mi je. Ptám se, jestli třeba některá neměla taky tyto stavy, ze by třeba cukrovka, nebo nějaké onemocnění.

• Citovat
  • Nahlásit
3945
26.4.18 22:00

Úzkosti, deprese…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.18 22:02

@Anik6 ty jsou taky možné. :think: zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.18 22:26

Ahoj, já měla teď žaludeční nevolnosti, chytili jsme to nakonec celá rodinka. Úplně stejná nevolnost jako v těhotenství, rano a v podvecer. Zřejmě něco viroveho, skoro 14 dni. Třeba by to mohlo být něco podobného…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.18 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj, já měla teď žaludeční nevolnosti, chytili jsme to nakonec celá rodinka. Úplně stejná nevolnost jako v těhotenství, rano a v podvecer. Zřejmě něco viroveho, skoro 14 dni. Třeba by to mohlo být něco podobného…

Tak je to virus, tehu je vylouceno.zakl

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.18 20:23

Tady ještě zakladatelka. Mám krátce před ms a dnes jsem jen slabe spinila. :think:
Opět ráno nevolnosti.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama