Reklama

Nevím co mi je. Ráno a večer mám nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 21:43
Nevím co mi je.Rano,večer nevolnosti

Dobrý večer,
Prosím o anonym, chodi sem pratele, nemusí to ze známých zatím nikdo vědět.
Rano a večer mám již nekolikaty den nevolnosti, není mi dobře, jakoby na zvracení, jsem taková jakoby podrážděna ktomu.
Pred 14ti dny o víkendu jsme měli s partnerem sex, který byl nechráněný(v pří­padě těhotenství bychom si to nechali). Dělala jsem si testy a byly negativni.Je fakt, ze jsem je dělala vždy pres den.Temi nagativnimi testy tedy těhotenství vylucuji.
Nebo je možné, ze jsem těhotná, ale na ukázání pozitivního testu je brzy?
Rano, večer nevolností, podrazdena. Nevím s čím si to spojit. :(

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 26.04.18 21:48

Těhotná nejsi pokud je test neg. Jen zvýšené hcg dělá tyto stavy co popisuješ ale dle testu nemáš ani zvýšené, takže nebudeš těhu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 21:57

@Lamátko děkuji,no a proto nevím co mi je. Ptám se, jestli třeba některá neměla taky tyto stavy, ze by třeba cukrovka, nebo nějaké onemocnění.

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 26.04.18 22:00

Úzkosti, deprese…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:02

@Anik6 ty jsou taky možné. :think: zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:26

Ahoj, já měla teď žaludeční nevolnosti, chytili jsme to nakonec celá rodinka. Úplně stejná nevolnost jako v těhotenství, rano a v podvecer. Zřejmě něco viroveho, skoro 14 dni. Třeba by to mohlo být něco podobného…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj, já měla teď žaludeční nevolnosti, chytili jsme to nakonec celá rodinka. Úplně stejná nevolnost jako v těhotenství, rano a v podvecer. Zřejmě něco viroveho, skoro 14 dni. Třeba by to mohlo být něco podobného…

Tak je to virus, tehu je vylouceno.zakl

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:23

Tady ještě zakladatelka. Mám krátce před ms a dnes jsem jen slabe spinila. :think:
Opět ráno nevolnosti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama