Reklama

Nová jména v kalendáři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 20.07.10 10:09
nová jména v kalendáři

ahoj, zajímalo by mě co říkáte na to, že budou nová jména v kalendáři, mě to potěšilo, protože je jich tam sposta, který se nedávají a je potřeba to obměnit. Jen by mě zajímalo jestli ty jména budou už v kalendáři 2011 ? viděla jsem ty kalendáře už teď v prodeji, ale tam jsou ty jména asi pořád po starým ne? Konkrétně Tobiáš a Matyáš v kalendáři dost chyběl :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 20.07.10 10:10

Doufám, že jo.. taky čekáme na Sofinku :pankac:

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 20.07.10 10:14

tak jsem pro! :potlesk: Mám Vanessku a také v kalendáři není, ale prý v některém jo :think: tak doufám, že se v kalendáři časem objeví :roll:

Crystal87
Generální žvanilka 23857 příspěvků 20.07.10 10:39

a nemáš někde seznam jmen která tma přibudou?

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 20.07.10 10:48

já seznam nemám, ale taky by mě to zajímalo, jen tak pro informaci aby jsem si něco vyhlídla do budoucna :mrgreen:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 20.07.10 10:52

Ne že bych dala „nové“ jméno svému dítěti, ale je celkem jisté, že nějaký jeho kamarád bude např. Tadeáš, Sofie, jak už bylo napsáno, a pak bych byla docela ráda věděla, kdy budou slavit svátek, že jo??? Kromě toho, mě vždycky strašně bavilo listovat v kalendáři a „objevovat“ nová jména, už jako dítě, a říkala jsem si, koho znám :-)

Akinom
Závislačka 4605 příspěvků 20.07.10 11:13

konkretne Tadeáš v kalendáři je, vim ze tam neni Toniáš

Alyss
Extra třída :D 10511 příspěvků 20.07.10 11:14

Tak ten seznam jmen, která tam budou,by mě taky zajímal…Doma máme Matyáše a budeme mít Tobiáše,takže jestli budou oba v kalendáři ,tak mám samozřejmě radost:-)

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 20.07.10 11:23

Tak ta jména:Eleonora,Ma­tyáš,Lea,Sofi­e,Vanesa,Domi­ka,Tobiáš,Andě­lín,Nikolas a Vratislava.

Crystal87
Generální žvanilka 23857 příspěvků 20.07.10 11:53

Já mám Sebastiána a je jak v kterém a ted budem mít Olivera a ten tam je

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 20.07.10 12:08

Taky jsem ráda,že tam přibudou nová jména,potřebovala bych už nějakou inspiraci pro naše druhé mimi:-):-)

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 20.07.10 12:15

Andělín??? Tak to slysim poprve :D zajimavy

Lucah
Závislačka 2807 příspěvků 20.07.10 12:24

Trochu mimo, ale nase budou take Matyas a Tobias, kdy slavite svatek? Tobiase jsem nasla ze podle stareho kalendare by mel byt v zari.. a Matyas bud na Mateje - unor nebo Matous v zari.. kluci asi budou v zari, tak chtel pritel, aby jeden mel v to unoru, ale rikam si, ze tomu druhemu to bude lito, tak at si nezavidi a vsechny darky dostanou v zari oba..

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 20.07.10 12:24

Taky koukám, to jsou jména, který jsem v životě neslyšela .. ale jak říkám, já bych to nedala, ale co bych zase dělala, kdyby všichni s ejmenovali jako mí kluci … je to dobře, že je na výběr a že všichni nedávají jen „typická“ jména!

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 20.07.10 12:37

Toniáš a Eleonora. Chudáci děti!
Nevím jak jsem k tomu přišla, ale pro mně je každá Vanesa tlustá černoška v umělohmotné basebolce a flitrové podprdě co extra rychle vrtí bokama…
A co takhle Koniáš, pěkné, ne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >