Nová práce - docela strach

Anonymní
25.6.21 18:12

Nová práce - docela strach

Dobrý den.
Příští týden jsme pozvaná do finálního kola na místo asistentky eshopu, jedná se o obchod s chirurgickou ocelí - šperky.

Popravdě, nevím co tam budu povídat a mám docela strach. Nikdy jsme podobnou pozici nedělala.
Nebyl jste někdo na podobném místě? Co dělat na pohovoru?

Požadujeme: - schopnost týmové i samostatné práce, - znalost práce na PC, - dobré komunikační schopnosti, - vzdělání - vyučení v oboru, nebo SŠ s maturitou, - pečlivost, výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka, - smysl pro čistotu a pořádek, - chuť pracovat a učit se novým dovednostem, - samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, - časovou flexibilitu, - minimálně věk 18 let, - čistý trestní rejstřík. Náplň práce: - obsluha zákazníků a zákaznický servis, - příjem, výdej, doplňování a rovnání sortimentu na prodejně, - celkové udržování pořádku na prodejně a v zázemí, - práce na PC, - administrování objednávek přes eshop a e-mailem, - telefonická komunikace se zákazníky, - vyřizování e-mailů, - osobní komunikace se zákazníky. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme: - mzdu od 20000 do 23000 Kč, - místo pracoviště - Kladno, - zaměstnanecké slevy, - plný úvazek, možno i zkrácený, - benefity: příspěvek na dovolenou a vánoce, roční bonus dle výsledků hospodaření firmy, stravenky, očkování, příspěvek na kadeřníka.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
25.6.21 18:17

Připrav si krátké sebe představení, jaké máš zkušenosti. Pak si ujasni, proč zrovna tohle místo a tahle firma (něco si o nich zjisti). A vědomí, že když tě nevyberou, svět se nezboří, je fajn. Hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2714
25.6.21 18:18

Nepožadují nic moc, nenabízí nic moc. Prostě budeš odpovídat na otázky, co ti budou pokládat… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 18:21

Děkuji holky, jde o to, že já to beru tak že je to práce na nějakou dobu, než najdu něco sobě bližšího a blíž domovů. Tohle je přeci jen dojíždění vlakem nebo busem, autem bych sypala jen na provoz.

Zkusím něco o firmě zjistit. Nikdy jsem podobnou práci nedělala. Práce na PC, pracovat soběstačné nebo i s týmem nemám problém, čistotu a pořádek miluji, jsme dost puntičkář :mrgreen: pečlivá a pracovitá. Ale zase nechci lhát, ikdyz vím, že říct, nricm na jak dlouho tu budu, je nejspíš špatně :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
24320
25.6.21 18:26
@Anonymní píše:
Děkuji holky, jde o to, že já to beru tak že je to práce na nějakou dobu, než najdu něco sobě bližšího a blíž domovů. Tohle je přeci jen dojíždění vlakem nebo busem, autem bych sypala jen na provoz.Zkusím něco o firmě zjistit. Nikdy jsem podobnou práci nedělala. Práce na PC, pracovat soběstačné nebo i s týmem nemám problém, čistotu a pořádek miluji, jsme dost puntičkář :mrgreen: pečlivá a pracovitá. Ale zase nechci lhát, ikdyz vím, že říct, nricm na jak dlouho tu budu, je nejspíš špatně :mrgreen:

no tak, jestli chceš říkat, že to místo chceš jenom na krátkou dobu, tak na ten pohovor vůbec nejezdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12780
25.6.21 19:00

Upřímně, tohle je místo opravdu i pro absolventy, zaučení tak na jeden den. Vůbec bych se toho nebála. Stačí říct, že jsi pečlivá, pořádkumilovná, pracovitá a ráda se učíš novým věcem.
Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8669
25.6.21 20:44
@Anonymní píše:
Děkuji holky, jde o to, že já to beru tak že je to práce na nějakou dobu, než najdu něco sobě bližšího a blíž domovů. Tohle je přeci jen dojíždění vlakem nebo busem, autem bych sypala jen na provoz.Zkusím něco o firmě zjistit. Nikdy jsem podobnou práci nedělala. Práce na PC, pracovat soběstačné nebo i s týmem nemám problém, čistotu a pořádek miluji, jsme dost puntičkář :mrgreen: pečlivá a pracovitá. Ale zase nechci lhát, ikdyz vím, že říct, nricm na jak dlouho tu budu, je nejspíš špatně :mrgreen:

Tu první část jim hlavně na pohovoru řekni :pankac: :mrgreen:
A budeš mít po starostech :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat