Nová žena bývalého, chce navázat vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.15 21:45
Nová žena bývalého, chce navázat vztah

Zdravím všechny,
Předem se omlouvám za anonym ale chodí tady rodina a já zatím nechci aby tohle u nás někdo řešil…Díky.
Jedná se ve zkratce o tohle. S bývalým mužem jsme se rozešli když byl našemu synovi rok. Bylo to hodně bouřlivé a nevycházeli jsme spolu potom vůbec pěkně a nevycházíme dodnes. Malého si v jeho roce a půl přestal brát úplně (možná i mou vinou, říkám opravdu to bylo bouřlivé, plné ošklivých emocí atd…) o to ale nejde. Našel si novou přítelkyni a i já si našla nového partnera. Uběhlo několik let, kdy syn má dnes 7 let. Můj EX založil rodinu se svou novou partnerkou a mají ročního syna. A teď nedávno se mi přítelkyně EX ozvala. Bývalý o tom neví…asi by si to nepřál aby se se mnou nějak družila, každopádně jí jde o naše děti. Jsou to sourozenci a ráda by aby se znali, vídali…nenáročnou formou. Je to fajn milá holka a já s ní nemám vůbec problém. Ale myslíte že je to dobrý nápad takhle se scházet a seznamovat naše děti, když vlastně otec mého syna nechce, zájem nejeví jen platí alimenty? Nevím jak k tomu přistoupit a tak přemýšlím, že jde hlavně o děti…No…máte někdo podobnou zkušenost jak to fungovalo, zda to může fungovat, co děti? Nějak nevím jak se k tomu postavit.
Díky všem za názory :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anatalia
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 30.05.15 21:48

Ja by som prijala „ponuknutu ruku“.

Ali-Ali
Extra třída :D 11133 příspěvků 30.05.15 21:49

A maly se s tatou nevida doted? pokud ne, tak bych to nedelala. zacit by mel u otce. nedokazu si predstavit, jak diteti vysvetlit, ze tatinak ho videt nechce, ale jeho druha zena a druhy syn ano… Nemluve o tom, ze casem by i to jeho druhe dite zacalo o tatovi mluvit, coz by pro syna nemuselo byt vubec jednoduche, pokud by se on s nim dal nevidal.

pannda
Kelišová 6965 příspěvků 34 inzerátů 30.05.15 21:50

Za zády bych nic nepodnikala…Otočí se to pak proti tobě

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 30.05.15 21:51

Ja ti nevim, aby to pak malemu nebylo lito, ze jeho tata si ho nevsima a ma jineho syna. proc cerstvit rany? V jeho veku uz to chapat bude, ze to neni uplne koser.

Raddkka
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 30.05.15 21:52

Je to hezké gesto…ale bojím se, že to od exmanžela schytáte obě..

Uživatel je onlinePetraJ
Kelišová 6919 příspěvků 30.05.15 21:55

A kluk ví, že ten pán, co s váma žije, není jeho táta?
Já bych je neseznamovala, pokud se s tátou nevídá.

pavla_adam
Stálice 75 příspěvků 30.05.15 21:56

Já bych to zatím nechala, vždyť tomu prckovi je rok. Co bude s tím sedmiletým dělat? A pokud se teda sejdete, tak sedmiletý se bude ptát, co to má znamenat. Co mu řekneš? To je tvůj bráška?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.15 21:57

Můj syn ví že můj partner není jeho biologickým otcem, po tom pravém se zatím nepidil. Bývalý mi naposledy řekl ze až bude mít rozum a dozví se jak co bylo a jednou třeba sám ho osloví, rad ho přijme… ( ano uznávám na jejich vztahu ktery je pryč mám určitý podíl viny i já, což vidím až teď zpětně bohužel :-( rozchod byl těžký)
Ale zase si říkám mel by brášku…nechtěla bych je do ničeho tlačit ale sem.tam zajít na nějaký hřiště nebo tak…nenásilně se poznat. Nevím ale máte pravdu že to může i uškodit. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.15 22:01

:think: no nasadily jste mi brouka do hlavy a asi máte pravdu. Když to čtu dochází mi, že by měli akorát chaos v hlavě oba. Tak asi to zatím nechám jak to je a nic podnikat nebudu. Uvidíme časem :nevim:

1Luca
Kelišová 5273 příspěvků 30.05.15 22:02

Třeba ho to začalo trápit, nová žena to začíná řešit touhle cestou. Já bych do toho šla a netahala do toho třeba staršího, že je to nová žena, sourozenec, ale seznamovala postupně. Nová začne mluvit, jak jeho starší dítě žije, co ve škole a táta se začne zajímat, máma nebude dělat ofrky a vše jednou skončí společnou fotkou nevlastních sourozenců.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.15 22:04

Kamarádka to aktuálně řeší, otec odešel po porodu, kluk je v 1. třídě a na tátu se ptá (přítele kamarádka nemá)…otec roky neplatí a dle kriminálky jen plodí… s jednou s matek se přes kriminálku zná, ale děti se nikdy neviděly a mámy to ani neplánují…

Knihomyš
Extra třída :D 10691 příspěvků 30.05.15 22:08

Co se nové ženy zeptat, jak se na to dívá tvůj ex, tj. otec obou dětí? Pokud je relativně normální rodič, tak by byl třeba rád - ono může dost těžké udělat první krok (ješitnost je děsná věc). Nemusí hned hlásit, že chcete seznamovat děti, ale nastavení chlapa asi znát bude. A nepředpokládám, že by něco takového rozjížděla, kdyby tím riskovala rozvrat rodiny.
Obecně bych byla pro seznámení, teď jsou rodiny obvykle tak rozdrobené, že každý fajn příbuzný se hodí :)

Šarlota4
Extra třída :D 11355 příspěvků 30.05.15 22:53

Ja bych s tim asi souhlasila, je to od ni pekne. Ale jen pod podminkou, ze o tom tvemu ex rekne. Jinak by mohlo byt zle…

Pesimista
Závislačka 3233 příspěvků 30.05.15 23:01
@Anonymní píše: Ale myslíte že je to dobrý nápad takhle se scházet a seznamovat naše děti, když vlastně otec mého syna nechce, zájem nejeví jen platí alimenty? Nevím jak k tomu přistoupit a tak přemýšlím, že jde hlavně o děti…No…máte někdo podobnou zkušenost jak to fungovalo, zda to může fungovat, co děti? Nějak nevím jak se k tomu postavit.
Díky všem za názory :)

znam rodinu, nebo dnes spise rodiny, kde to funguje, kde se v dobrem stykaji vsichni, dokonce se cas od casu ruzne navstevuji pres ocean, a to presto, ze k sobe maji nejake vyhrady, proste udrzeni dobrych vztahu, nejen mezi detmi, ale i mezi dospelymi dostalo prednost pred nejakymi minulymi krivdami, myslim, ze je to velmi vhodne to minimalne zkusit, kdyz to nevyjde, da se vzdy dodatecne proste omluvit a nechat to byt

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama