Nová známost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 01:18
Nová známost

Ahoj holky, uz jsem fakt zoufalá a nevím co dělat. Jsem v situaci, která snad ani nemá řešení, spíš jen potřebuju pár povzbuzujících slov a vypsat se. Je mi 19, pred sedmi mesici jsem ukoncila vztah, ktery trval 3 roky. V tech 7 mesicich jsem potkala pár kluků, ale o nic vážného nešlo a přišlo mi, že snad už nikdy nebudu nikoho milovat tolik, jako bývalého.. a najednou se to prostě stalo. Před měsícem jsme se poznali přes internet. Psali jsme si asi měsíc, každej den, volali jsme si třeba i tři hodiny denně.. Strašně jsme si rozumněli a já byla nadšená. Jeden večer jsem ho pozvala k sobě, on přijel. Na ten večer nikdy nezapomenu, pili jsme víno, povídali si a něco proběhlo (nesudte mě prosím). Myslela jsem, že je to začátek něčeho pěknýho a bylo úžasný opět cítit ten pocit.. psali jsme si opět celý den.. Napsal mi, že by si ten večer rád někdy zase zopakoval a měl takový různý narážky ohledně sexu, který jsme ten večer měli. Tak jsem se ho zeptala co od toho ocekava teda dal a on napsal ze si neni jisty, zda by se svym nedostatkem volnyho casu (dela nejakou docela narocnou praci, nema presne stanovenou pracovni dobu) dokazal mit normalni vztah.. V tu chvili co jsem si to precetla me uplne zamrazilo. Vubec jsem to necekala, kdyz jsme si psali, prislo mi ze to opravdu mysli vazne.. No, jestli jsem ho dobre pochopila, tak mi proste napsal, ze bysme se mohli schazet jen kvuli sexu. Popravde vubec nevim co delat. Nevim jestli na to kyvnout, nevim jak se s tim poprat a hlavne nevim co jsem komu udelala, ze nemuzu narazit na normalniho kluka. Je pravda ze s tim casem na tom je fakt blede, hodne mi o tom povidal, ale ja mam stejne pocit, ze kdyz nekdo chce, udela si cas vzdycky. Vidim to na sobe, studuju, pracuju, staram se o byt, kde bydlim jen s tatkou a stejne bych byla schopna o pulnoci bezet na jeho zavolani jen abych s nim mohla travit cas. Jsem v tom az po usi co? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mort1
Povídálka 18 příspěvků 02.12.18 04:19

Řeknu jen tohle. Každý chlap když chce holku jen na sex tak vypráví o tom jak by se v práci bez něj vše posralo. Má stálou partnerku a ty jsi jen hračka když má čas. Zbytek asi nechám na dalších.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2855 příspěvků 02.12.18 06:35

Pěkně tě lakuje. Chce te jen na obcasný sex a na vztah uz ma nejspis svoji partnerku.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 02.12.18 06:57

Buď má partnerku a ty se mu hodíš,, jen do postele" a nebo se prostě nechce vázat. Jsi mlaďounká, krátce po rozchodu, dej tomu čas, ten pravý přijde. Ale neztrácej čas s někým takovým, kdo tě má jen na to jedno. Navíc jsi podle všeho do něj zamilovaná a to by mohl být průšvih. Budeš pořád očekávat něco víc, doufat.. Oak zjistíš, že uběhlo pár let a jsi vlastně pořád na stejném místě. :nevim: :kytka:

Pipi 00
Závislačka 2790 příspěvků 02.12.18 07:11

Má čas si celý dny psát a nedostatek volného času? Něco tu nehraje, podezřívala bych ho, že je ženáč. Byla bych velmi obezřetná. Taky je taktický ho nechat chvíli dobývat, ale na to už je pozdě.

Ju21na
Kecalka 232 příspěvků 02.12.18 07:31

No, hlavně nechápu, proč jsi ho na první schůzku zvala k sobě domů. To snad každý chlap pochopí, co tím naznačuješ :roll: Také je mi divné, že se 3 h bavit po telefonu může, ale na osobní schůzku nemá čas :nevim:

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 02.12.18 07:50

Klasický internetový seznamovač, který má takových rozjeto několik najednou…kašli na něj a rozjeď dalšího…a přestaň být taková husička…

Helca83
Kecalka 357 příspěvků 02.12.18 08:46

Vyprdni se na nej, mas na lepsiho a jiste na Tebe pan Pravy nekde ceka :hug: Hlavne si nic nevycitej, tak Te oblbnul, no a? Priste budes chytrejsi :palec: Dej tomu cas, kdyz jsi ted cerstve po rozchodu, zustan nejakou dobu sama (pul roku aspon, klidne dele), chod ale ven mezi lidi, podnikej ruzne aktivity, neboj se poptat mezi prateli, jestli nekdo z nich nema vhodneho single kamarada… drzim pesti, jiste se brzy nekdo najde, netlac na pilu a zkus si zaridit zivot a volny cas tak, abys byla spokojena, chlapi to vyciti :hug:

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 02.12.18 09:50
@Helca83 píše:
Vyprdni se na nej, mas na lepsiho a jiste na Tebe pan Pravy nekde ceka :hug: Hlavne si nic nevycitej, tak Te oblbnul, no a? Priste budes chytrejsi :palec: Dej tomu cas, kdyz jsi ted cerstve po rozchodu, zustan nejakou dobu sama (pul roku aspon, klidne dele), chod ale ven mezi lidi, podnikej ruzne aktivity, neboj se poptat mezi prateli, jestli nekdo z nich nema vhodneho single kamarada… drzim pesti, jiste se brzy nekdo najde, netlac na pilu a zkus si zaridit zivot a volny cas tak, abys byla spokojena, chlapi to vyciti :hug:

Proč 1/2 roku? Na internetových seznamkách se to tak nebere…ve středu schůzka a prověření a v pátek už další s někým jiným…

Anetaa120
Povídálka 23 příspěvků 02.12.18 10:32
Zakladatelka

Moc vám všem děkuji za reakce, abych uvedla na pravou míru, přes den si napíšeme občas, píšeme si spíš v pozdě večer a v noci. Je skoro stejně starý jako já, bydlí ještě u rodičů, takže bych to viděla tak, že se prostě nechce vázat.
Ono se řekne vykašlat se na to a ‘nebýt husička’, ale já jsem prostě už snad i závislá na každý zprávě, kterou mi napíše. Je pro mě hrozně těžký mu neodepsat :pocitac: :zed:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 02.12.18 10:45

Promiň ale z mého pohledu si mu ukázala, že jsi levná. Já dávala chlapům vždycky najevo, že nejsem na jedno použití a sex byl až po třech týdnech randeni. Ono jsi mu taky naživo nemusela až tak sednout, aby tě chtěl na vztah. Řekla bych mu jak to mám, že nejsem matrace a vidělo by se co on na to.

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 02.12.18 10:48
@Anetaa120 píše:
Moc vám všem děkuji za reakce, abych uvedla na pravou míru, přes den si napíšeme občas, píšeme si spíš v pozdě večer a v noci. Je skoro stejně starý jako já, bydlí ještě u rodičů, takže bych to viděla tak, že se prostě nechce vázat.
Ono se řekne vykašlat se na to a ‘nebýt husička’, ale já jsem prostě už snad i závislá na každý zprávě, kterou mi napíše. Je pro mě hrozně těžký mu neodepsat :pocitac: :zed:

Kašli na něj…ty se trápíš a on někde brouzdá po seznamkách…zkus mu napsat pod jinou identitou a nebudeš se stačit divit…

Anetaa120
Povídálka 23 příspěvků 02.12.18 10:51

@ontar
To mi prave na tom prijde zvlastni, protoze uz tam nechodi. A kdyz jsme byli spolu a me pipla zprava prave z ty seznamky (mam na to nejakou aplikaci) tak se me zeptal: ty jeste chodis na seznamky? :nevim:

Helca83
Kecalka 357 příspěvků 02.12.18 11:45

@ontar jasne a jak to pak dopada…
proto ji radim at si da pauzicku a nehleda za kazdou cenu na silu “prevoznika”

Dien7
Nováček 5 příspěvků 02.12.18 15:05

Kašli na něj

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >