Žena ženě vlkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veselamuchomurka
Povídálka 32 příspěvků 01.12.18 16:12
Žena ženě vlkem

Ahoj ženy, včera jsem ti tu přečetla několik diskuzí a mám pocit, že místo, abychom držely spolu, spíš se vzájemně deptáme a srážíme. Počínaje tím, že neustále někdo bagatelizuje problémy jiných a konče tím, že ze sebe dělá superhrdinku. Manželova známá například neustále opakuje, jak pro ni byla mateřská dovolená dovolená, její dcery NIKDY nic neprovedly, plakaly málo, chovaly se vždy způsobně, což je způsobeno tím, že je vychovávala od prvních sekund, každý den vytřela, uvařila teplé jídlo a ještě si rozšiřovala obzory čtením knih. Dnešní ufňukané matky jsou oproti tomu naprosto neschopná individua, která by se k dětem neměla ani přibližovat. Včera si otevřu diskuzi, že paní špatně spí syn a diskutující se do ní pustily, co by jako chtěla… Když se malý budil co hodinu, taky jsem hledala rady na fórech, a jedna neúnavná pisatelka se pustila do zakladatelky, co je to za psychopatku, pokud chce psychicky vyrovnané dítě, tak ho přeci bude kojit klidně co deset minut a na únavu nemá nárok ani v paralelním vesmíru.
Myslím, že cíl emimina byl jiný, ale občas je mi tu z těch příspěvků fakt smutno. Máte to některá taky tak, nebo jsem jen přecitlivělá?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 16:18

Stejne, vždycky tu dostanu od 70 % dam “čouda” a pak mam pocit ze jsem úplně blba, naivní, neschopna a zkazím na co sahnu. Z nejakeho důvodu sem ještě chodím, občas se na něco zeptám, ale spis mi většinou reakce ublíží než cokoliv jiného.

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 01.12.18 16:26

Zakladala jsem tema, ktere bylo obdobne, protoze mi to taky tak prislo… od te doby se radsi urcitym diskuzim vyhnu a mam klid :nevim:

Janli
Kelišová 6278 příspěvků 01.12.18 16:34

No, já mám spíš pocit, že pokud nepřidám k příspěvku patnáct srdíček a dvacet objímání, tak to citlivky berou okamžitě jako útok. Stejně tak pokud člověk věcně napíše svůj názor, který zrovna nekoresponduje s názorem zakladatelky. Já jsem tady protože chci znát názory ze všech stran, protože někdy potřebuju svůj kojením zmatený mozek vrátit do reality. Beru to tak, že jsem na internetovém fóru, mimochodem oproti jiným velmi kultivovaném fóru, a nebudu se tady hroutit z toho, že mi občas někdo napíše něco, co se mi nelíbí. Prostě si řeknu - Vyliž si kráter - a jedu dál…

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6018 příspěvků 01.12.18 16:34

Ono hodně záleží na situaci. Některé dotazy jsou vážně jako od cvoků a člověk si říká jestli to dotyčná opravdu myslí vážně. Pak jsou tu inteligentní dotazy, ale vždycky se najde někdo, kdo si sem chodí hrát na super mámu a nahánět si ego, tím jak je dokonalý. Nicméně za sebe praktikuji aspoň to, že na slušný dotaz slušně odpovím a když k tématu nemám co říct tak mlčím. Ale jsou situace, kdy zereagujete, podpoříte zakladatelku a semelou vás taky. Ale beru to, že každý má právo na svůj názor…

Černá vdova
Extra třída :D 10041 příspěvků 01.12.18 16:35
@Anonymní píše:
Stejne, vždycky tu dostanu od 70 % dam “čouda” a pak mam pocit ze jsem úplně blba, naivní, neschopna a zkazím na co sahnu. Z nejakeho důvodu sem ještě chodím, občas se na něco zeptám, ale spis mi většinou reakce ublíží než cokoliv jiného.

Ber to tak, že řada žen nemá šťastný život, tak si sem přijde ulevit aspoň tím, že nakopne několik jiných uživatelek. :nevim:
Byly doby, kdy mi to taky dost vadilo, dneska si myslím své a neřeším to. Když se člověk pročte těmi hnusnými reakcemi, tak tam zpravidla najde i kopy reakcí, které jsou k užitku, minimálně podpoří.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 01.12.18 16:37

A proto jsou fajn uzavrene skupiny.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 01.12.18 16:52

Je to takové půl na půl. Některé dotazy jsou opravdu stupidní, třeba milion diskuzí na téma - mám před menstruací, test jsem si nedělala, jsem těhotná? :D A napadá mě pár dalších příkladů, kdy jsem si nebyla jistá jestli tazatelka myslí dotaz vážně. Pak je tu pár diskuzí, kdy tazatelka odmítá veškerá možná řešení a přijde mi, že chce asi jen poplácat po zádech za to že dobrovolně trpí aniž by musela. A tam tu kritiku taky chápu. No a občas jsou ty negativní reakce prostě úplně bezdůvodně zlé. Mimochodem třeba na FB a sociálních sítích je supermatka každá. :lol: Jen ta realita je pak většinou někde úplně jinde, takže tomu se jen směju.

Tichošlápek
Extra třída :D 10908 příspěvků 01.12.18 16:57

Mne to trochu precitlivele prijde. Tohle je veřejné fórum, musíš filtrovat, co ma význam a co jsou jen plky. Tady je to ještě v pohodě a pro mne stokrát lepší upřímný názor než milion smailiku a podpory u úplně kravskych témat viz koník

Mango_Lassi
Extra třída :D 14142 příspěvků 01.12.18 17:08

Jsi první den na internetu? Ženy nejsou homogenní hmota a nevidím žádný důvod, aby za každou cenu držely spolu, i když nesouhlasí

Annabela11
Závislačka 2585 příspěvků 01.12.18 17:08

@veselamuchomurka Přesně tak!

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 01.12.18 17:12

@veselamuchomurka no, já se většinou ptám na názor druhých, což neznamená, že se mnou musí souhlasit. A určitě se kvůli tomu hroutit nebudu. A když tu mluvíš o té včerejší diskuzi, paní si stěžovala že její syn spí od osmi do pěti do rána a co dělat pro to, aby spal déle, proto ji všichni odpálkovali, co by jako chtěla. Kdyby se mezitím každou hodinu budil, tak jí na to i já sama odpovím něco jiného.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 01.12.18 17:13

Vsude se najde urcite procento blbcu, to je statistika. A na negativni reakce si clovek vic pamatuje, nez na 100 reakci souhlasnych. Faktem je, ze lidi neumi hledat ve starych tematech a ze neumi jasne formulovat dotaz a popsat podstatu problemu. Kdyz k tomu pridam provokativni temata trolu, ktera se obcas objevi, nekdy se tem reakcim nedivim.

baimoli
Kecalka 400 příspěvků 01.12.18 17:16

No jo, no. Supermatky se vyskytují, jak v reálu, tak na síti. Na vyloženě hnusný, negativní komentáře vůbec nereaguju, a když je vidím v diskusích, tak si jen pomyslím něco o zamindrákovaných kr.v.ch. Většinou jsou to pořád ty stejný osoby, to nemá cenu řešit. Ale jak tu již bylo řešeno, některé dotazy si o to vyloženě říkají.. :lol:

browneye
Stálice 53 příspěvků 01.12.18 17:34

Musím říct, že jsem začala být velmi alergická na slovo “hroutit se”. Každou z nás trápí něco jiného a nikdo nevíme, co má ta která za sebou. Proč ji to trápí, co jí k tomu vede, jakou má životní zkušenost… Když se třeba nějaká naminka zeptá, že má nemocné dítě, které má teploty a nějaká hustá pisatelka uvede, že není potřeba se z toho hroutit… To, že má někdo strach o dítě přeci neznamená, že se hroutí!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >