Nová známost - samotář

Anonymní
19.5.16 21:37

Nová známost - samotář

Seznámila jsem se s jedním mužem, je mu teprve 25 let. Proběhlo pár schůzek a je mi celkem sympatický.

Já jsem poměrně hodně společenská a chodím ráda mezi lidi, na různé akce, oslavy, posezení. On je ale úplně opak, je spíše samotářský a nerad chodí mezi lidi. On má zase rád sport, plave a běhá, pro mě je sport nic neříkající pojem.

co mi ale na něm přijde zvláštní, tak že furt někde SÁM lítá. Když mu zbydou peníze, tak prý si natankuje do auta a jede někam na výlet. Prostě se sbalí a někam jede třeba na otočku a druhý den do práce. Za den je schopný i ujet 500 km. A takhle to třeba dělá 2×-3× měsíčně. On ale jezdí výhradně sám, že prý kamarádi nemají čas a slečnu stále nemá.

Já na tyhle věci ani nemám čas ani peníze. Ještě chodím do školy a mám do toho brigádu. On už třeba plánuje, kam pojede za dva týdny o dovolené. Navrhl mi, jestli nechci jet s ním někam na výlet, ale vymluvila jsem se. Přijde mi to moc rychlé, známe se teprve chvilku a nebudu s ním nikam jezdit.

Co si myslíte o takovém chlapovi?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.5.16 21:40

Nic špatného, ale tohle fungovat asi nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19191
19.5.16 21:45

Já ho chápu, pokud mají kamarádi přítelkyně, manželky tak se přece nebude pořád doprošovat aby s ním někdo jel na výlet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
19.5.16 21:50

Jezdí se odreagovat není na tom nic špatnýho já bych jela s ním mě by to bavilo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687

Kazdy je nejaky, ja jsem taky radsi sama nez s lidma. nemel asi dosud s kym jezdit.asi je rad v tvoji spolecnosti, kdyz te pozval. musis vedet ty, jak se s nim citis…rozdilne konicky si myslim, ze nejsou vylozene na skodu, jde spis o podobny nahled na budoucnost, zivot…manzel je take vasnivy cyklista a jezdi sam, ja jsem radaa doma a treba si ctu, jde o to travit cas i kazdy zvlast a spolecne chvile jsou pak o tom, ze je nam spolu dobre, jsme doma, jdeme na vylet, ted mame mimco…mame s manzelem podobny nahled na zivot…nejdulezitejsi je pro nas spokojena rodina a to neni jen o spol. koniccich, ale hlavne o kompromisech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jajah

A proč bys s ním nejela? Když by to bylo na jeden den, lépe bys ho poznala. Myslím, že lepší je jezdit 2× - 3× do měsíce na výlety, než vysedávat v hospodě. Asi si těmi vyjížďkami potřebuje vyčistit hlavu :)

• Citovat
  • Upravit
Anonymní

Muj manzel byl pred nasim seznamenim podobny vlk samotář. Prece nebude sedět porad doma a čekat az pozna slecnu aby mohl jet na výlet :nevim:
My jsme 2 mesice po nasem seznameni jeli na dovcu do Chorvatska a bylo to super :dance:

Anonym-pro me důvěrné informace.

• Nahlásit
  • Citovat
49236
19.5.16 21:51
@Anonymní píše:
Seznámila jsem se s jedním mužem, je mu teprve 25 let. Proběhlo pár schůzek a je mi celkem sympatický.

Já jsem poměrně hodně společenská a chodím ráda mezi lidi, na různé akce, oslavy, posezení. On je ale úplně opak, je spíše samotářský a nerad chodí mezi lidi. On má zase rád sport, plave a běhá, pro mě je sport nic neříkající pojem.

co mi ale na něm přijde zvláštní, tak že furt někde SÁM lítá. Když mu zbydou peníze, tak prý si natankuje do auta a jede někam na výlet. Prostě se sbalí a někam jede třeba na otočku a druhý den do práce. Za den je schopný i ujet 500 km. A takhle to třeba dělá 2×-3× měsíčně. On ale jezdí výhradně sám, že prý kamarádi nemají čas a slečnu stále nemá.

Já na tyhle věci ani nemám čas ani peníze. Ještě chodím do školy a mám do toho brigádu. On už třeba plánuje, kam pojede za dva týdny o dovolené. Navrhl mi, jestli nechci jet s ním někam na výlet, ale vymluvila jsem se. Přijde mi to moc rychlé, známe se teprve chvilku a nebudu s ním nikam jezdit.

Co si myslíte o takovém chlapovi?

a bude mít v tom svém samotářství místo a prostor i pro tebe? Pokud ano tak je to v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6546
19.5.16 21:53

Baví mě to tvoje - já na to nemám čas, chodím do školy :D Promiň ale škola je podstatně menší časová záležitost než práce na plný úvazek :D

Pro mě např ideální chlap ;) nemá potřebu si něco dokazovat mezi chlapama ale prostě vyrazí. Taky si to dovedu představit.

Nicméně, NE, vy dva se k sobě nehodíte, to by byl za pár let obrovský problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27580
19.5.16 21:56

Jsem taky taková. V práci furt jednám s lidma, takže taky klidně sama vyrazím na výlet. Mého chlapa to nijak neděsí, taky má své zvláštnosti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 22:05

To byl taky můj koníček, když jsem byla svobodná a bez dcerky. Teď už na to není tolik času a peněz. Buď ráda za muže, co má svůj koníček. Stokrát lepší než lítat po hospodách.

Klidně si s ním vyraž, ať se poznáte. Třeba Tě to taky začne bavit a budete mít něco společného. Uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
831
19.5.16 22:09

Chudák kluk, blbě si vybral, snad svůj omyl brzy rozpozná;

ty si hodně odporuješ, na jedné straně píšeš, jak nemáš čas a peníze a hned potom zase jak nejsi společenská a že chodíš na různé akce, oslavy, posezení. Jo a tam se určitě vzhlížíš v takových těch klasických oblbovačích, s řetězama „zlatýma“ na krku, co mají místo mozku v hlavě kostku - tak takovýho takovým nanynám jako seš ty přeju, at si to vyžerou pěkně do dna :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
19.5.16 22:11
@redbulka píše:
Chudák kluk, blbě si vybral, snad svůj omyl brzy rozpozná;ty si hodně odporuješ, na jedné straně píšeš, jak nemáš čas a peníze a hned potom zase jak nejsi společenská a že chodíš na různé akce, oslavy, posezení. Jo a tam se určitě vzhlížíš v takových těch klasických oblbovačích, s řetězama „zlatýma“ na krku, co mají místo mozku v hlavě kostku - tak takovýho takovým nanynám jako seš ty přeju, at si to vyžerou pěkně do dna :pocitac:

PMS? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5061
19.5.16 22:35

Nic divného mi na něm nepřijde, akorát mu dost závidím, že má možnost až třikrát do měsíce vypadnout a být někde, kdekoliv, úplně sám :jazyk: :mrgreen: taky jsem takhle jezdila před mimčem, ale já teda spíš vlakem a se psy. Ani na tobě neshledávám nic, co by nebylo úměrné tvému věku :lol: akorát si nejsem jistá, jestli jste vzájemně kompatibilní. Rozdílné zájmy nejsou překážkou, pokud se oba částečně „přemůžete“ a on sem tam s tebou zajde na víno a ty s ním vylezeš na nějakou zříceninu ;), případně si najdete nějakou úplně jinou, ale společnou „třecí plochu“ :) Ten výlet například mi připadá jako dobré rande, můžeš ho pak na oplátku vytáhnout do pizzerie :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4377
19.5.16 22:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie