nové chutě

12141
27.3.07 13:39

nové chutě

Ahoj holky. Zkusíte mi některá poradit, jak mám naučit malou novým chutím? Malá mi chce jíst jenom vývary a nic jiného nechce jíst. Na svačinky si tak ještě dá přesnídávku nebo jogurt, na večeři mívá obvykle pečivo s máslem nebo Apetito sýrem (jiné sýry odmítá). Dneska na oběd jsem zase zkusila dát koprovou omáčku, ale zase jsem nepochodila :cry: . Ať zkusíme dát malé cokoliv nového, buď to odmítne anebo nám ukáže, jak se umí krásně nadávit… Už si začínám celkem zoufat, obzvláště když slyším ve svém okolí, co všechno děti v našem věku jedí… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
27.3.07 13:44

RAduno ja bych to nehrotila

Malym detem vubec nevadi jednotvarni strava.........zkus to pomalu, at ochutnava od vas z talire a pak uvidis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
27.3.07 13:54

Ahoj, řešila jsem přesně to samé, malá odmítala cokoliv nového.Chce to pevné nervy,nenutit, nandat si před ní na talíř pro sebe a pochutnávat si, popř.říct, že je to jen pro maminku. Chce to čas, u nás se to zlomilo až v 18 měsících, ale doteď je malá špatnej jedlík, no jo holčičky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
27.3.07 13:54

Fuuuj, koprovka :lol: Co treba dusenou mrkev s krutim masickem a bambory, nebo testoviny s univerzalni omackou? Ja mam zase problem ten, ze mala chce jist uplne to same co my, jinak je zle :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12141
29.3.07 10:23

Holky, moc děkuju. Trochu mi to pomohlo. Fakt je, že malá hlady nestrádá, jedlík je veliký ( ve svém věku váží 14 kg 8O ). Jenom je konzervativní v ochutnávání nových věcí. Zkoušeli jsme jí dávat všechno možné k jídlu: špenát, duš. mrkev, no vlastně i ty zdravá jídla, nejenom omáčky, které moc vlastně ani my s manželem nemusíme, ale přesto to do ní nedostaneme. Asi to chce trpělivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama