Kdy začít s čočkou...?

Anonymni
12.3.07 09:38

Kdy začít s čočkou...?

Holky,
chtěla jsem se, prosím vás, zeptat, kdy jste dali vašemu dítku luštěniny, konkrétně čočku. Včera jsem vařila manžovi čoč. polévku a měli byste vidět, jak se po ní náš malý dral. Takovou chuť k jídlu jsem u něho ještě neviděla!!! Za necelé 2 týdny máme rok…

Moc děkuji za názory

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

468
12.3.07 11:40

lepsi je zacinat cervenou cockou, ale kdyz uz bude mit rok, tak bych to nerotila a klidne mu cockovou polevku z normalni cocky uvarila, moje deti ji taky miluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
12.3.07 12:42

já jsem začínala kolem roku a to červenou čočkou-je super stravitelná a rychle uvařená:) a v té jedem dodnes, i když by už určitě snesl i tu normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
12.3.07 12:45

Holky, a jak se dela cockova polevka????? Takova ta nakyselo? Ja to v zivote nevarila, napiste mi prosim recept pro blbe.

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.3.07 15:33

Ahoj,
tak ja robim cocku jednoducho, cocku preberiem a preplachnem, dam varit - nesolim.
Pridam bobkovy list.
vVrim do zmaknutia, potom dam zavarku - jisku, odstavim.
Dosolim, trochu octa, cukru - komu ako chuti. :-)
Dobru chut.
Legerka

PS: inak, po recepty chodim na rozne weby, su tam vacsinou od uplne najlahsich (napr. na natierky) po komplikovane ( typu - komu sa s tym chce patlat?)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.3.07 15:35

Jeez, este som zabudla na CESNAK! Ja jojo, samozrejme, do varenia hadzem par strucikov cesnaku, celych.
Legerka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama