Kravské mléko a 11,5 měsíce

22
20.3.07 17:50

kravské mléko

Ahoj,
malá 11,5 měsíce mi přestala jíst kaše a tak mám občas problém co k večeři.
Dávám většinou to co k obědu a napadlo mně, že by jí mohl chutnat a zasytit puding, ale je z mléka, které se nemá dávat - a já moc nechápu proč, když mi všichni jsme na něm vyrostli. Alergie v rodině nemáme.
Co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22
20.3.07 17:51

kravské mléko

malá má 10,5 měsíce :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
20.3.07 17:56

Já sem kravské mléko dávala od 10m akorát sem nepřekračovala 2 decky za den do roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
20.3.07 19:38

holky, ale nekojenecké, kravské mléko má vysoký obsah bílkovin, stejně jako tvaroh či podobné věci a tím zatěžujete ještě nezralé ledviny dětí. Do roka bych fakt nedávala mléko, spíš čím déle vydržíte na kojeneckém, tím lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5621
20.3.07 19:43

Je to fakt, zatěžuje zbytečně ledviny a děti do roka je neumí vůbec trávit. Doporučují nedávat syrové do 3 let a převařené třeba v omajdách od roka. Ale udělala bych to klíďo do Sunaru, nebo jiného umělého. Je to trochu pracnější ale dělala jsem takhle třeba kaši… A rok už máte za pár :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
20.3.07 21:46

No že trvdíte do roku nedávat vůbec to bych ještě pochopila ale do 3l jen převařené to už mi příjde přehnaný. Každopádně já doteď malé dávám i UM, kravské sem nikdy nepřevařovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8531
8.5.15 09:32

Ahoj holky, prosím vás, nevíte, jestli můžu zamrazit čestvé kravské mléko v PET lahvích? Nějak jsem to s nákupem přehnala a nejsme schopní ho spotřebovat. Stačí mi vědět, že ho pak využiju třeba do pečení, je mi jasný, že „čerstvé“ už nebude…Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
8.5.15 09:40

Mam na mrazaku tvaroh, maslo i smetanu. Vse normalne funkcni, kdyz je treba.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8531
8.5.15 09:59

@tria.002 Dík :kytka:, já ho tam teda šoupnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
8.5.15 12:08

Zmrazené mléko po rozmrznutí zvodnatí. Máme vyzkoušené, pak už to nechutná jako mléko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama