Nové Tesco plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sonacha
Nováček 8 příspěvků 11.11.18 20:14
Nové Tesco plenky

Hezký večer, prosím, máte někdo zkušenost s novými plenkami v Tescu? My vyzkoušeli Tesco Fred & Flo Pleny Ultra Dry a je to katastrofa. Používali jsme zelené sovičkové a byli jsme maximálně spokojeni, ale tyto jsou hrůza. Případně, prosím, jaké používáte vy? Budeme muset změnit značku :,( :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 11.11.18 20:35

@sonacha já je teď koupila, jak ty obyčejné, tak ty premium, testujeme od včerejška. Předtím jsem používala taky ty sovičkové a na noc bílé pampersky (ty na noc používám stále). Zatím zkouším ty obyčejné a asi dobrý :nevim: sovičkové mi přišly lepší, ale tyhle asi ujdou. Jsem zvědavá na tu premium :think:
Můžu se zeptat, co konkrétně vám nevyhovuje?

Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 11.11.18 20:42

My je taky zkusili a přijdou mi lepší než ty sovičkové. Jsou lehčí, padnou dobře, přes noc vydrží.

sonacha
Nováček 8 příspěvků 11.11.18 20:44

@Jitul.kaaa9 dcerka ji měla ani ne po 3 hodinách úplně pročůranou, navíc se jí z plínky mezi nožkami udělala hrozná bambule, jak jsou tenké asi. Povrch byl úplně mokrý. Sovičkové jsem dávala v pohodě i na noc, tyhle vůbec nebudu riskovat. Jsem z nich dost zklamaná :think:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 999 příspěvků 11.11.18 20:44

Používám pleny z Lidlu Lupilu a maximální spokojenost, ani jednou neprotekly, pripominaji mi Pampers, ale tolik nesmrdi… za mě nejlepší pleny ;)

Zkai
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 43 inzerátů 11.11.18 20:45

Vydržej tak polední spaní a pak nejdou ani smotat do balíčku.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 11.11.18 20:46

@sonacha tak se se nám zatím nestalo, tak uvidíme

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8820 příspěvků 11.11.18 20:48

@sonacha používám Lidl plenky a jsou super, chci na druhé vyzkoušet i ty od mini velikostí :)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 11.11.18 20:53

@Verurizeckova @Kristyna.Vechto­va ty jo a mně zase ty z lidlu přišly hrozné, malé se dělala boule, špatně se v nich rozložilo to čůrání a navíc mi přišlo, že je z nich i hned cítit, že se počůrala, půlku balíku jsem vyhodila :?

sonacha
Nováček 8 příspěvků 11.11.18 20:55

@Kristyna.Vechto­va děkuji za tip, já ty z Lidlu zkoušela na syna a nebyla jsem moc spokojená, ale je to už přes 2 roky a myslím, že je taky nějak měnili, že? :) Vyzkoušíme. Ono taky kluci čůrají jinak než holčičky, tak uvidíme. Myslím, že Huggies dokonce dělají právě extra pro holky a extra pro kluky :roll: :D Ale jsou předražené :(

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8820 příspěvků 11.11.18 21:00

@Jitul.kaaa9 tak boule se mu neudělala nikdy - to max ve slavných Pampers pants, ty jsou děsné :zed: a teda nic z nich nikdy necítím, neprotečou přes noc, jsou měkké, tenké. Ale chápu, každému mimču sedí něco jiného :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8820 příspěvků 11.11.18 21:03

@sonacha synovi budou dva za pár dní, používáme je cca od půl roku, jak před změnou tak po změně a jsou super, neprotečou, tenké, měkké za mě ideální, ale asi to chce zkusit, každému mimču sedí něco jiného, mě třeba absolutně nevyhovují Pampers. Jinak muži vřele doporučit i plenky z Alberta, ty malému taky vyhovují :)
A právě z Lidlu chci zkusit teď (no v lednu) i ty úplně nejmenší :)

rendulinka3
Povídálka 29 příspěvků 11.11.18 21:06

Ja kupuji na internetu dada plenky. Jsou za super cenu a spokojenost veliká :D vydrzi malému celou noc ;)

MaryJackie
Kecalka 114 příspěvků 12.11.18 01:46

Podle me ve Fred and Flo hur drzi ty pasky. State Tesco mi zase zacali protikat,jakmile syn sel pres 4,5 kilo (u velikosti do 6 kilo). Novou radu mame poprve pres noc, ve dne docela dobry,uvidime co po te noci.

MaryJackie
Kecalka 114 příspěvků 12.11.18 01:47

Podle me ve Fred and Flo hur drzi ty pasky. State Tesco mi zase zacali protikat,jakmile syn sel pres 4,5 kilo (u velikosti do 6 kilo). Novou radu mame poprve pres noc, ve dne docela dobry,uvidime co po te noci.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >