DIY - FLEEC separační pleny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teryk92
Povídálka 13 příspěvků 23.10.18 20:17
DIY - FLEEC separační pleny

Ahojky, zkoušela jste si některá vyrábět vlastní fleecové separační pleny?
Našla jsem tu starší diskuzi ale třeba je od té doby něco nového.
Chtěla bych si koupit metrážovou fleece látku, ale nevím přesně jaká se na to hodí a o jaké gramáži. Taky jsem četla, že stačí koupit fleecovou deku v IKEA a nastříhat z toho (např.: https://www.ikea.com/…ts/90304889/ ? Bojím se ale, aby se pak prcek neosypal nebo to nebylo nějakým způsobem závadné.
Děkuji.

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 23.10.18 20:32

Stříhávala se Ikea deka Irma. Ale atesty na tohle to samozřejmě nemá. Gramáž volit nízkou (kolem 150?), pokud je to hodně husté, nemusí dobře propouštět. Osobně mi teda ta úspora nikdy nepřišla až tak závratná a přeci jen pokud něco dávám mimču na zadeček dva roky v kuse a nechávám na to působit dost drastické „chemikálie“ (moč), byly pro mě ty atesty dost podstatné, takže jsem home made nikdy netvořila. Ale technicky je to samozřejmě jenom o nastříhání kusu flísu.

teryk92
Povídálka 13 příspěvků 23.10.18 22:35

Aha, tak ta už se myslím neprodává. No právě než riskovat nějaký zdravotní problém, tak si radši připlatit. Já právě nevím, jestli je v tom nějaký rozdíl. :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 23.10.18 22:49

Taky nevím :nevim: Možná by ta IKEA deka prošla, jen si nebudou platit atesty pro děti do 3 let (proč taky, nepotřebují to, navíc je to drahé a u deky za pade…). No a možná ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >