Nový Sunar

4
6.4.16 08:51

nový sunar

Ahoj holky,
ted jsem nakoupila sunar( jsme na něm už tři měsíce, protože jsem přišla o mlíko) a přišlo nové balení, ale i sunar jako takový je uplně jiný, malý ho plive ven, nechutná mu, škytá po něm. máte někdo podobnou zkušenost? nevím si s tím moc rady… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

297
6.4.16 09:27

Malá s novým sunarem problém nemá - chutná stejně, voní stejně…vůbec nepoznala změnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ferret
6.4.16 10:27

Přechod na nový sunar byl v pohodě, teď dokonce střídám různé sunary podle toho, který mají a také žádný problém. Ale synovi už bude rok a pije ho jen na noc a někdy nad ránem, když se vzbudí, tak aby ještě usnul.

• Nahlásit
  • Citovat
192
6.4.16 10:28

A máš opravdu ten samý? Myslím complex nebo prémium a číslo? Měl by mít jen nový obal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.4.16 10:32

Název je stejný, ale krabice jiná. dokonce i barva a konzistence je jiná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
6.4.16 12:41

My teda jedem už ve trojce, ale chuťově mi přijde stajný. Je teda pravda, že mi připadá, že se trochu líp rozpouští a co jsem porovnávala složení, tak se malinko liší, tak je možný, že vybíravější prcek pozná rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
25.5.16 14:07

Ahoj holky, sunar nejen, že změnil krabici, ale i složení. Divila jsem se, proč mi dcerka sunar najednou začala odmítat, když jsem někde slyšela, že složení zůstalo stejné. A tak mi to nedalo a podívala jsem se na složení a porovnala (měla jsem doma ještě starou krabici a srovnala s novou). A opravdu, rozdíl tam je. První změna - starý sunar: Plnotučné mléko. Nový sunar: Odtučněné mléko. Tuk tam potom dodávají… a navíc nový sunar obsahuje rybí olej. Takže další, proč asi nechutná. A navíc konzistenci při nabírání odměrkou jsem poznala i já. A co se týče ostatních složek, tak tam se to taky liší. Celkově je nový sunar horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
26.5.16 19:56

Ahoj maminky. Ano, je jiný. My teprve teď jedeme první krabici, neboť jsme měli hojné zásoby starého. Na chuť to tedy nepoznám, ale barva a konzistence je jiná. Je takový divně šedý a konzistence více jemná a jakoby vlhká, nevím, jak to popsat. Synovi už je rok a půl a na mlíko nikdy naštěstí vybíravý nebyl, takže ho bez problémů pije. Pil s chutí i bezlaktozové :mrgreen: Ale štve mě, že se všude hlásá, že je složení stejné :cert: To si sakra myslí, že neumíme číst? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.7.16 22:31
@avonsiderin
@avonsiderin píše:
Ahoj holky, sunar nejen, že změnil krabici, ale i složení. Divila jsem se, proč mi dcerka sunar najednou začala odmítat, když jsem někde slyšela, že složení zůstalo stejné. A tak mi to nedalo a podívala jsem se na složení a porovnala (měla jsem doma ještě starou krabici a srovnala s novou). A opravdu, rozdíl tam je. První změna - starý sunar: Plnotučné mléko. Nový sunar: Odtučněné mléko. Tuk tam potom dodávají… a navíc nový sunar obsahuje rybí olej. Takže další, proč asi nechutná. A navíc konzistenci při nabírání odměrkou jsem poznala i já. A co se týče ostatních složek, tak tam se to taky liší. Celkově je nový sunar horší.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.7.16 22:36

Ahoj holky, novy sunar je uplne jiny, presne jak tady pisete poznala jsem to hned i ja, nepeni tolik a je jemnejsi prasek a svetlejsi, chut je jina- horsi! Stve me jak vsude na krabicich je napsano slozeni stejne!!! Snazim se kupovat stare baleni ale je uz malo:-(, nechapu proc zmena k horsimu:-(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
14.2.17 09:01

Kolika

Ahoj holky prosím ten nutrasense už není vůbec k sehnání? jsem už ochotná vydat se ze všeho..mala dnes měsíc vůbec nespí. max 3 hod po několika hodinách nošení. a to opravdu spí jen na ruce. nesmíme ji položit. ma nutrilon od začátku. prospiva krásné. ale vždy se nají a pak pokud ji hned neuhoupu tak chce za hodku zas jist. dodrzujeme tu tři hodinovou pauzu mezi jídly…a to většinou cele prorve. větší dávku nesni. a pokaždé ublinkava. nejen po jídle ale i mezi. strašně trpí na břicho. občas ma stolici pěknou jindy zas zácpu. zkusili jsme už jiné mléko. první flaška super. spokojena spala snad 5hod a prdela. další už zas peklo..ublinkavani kroucení. dr řekl at se vrátíme na nutrilon. Máme i kapky na prdy a laktobacily swiss skoro tři týdny. četla jsem o Sunaru nutrasense ale prý už se nevyrábí..je nějaká alternativa? jsem už vážně na pokraji zhroucení. dohromady spí tak 7 hod z 24.mám ještě tříletou a te se taky musím trošku věnovat a aspon ji uvařit když už Nestíhám nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
14.2.17 10:01

To nevim, ale zkousela jste jiny kapky? Treba u nas fungoval baby calm. Je prirodni a vazne funguje… to k jidlu…a na zklidneni miminka jsme obcas dali chamomilu vulgaris, to jsou homeopatika kladivky rozpustna ve vode… nebo cipky viburcol…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
14.2.17 10:10

@iva86 zkoušela jsem espumisan i babycalm. účinek zadny. ale i tak dávám porad babycalm
A ty čípky už jsem o nich uvažovala ale přece ji je nemůžu dávat denně :(
Zkusila jsem i cajiky na prdy a taky bez výsledků akorát se mi zakuckaa.asi jak to teče rychleji než mléko. jsem už zoufalá. první taky trpěla. úplně stejně. ale u kojení te se to po um upravilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
14.2.17 10:18

Tak zkuste jiny mliko… my jsme ted najeli na beba opti pro comfort, tj ta nova a malej je spokojenej :)… a ty cipky nooo, denne je blby, ale jsou to taky homeopatika, takze ublizit by to mimcu nemělo… aspon na tu noc…treba to zabere, zkuste… jeste jsme meli jedny kapky… to byla bio gaia ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
14.2.17 10:29

@iva86
Na ty čípky se zeptam mudr. chtěla jsem právě zkusit ten sunar nutradefense ale někdo říká, ze už ho nevyrábí a někdo zas, ze ho jen přejmenovali..biogaiu jsem po první dceři zavrhla.byly to vyhozene stovky penez :roll:
Ještě chvilku zabrala ta antikolikova lahev MAM protože s aventem se topila..tak uz jsme se radovali, ale to byl taky jen chvilkovej zachvev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama