Nový začátek další problém

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
3.7.22 16:53

nový začátek další problém

Ahoj chci se o něco podělit. Prosím trošku i o radu. je mi 20 a přítelovi 21. jsme spolu už 5 let. od května 2017 do ledna 2022 trval náš první vztah. proč říkám první no protože jsme se rozešli teď od 24 května jsme zase spolu a milujeme se. první vztah zničila moje kamarádka a stres. on byl ve stresu z vysoké a já z něho začal si s mou kamarádkou více povídat chodil za ní jezdil pro ní do práce a takové věci mě o tom oba lhali a já byla naštvaná a žárlila a tak však to znáte vaše polovička chodí za vaší kamarádkou a neříká o tom tak co si asi můžete představit. tak se po pár dnech pak se mnou rozešel že sem mu nevěřila že sem v tom viděla něco co tam neni a tak no jak mohu věřit někomu kdo mi lže. :nevim:. když jsme už spolu nebyli tak si s ní a dalšíma lidma domluvil že s nima pojede na chatu. teď když jsme zase spolu se ta chata blíží a já nevím co dělat. s ním nemůžu protože mě ta skupina nemá ráda a ta bejvalá kamarádka taky ne. on tam chce ale já v tom vidím problém hlavně se ani moc nesnaží aby mě tam taky dostal proste chce za nima sám. a já mám bejt doma a bát se o to zda se tam něco nestane. :,(. má někdo radu co dělat jak ho přesvědčit aby nejel nebo tak něco. nebo sem jenom blázen a tohle je podle vás normální. :nevim: nechci aby tam byl beze mě mám strach že se s ní zase začne bavit a že mě pak zase bude lhát. :,( prosim o radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24510
3.7.22 17:00

Nač být ve vztahu, ve kterém není důvěra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
3.7.22 17:01

@terien já věřím že by mě nepodvedl ale prostě jen nechci aby tam byl s ní a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2835
3.7.22 17:04

Víš s chlapci je to tak, že i kdybys ho měla k sobě řetězem připoutaného, tak pokud o tebe skutečně nestojí, nikdy tvůj nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
3.7.22 17:05
@jana2223 píše:
@terien já věřím že by mě nepodvedl ale prostě jen nechci aby tam byl s ní a tak

On ale nebude skákat tak, jak ty chceš. Pokud mu věříš, nech ho jet a zařiď si svůj program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
3.7.22 17:06

@Zeoli ja vim ale na jednu stranu rika jak me miluje a pak udela tohle a chce s ni na chatu tak ja nevim kde je problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21719
3.7.22 17:07

Nech ho jet na chatu.

1. opravdu nemáš nárok nakazovat někomu s kým se smí a nesmí stýkat. Stejně tak sama vidíš, že když te podvést chtěl, tak tě podvedl, žárlivostí ničeho nedosáhneš. Jedině rozchodu.

2. ve skutečnosti - kdyby odjel a nevracel se, tak ona by to zase taková škoda asi ani nebyla…

Obávám se že prostě máte vztah přechozenej a jen jste chytli paniku z reálného nového začátku, tak jste se vrátili zpátky a překvapivě to nefunguje, stejně jako to nefungovalo před rozchodem.

To že někdo něco říká nic moc neznamená - podstatné je jak se reálně chová.

Příspěvek upraven 03.07.22 v 17:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
3.7.22 17:07

@terien a kdyby jste byla v me situaci tak by jste tam chlapa pustila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2835
3.7.22 17:08
@jana2223 píše:
@Zeoli ja vim ale na jednu stranu rika jak me miluje a pak udela tohle a chce s ni na chatu tak ja nevim kde je problem

V tvým sebevědomí je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
3.7.22 17:10

@Zeoli ano to je od malička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21719
3.7.22 17:10
@jana2223 píše:

neexistuje nic takového jako pustit chlapa. COpak je to křeček v ohrádce? Je to tvůj partner - svobodný člověk. On ti nemá nárok něco přikazovat či zakazovat a stejně tak nemáš na něco takového právo ani ty.

Navíc máš konkrétní zkušenost s tím, že když začneš dělat žárlivé scény, tak se rozejdete.

Chceš to co se dělo zopakovat? Nepoučila ses ani trošku?

Co kdyby on ti začal zakazovat psát na sociální sítě - to by ti přišlo v pořádku? Představa že mu budeš zakazovat se stýkat s někým, koho nemáš ráda ty je nemlich to samé.

Příspěvek upraven 03.07.22 v 17:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2835
3.7.22 17:11
@jana2223 píše:
:D jak pustila? To není pes, kterého venku pustíš z vodítka, když zrovna chceš. On si může trávit volný čas jak chce.
Jsi na nejlepší cestě se mu znechutit, že až tě zase nechá, vzpomeň si tady na diskuzi, jak se k němu chováš.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
3.7.22 17:12

@Ou me teda neprijde normalni aby chodil za holkou co nam znicila vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
3.7.22 17:12
@jana2223 píše:

Ono mu to těžko zakážeš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
3.7.22 17:13
@jana2223 píše:

Problém je ve tvé hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat