nudící se dítko

333
6.5.06 20:03

nudící se dítko

Ahoj všem,
tak takovým výrazem bych popsala svoji 1.5 letou dceru. Chodí po bytě jako znuděná, nevšímá si hraček, nehraje si s ničím, ani se mnou, maximálně když blbneme, ale to fakt nejde pořád. Sama si nechce hrát, když jdeme ven, tak ji hned všechno omrzí. Chodím s ní několikrát týdně na různá cvičení, ale tam mě to úplně bojkotuje, všechny ostatní dítka jsou hodná, spolupracují, ta moje cácora chce dělat úplně něco jiného, nevydrží v klidu. Tak nevím jestli něco nedělám špatně. Věnuju se jí naplno, samozřejmě už jsme i ve fázi vztekání, chce všechno, když to nedostane dostane úplně hysterčák.
Chci se vás zeptat jestli máte taky takový dítka nebo je ta moje jediná ? A je to normální že je furt tak znuděná ????
Díky
Lenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
551
6.5.06 20:39

Ahoj, já mám sice jen 3měsíčního chlapečka, takže zatím se nás to netýká, ale pamatuji si, když byly Románkovi (synovec) necelý 2 roky (rok a 8měsíců), tak tohle období taky měl. Doma jen chodil a díval se kolem sebe, ale naprosto znuděně, jak kdyby mu někdo nakázal chodit po bytě a zakázal si hrát, tak to fakt vypadalo. Venku mu bylo všechno absolutně volný, ani na písku si hrál jen tak, jak kdyby z principu…
Po čase to přešlo tak nějak samo, uvidíš, třeba je to jako u Romana jen takový období…
Měj se pěkně a ať to brzo skončí :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
6.5.06 20:49

Ahoj Lenčí tak můžu tě uklidnit,že moje dcera si zase sama ráda hraje ,ale jakmile jdeme ven tak nevydrží 5 vteřin na jednom místě furt jenom běhá :cry: ,já samozřejmě za ní takže u nás bych spíš brala radu jak jí udržet v klidu ,aby se zabavila aspon na chvilku venku s něčím sama jinak s ní většinou usínám už v osum v posteli.Se vztekáním jsme ted taky začli a to tím způsobem ,že jí chci něco vzít co samozřejmě nemá brát a hned se o to semnou začne přetahovat,ale mám jednu fintu odpoutám něčím pozornost koukne se hned na tu věc a ta věc co se semnou o ní přetahovala je v tu ránu moje ,někdy odpoutat pozornost zabere někdy ne :cry: .Ale s čím ted začla že řeknu na něco ne a hned spustí i 5 min.záchvat pláče,ale zvláštní je že vždycky když je ospalá jinak ne jinak je moc hodná.No moc jsem ti asi neporadila jen píšu jak je to u nás .Měj se hezky Pa Eli :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
6.5.06 20:50

Ahoj,

nezlob se, ale mě hned napadlo : Nudíte se? Kupte si medvídka mývala! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Musím říct, že já bych na tvém místě dcerku nechala. Ty také nemáš pořád náladu, třeba má prostě takové období, jen pozoruje, přemýšlí. Naší Aničce je sice teprve 8 měsíců, ale také má různé nálady. Některý den leze jako drak, některý den raději jen sedí, někdy si hraje s hračkami, jindy jen tak kouká. Prostě podle nálady :lol: :lol: Jen kdyby to trvalo hodně dlouho, zkusila bych se na tvém místě poradit s doktorem.

Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
6.5.06 21:22

Tak mě napadá, jestli tvoje cácorka není tolika aktivitama v týdnu třeba jen unavená a to nudění je jen odpočinek… Mám druhé dítě nyní 19 měsícl, zabaví se nejvís s e starším, ale občas taky jen bloumá, vzteká se určitě to přejde, u nás doma se říká : " Koza do chlívku, koza z chlívku!" Hodně trpělivosti bude hůř období prvního vzdoru máme přede dveřmi! Nane2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat