Nudná práce.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 13:20
Nudná práce.

Ahoj holky. Předem se omlouvám za anonym, ale nerada bych aby se to nějak spojovalo s mým jménem :lol:
Každopádně k věci. Už rok jsem zaměstnaná jako asistentka ředitele. I když mi každý s nadšením řekne „tak to je skvělá práce!“ tak to tak absolutně není. Nejen to, že dostávám absolutně zbytečné a nepotřebné práce, ale i chování pana ředitele je nelidské. Mezi nepotřebné práce je třeba to, že už mi téměř konci pracovní doba a jsem pomalinku na odchodu, kdy počtem dnů nic neděláni a čekání na přiděleno práci jsem otrávená, si mě pan ředitel přivola, že potřebuje strašně s něčím důležitým pomoct a já přesně vím co to bude protože tohle je pořád dokola, jde si třídit svoje papíry a zatím co já na něj celou hodinu jen čumím, tak on mi párkrát podá list papíru abych ho skartovala. :zed: perlička byla když jsem musela být v práci o hodinu déle abych na něj počkala že má prome opět důležitou práci a světě div se, tentokrát chtěl přelit mošt z láhve do sklenic :pocitac: :zed: to jsem myslela že vyletnu z kůže. A to že mu musím uklízet i když uklízečka je téměř za dveřmi ani nemluvím.
Asi negativní postoj k němu mám hlavně ode dne, kdy jsem měla těžké období, toto období bylo pro mě asi to nejtěžší za celý život. Tragická smrt v rodině, rozchod s dlouhodobým partnerem, problém s bydlením, zdravotní probleny no znáte to.. Když se to kazí tak se vším všudy… Ale abych se vrátila.. Tak právě jsem ho šla požádat zda by mi dal dovolenou, nakterou jsem pochopitelně ještě měla nárok. Místo toho využil situace a nepustil mě z kanceláře dokud mu pod velkým nátlakem neřeknu svůj zdravotní stav, jaké léky beru, proč tuto nemoc mám, kdo zemřel, proč se semnou přítel rozešel, kde bydlím, jaké mám přátelé… A na spoustu osobních věcí, které bych neřekla ani nejlepšímu kamarádovi. Pochopitelně jsem mu neřekla vše, ale tlačil na mě tak moc že s brekem jsem mu část řekla. Jsem vřed ním teď jako nahá. Mám ho plné zuby jestli mi rozumíte :,( každopádně chci si hledat práci, kde dostanu i lépe zaplaceno, protože tuto pozici mám placenou stejně jako uklízečka a přeci jen bych se chtěla dostat výše, nebo minimálně do dobrého kolektivu. Vůbec nevím kde začít hledat, tak je napadlo jestli by jste třeba napsali, kde děláte vy a jaké to je… Vaše zkušenosti atd… :srdce: moc děkuji, ráda si počtu ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 13:23

Jen chci dodat m, že v práci nemam žádnou práci. Paradox? Ne! Tohle je moje každodenní náplň práce. Sedět, čumět a čekat. Čekat na to až dostanu práci kterou mám během půl hodiny hotovou. Já jsme tak otrávená z toho nic neděláni, já vím že budete říkat ať jsem ráda že nemusím dřít, ale Vemte si že by jste chodily do práce na 8 hodin každý den rok v kuse jen sedět a čumět :think:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 02.11.18 13:27

Divný patron tenhle pan ředitel. Pomoc s papírama, to mi připomíná, jako když chce ode mě dcera pomoct chystat věci do školy a já tam sednu a ona si to nachystá sama, občas chce přikývnout na to, že má zítra opravdu čj :) takže by to bylo i úsměvné a řekla bych- chudák, nechce tam být sám :) . Ovšem, kdybys tu práci měla normálně placenou a mohla bys využít hojdání nohama k případnému studiu apod. Ovšem, jak se zachoval v době tvé osobní krize, to je naprosto neprofesionální a nepřípustný postup. Jinak nevím, na co se ptáš, jak se hledá práce? Normálně, projíždí se inzerce a vyhledává to, na co máš vzdělání a zkušenosti

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 02.11.18 13:28
@Anonymní píše:
Jen chci dodat m, že v práci nemam žádnou práci. Paradox? Ne! Tohle je moje každodenní náplň práce. Sedět, čumět a čekat. Čekat na to až dostanu práci kterou mám během půl hodiny hotovou. Já jsme tak otrávená z toho nic neděláni, já vím že budete říkat ať jsem ráda že nemusím dřít, ale Vemte si že by jste chodily do práce na 8 hodin každý den rok v kuse jen sedět a čumět :think:

Jo to je frustrující, uč se třeba španělsky nebo štrikuj, je tolik možností :)

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 02.11.18 13:29

A v čem přesně je problém?

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 02.11.18 13:31

Ty jako nevíš jak se hledá práce? nebo v čem chceš poradit?
nejjednodušší je rozhodit sítě mezi známe…potom jsou portály ÚP kde jsou volná místa v konkretním městě..pak portály jobs, prace.cz atd.. :nevim:
mít takovou práci tak jdu na pracák a seženu si třeba brigádu - ted před vánocemi budou brát za kasy všech obchodáků..a mezitím hledala..

kačka39
Kecalka 279 příspěvků 02.11.18 13:33
@TMana píše:
A v čem přesně je problém?

Neví kde si najde jinou práci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 13:33

Vím jak se hledá práce, jen jsem chtěla slyšet vaše zkušenosti, kde pracujete, jaký máte kolektiv, jestli vás tam taky někdo takhle štve jako mě, nebo jestli je vaše parta skvělá...... Takové věci :think: :palec:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 02.11.18 13:37
@Anonymní píše:
Vím jak se hledá práce, jen jsem chtěla slyšet vaše zkušenosti, kde pracujete, jaký máte kolektiv, jestli vás tam taky někdo takhle štve jako mě, nebo jestli je vaše parta skvělá...... Takové věci :think: :palec:

dělám ve státním..kolektiv hrozný, práce hrozná, peníze na nic…chodím sem, protože ze suchého z nosa se neuživím… Sem tam se po jiné práci dívám, ale jsme malé město a s dvěma malýma dětma si nemůžu vyskakovat, dojíždět, atd.. :nevim:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 02.11.18 13:42
@Anonymní píše:
Vím jak se hledá práce, jen jsem chtěla slyšet vaše zkušenosti, kde pracujete, jaký máte kolektiv, jestli vás tam taky někdo takhle štve jako mě, nebo jestli je vaše parta skvělá...... Takové věci :think: :palec:

Tak já mám v práci výborný kolektiv, řekla bych, že jsme všechny kamarádky. Akorát dělám naprosto v diametrálně odlišném prostředí než ty.

kačka39
Kecalka 279 příspěvků 02.11.18 13:46
@Anonymní píše:

Tak já mám práci novou, 3 měsíce a líbí se mi tam. Někdo je fajn, někdo né, práce je někdy hodně, někdy míň. Prachy docela dobrý, ale mohli by přidat. Našla ji myslím na práce.cz. :mavam: :mavam: :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 02.11.18 13:47

Já teď super kolektiv, práce mě baví, pořád se něco učím.

Lucy75
Kecalka 221 příspěvků 3 inzeráty 02.11.18 13:49

hm.. my máme na oddělení vztahy docela dobré.. s vedoucím se dá slušně na všem domluvit.. občas je trochu volněji (třeba na kafe, chvíli net), ale jinak odborná práce částečně na pc a částečně v terénu … peníze mají začínající nic moc, ale my víceletí opravdu o dost víc než je průměrná mzda v čr.. odchází se odsud většinou jen do důchodu, málokdo si najde něco lepšího… je ale nutno fungovat dle potřeby někdy třeba i o víkendu… Práce je pro mne velmi důležitá a neumím si představit někde jen „sedět a čumět“.. to je plývání časem a lidským potenciálem.. okamžitě bych si začla hledat novou práci !! nebo si se šéfem sedla, řekla si o část nějaké jiné agendy a k tomu odpovídající příplatek - tím by se zabily dvě mouchy jednou ranou 8)

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 02.11.18 13:49

A co umíš? Máš nějakou specializaci? Co by Tě bavilo? Od toho bych se odpíchla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 13:55

@vjerunqa
Me láká buď policii nebo zvířátka

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >