Nutrilon Allergy vs. Sinlac

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 17.10.14 13:53
Nutrilon Allergy vs. Sinlac

Holky,
aky je rozdil medzi tymito kasami?

Dakujem za postrehy.

Reakce:
Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 17.10.14 13:58

V Sinlacu není BKM vůbec. V Nutrilon Allergy care je nějak hodně rozmlácená na atomy a modifikovaná, ale pořád tam je.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 17.10.14 13:58

Je to v podstatě totéž, v NA je karob a rýže, v Sinlacu je jen karob (mouka ze svatojánského chleba). Synovi je střídám.
Edit: V Nutrilonu Allergy není bkm! http://www.lekarnaave.cz/…ecna-250g-4m

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 17.10.14 14:01

@krakatice aha, tak jsem to zblba, omlouvám se. Já měla za to, že je to jak to jejich mliko AC, kde ta v nějaké formě pořád je…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 17.10.14 14:12
@miisenka píše:
Holky,
aky je rozdil medzi tymito kasami?Dakujem za postrehy.

krome jineho zasadni rozdil, ze NAC je mliko, zatimco sinlac je kase. Takze vlastne bys mela sinlac zadelavat do NAC.
Jinak @Etcetera78 ma recht.

aha, tedy NA neni totez NAC :-) sorry

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 17.10.14 14:27

@Etcetera78 @Pudloslava
Myslim Nutrilon Allergy nemlecnu kasi, ne NAC..
Ale v pohode..

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 17.10.14 14:30
@krakatice píše:
Je to v podstatě totéž, v NA je karob a rýže, v Sinlacu je jen karob (mouka ze svatojánského chleba). Synovi je střídám.
Edit: V Nutrilonu Allergy není bkm! http://www.lekarnaave.cz/…ecna-250g-4m

a Sinlac je tiez tak,,sladky"?
A redis vodou alebo UM?
A davas cisty, ci pridavas este nejaku kasu?
Ja davam napul s ryzovou..

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 17.10.14 14:31

@miisenka jj, já jsem právě myslela, že Nutrilon má tu mléčnou bílkovinu i v kaši, když ji má v Allergy Care mliku. Ale teď už vím, že v kaši není. Když koukám na ty kaše, tak mi přijdou Nutrilon a Sinlac v podstatě to samé…

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 17.10.14 14:33
@Etcetera78 píše:
@miisenka jj, já jsem právě myslela, že Nutrilon má tu mléčnou bílkovinu i v kaši, když ji má v Allergy Care mliku. Ale teď už vím, že v kaši není. Když koukám na ty kaše, tak mi přijdou Nutrilon a Sinlac v podstatě to samé…

diky.. :hug:
Mne tiez, ale vravela som si ci neni niekto chytrejsi..

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 17.10.14 16:13

@miisenka Je taky takový nasládlý. Dávám ho do UM v poměru kolik odměrek UM, tolik odměrek kaše (nyní to máme 8 a 8 odměrek do 240 ml vody) a nic do toho nepřidávám, dávám to synovi před spaním a vydrží v pohodě celou noc. Přes den už má normální jídla, ale usínací rituál máme s kaší z lahve (je mu 12 měsíců).

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 17.10.14 17:20

@krakatice
Diky..tiez davam vecer kasu, ale ten maltodextrin ma tam s*re.. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >