Nutrilon Omneo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cocinella
Kecalka 102 příspěvků 30.07.06 11:12
Nutrilon Omneo

Ahoj maminy,
prosím Vás o radu. Dnes jsou naší malé Kačence 3měsíce. když jí byly dva měsíce musely jsme přejít bohužel na umělou výživu. Dávala jsem jí Nutrion Premium 1, bohužel po tom měla velké bolení, v půlce krmení začala jídlo odmítat, ale přitom měla hlad, stolici měla jednou za tři až čtyři dny a hrozně u toho brečela. Volala jsem tedy na jejich infolinku abych se poradila. Velice ochotná paní mi poradila ať zkusím přejít na Nutrilon Omnea 1, s tím, že by se to mělo do dvou týdnů upravit. Tohle nové mlíčko jí dávám už tři týdny, musím přiznat, že je už klidnější, a že i naráz vypije 120ml (né však vždy - někdy vypije třeba jen 90 a pak za dvě hodinky brečí, že má hlad), ale se stolicí máme pořád problém, má jí jednou za dva až tři dny a moc jí to nejde vytlačit. Máte s tím některá zkušenost?

Reklama

Reakce:

sonka
Kecalka 456 příspěvků 30.07.06 11:51

Ahojky, my taky dáváme Omneo a chodíme do plínek jednou denně a máme stoličku krásně řídkou. Po všech ostatních mlécích jsme měli stejné problémy jako Vy.

Vaclavka
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 30.07.06 12:04

ahoj,

my taky měli problém se zácpou, začala právě s Nutrilonem. Brzy jsme přešli na Sunar, ale zácpa furt, dle naší dr. jsem to řešila buď 1/8 glycerinového čípkku nebo dle sebe rektální rourkou. Rozhodně mi však dr. řekla, že po UM se mimi musí vykadit denně, jinak mohou být v budoucnu problémy se zácpou, navíc to malého samozřejmě bolelo a čím víc měl zanesená střeva, tím byla menší pravděpodobnost, že se vykadí. Teď jsem přešli na Sunar 2 a je po zácpě, asi udělalo své jiné složení, ale jak říkám, do té doby jsem mu prostě musela pomoct… zkus jiná mlíčka, třeba po nějaké jiné značce začne kadit sama.

Radkoun
Kecalka 176 příspěvků 30.07.06 13:22

Ahojky, taky jsme kvůli kakání přešli na Nutrilon Omneo, ale jednak malému vůbec nechutnal a za druhé mu stejně nepomohl, takže jsem na radu lékařky přešla na Nutrilon A.R a je po problému. Kakáme 2-3 krát denně a vůbec se u toho nenadře.
kakání zdar
Radka+ Tomášek

BeruskaLosik
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 30.07.06 16:35

Ahoj.

Měli jme stejný problém. Radim Nutrilon Omneo odmítal a problém vyřešila Beba.

Beruška :)

pupula
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 30.07.06 19:19

ahoj,my taky měli stejný problém,takže jsme najeli na Nutrilon Omneo,ale nic se nezměnilo,krom toho,že malá po něm měla větší hlad.takže jsme zůstali na Nutrilonu Premium,ale zase nám pomohly dětské čaje,hlavně teda Větrníček.Takže každý den dávám čajík a malá kaká každý den.

pupula

gepy
Povídálka 29 příspěvků 30.07.06 22:53

ahoj taky jsme měli podobné problémy,stolice až po 7 dnech,pláč,­nepřibírání.A­le pak jsme z Nutrilonu omneo přešli na Nutrilon Pepti.Bylo to o hodně lepší a poprvé malá měla místo zelené stolice klasickou žlutou miminkovskou :)
 gepy

http://www.nutrilon.cz/produkt.php?…

https://www.emimino.cz/modules.php?…

MisaN
Extra třída :D 10766 příspěvků 08.08.06 14:29

Měli jsme stejný problém, zkoušeli Omneo ale beze změny. Měsíc jsme kakali pouze na teploměr, pak nám na radu Radkouna pomohlo Nutrilon A.R. a od té doby kakám 2× denně a jde to lehce. Nechutná nám, takže to dávám 2 odměrky AR a 4 obyč Nutrilonu(pijeme 180ml) a funguje to stejně a hlavně zabralo to okamžitě druhý den.

Nia
Nováček 3 příspěvky 10.09.06 17:12

Mám podobnou zkušenost: po Nutrilon Omneo 1 temně zelená stolice jednou za 2-3 dny a malá ublinkávala i hodinu po jídle, po Nutrilon AR 1 2-3× denně krásná žlutá stolička a bez ublinknutí. Dávám ještě trošku heřmánkového čaje, ten má změkčovat stoličku, jo a taky po AR dost prdíme, ale hladce bez tvrdého bříška. Ale je jasné, že každé mimi reaguje jinak.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Manželské etudy: Vladimírova zpověď mě překvapila, říká Třeštíková

Vladimír Gdovín je duší umělec, bonviván. S manželkou Zuzanou se brali v 80.... číst dále >

Úžasná proměna: z nenápadné studentky se stala královna plesu

Maturitní ples je největší společenskou akcí za celou střední školu. Proto... číst dále >

Reklama