Nutrolin - B

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jitul
Stálice 99 příspěvků 25.06.09 09:29
Nutrolin - B

Prosím o radu ohledně Nutrolinu - B - kapky. Na radu Mudr podávám týden sirupek v souvislosti s tím, že jsme začali dávat příkrmy a malej měl bolení bříška - průjem apod. Zdá se mi, že to synkovi fakt pomáhá, a tak bych mu to kldině dávala dál, ale na přebalu léku je info, že se to má spotřebovat do týdne. Přičemž dávkování u půlročních dětí odpovídá cca polovině lahvičky. To to mám vyhodit a koupit nový? Volala jsem Mudr, ale ta nevěděla, prý se mám zeptat v lékárně :? Máte s tím nějaké zkušenosti? Díky, jitul

Reakce:
Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 25.06.09 09:38

Anetka mi brala ATB a mudra jí je ze 7 dnů prodloužila na 10. V lékárně mi řekli, že jí to těch 10 dnů můžu dávat, ale víc radši moc ne. Zbytek jsem využila já (právě lepší, než to vyhodit:D (

Jinak se nutrolin B dá koupit jako rozpustné tabletky, rozpouštíš po jedné, takže nebude nic k vyhození :)

Ale k příkrmům jsem nikdy nedávala žádné laktobacily :wink:

jitul
Stálice 99 příspěvků 25.06.09 09:59

Děkuju, tak to koupím ty tabletky, moc informovanou mudr teda nemám, koukám, že tady se dozvím víc :D

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 25.06.09 10:00
jitul píše:
Děkuju, tak to koupím ty tabletky, moc informovanou mudr teda nemám, koukám, že tady se dozvím víc :D

mi to doporučili v lékárně…dr nám nic k ATB vůbec nedoporučila, ale zas už (bohužel) vím

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 25.06.09 14:25

Jestli kojíš, tak si ber taky a spotřebuješ do týdne :-) Já jsem to tak dělala.

Martina

jitul
Stálice 99 příspěvků 25.06.09 21:47

Už jsme na Sunaru, takže pojídáním synovi nepomůžu:-) Ale ještě jsem hledala info na webu a dočetla jsem se, že není nebezpečné podávat Nutrolin po týdnu od naředění, ale že se tam jen zmenšuje počet aktivních laktobacilů, takže to lze v klidu dávat, jen účinek bude asi mizivý…

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 22.01.13 20:51

Holky, kdo jste měli ten sirup má po naředění žlutou barvu?

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 22.01.13 21:05

@verunka84 No spis takovou oranzovou.

Brokianaa
Závislačka 4627 příspěvků 22.01.13 21:20

Má to být žlutooranžové a bacha barví zoubky…Ale postupně se to vymyje…

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 22.01.13 21:34

@74paja @Brokianaa díky holky :kytka: :kytka:

Tesička
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 31.05.14 09:23

Trošku to tu oživím dotazem :-)

1. jde to žluté vyprat? Máme refluxáčka, takže počítám, že to bude na všem oblečení
  1. nedočetla jsem se, jestli se to dává před jídle, po jídle nebo mezi jídly?
  1. po smíchání se to nemusí ponechávat v lednici? Co jsme měli probiotické kapičky předtím BIOPRON, tak ty se po otevření a namíchání museli nechat ve 4-10°C. Tady píší jen skladujte do 25°C a po otevření do týdne spotřebujte… :nevim:

DR nám to doporučila používat zároveň s Octenidolem, kterým potíráme pusinku. Ale nic víc nám k tomu neřekla… Malá má už hodně rozlezlou močnivku i na mandlích…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >