NUVARING, prodloužení, špinění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nuninkaa
Povídálka 16 příspěvků 26.10.14 17:41
NUVARING, prodloužení, špinění?

Ahoj holky, beru NUVARING již 2 roky a nikdy se mi nestalo, že bych špinila… včera po sexu, jsem se šla umejt a zjistila jsem že trochu „krvácim“ (takový ten narůžovělý výtok). Myslím, si že sexem to nebylo, nebyl nějak extra tvrdý. :nevim: ve čtvrtek jsem měla kroužek vyndat po 21 dnech a prodloužila jsem si to, takže jsem si ten starej vynadala a zavedla novej a celý den nic až večer po tom sexu :( nevím zda je to něco závažnějšího.. prodlužovala jsem si to už několikrát a jak říkám, nikdy se to nestallo… máte někdo zkušenost? :?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 18:57

Nemela jsem to s nuvaringem, ale s normalni antiko prasky. Zpocatku v pohode i pri prodlouzeni. Pak jsem po nekolika letech zacala spinit jakmile jsem je brala dyl nez 21 dni
Anonym L

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >