O co mu jde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 11:09
O co mu ide?

Caute, o co asi tak ide muzovi (kolegovi na vyssej poziici), ktory sa so mnou jeden den bavi, druhy den sa na mna len pozera ale nic nepovie, potom ostava zazracne az do konca ked koncieva skor a caka ma, pomoze mi zo zavereckou, rozprava mi vselijake pikosky o zamestancoch, potom sa ma este spyta na odvoz a zvezie ma domov. Popritom sa na mna usmieva, srandujeme, sem tam sa doberame. Ked mu napisem odpise, ale sam od seba nenapise. Minule ma volal na vino, ale bolo mi zle nemohla som. Potom uz nenapisal. Cakala som ze ma zas niekam zavola len tak pokecat ale zas nic. Tak neviem uz…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33906 příspěvků 1 inzerát 31.01.19 11:15

To ti musí říct on sám. Jsou dvě nejpravděpodobnější věci, o které mu jde.
1. O nic. prostě hahaha s kolegyněmi, když je nálada, když nálada není, tak nic. A co?
2. O sex. Nebo aspoň o to, že dokáže svému egu, že ho holky žerou a že kdyby si potřeboval vrznout, nějakou rychle přemluví.
3. A samozřejmě o dalších xxx věcí, ale my to nevíme, protože v jeho hlavě nejsme. :kytka:

Captain Howdy
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 11:26

To zalezi od okolnosti, kolko mate rokov, ci je zenaty, ci si vydata alebo kto je zadany, atd. V zasade ta asi bali, ale tak, aby si nemala dojem, ze ta moc nahana. Neviem, ako to vyzera v skutocnosti, ale povedal by som, ze to robi dobre. Ako sa to bude vyvijat, zavisi teraz od teba. Predpokladam, ze ani ty ho nechces nahanat a vystavit sa riziku odmietnutia, takze cakas na dalsie jeho pozvanie. Ak to takto chces, staci, ked si najdes zamienku a prides za nim pokecat, usmievaj sa, pozeraj mu do oci, atd. Tak ako to len vy zeny viete. Ak ma este zaujem, pride dalsie pozvanie. Ak nie, zajdi za nim este parkrat. Ked nic, tak stratil zaujem. Mohla si to inak zjednodusit, pretoze ked ta pozval a ty si nemohla kvoli chorobe, mala si navrhnut iny termin alebo nieco v zmysle, ze sa mu ozves, ked budes zdrava. keby mne nejaka zena napisala, ze nejde kvoli nejakemu dovodu, a nic za tym, tak by som bol na pochybach, ci ma zaujem. protinavrh je pre mna znak zaujmu. mozno preto je teraz ticho, lebo pochybuje, ci ho chces, a nechce sa vnucovat. ak ho chces, tak ak ta pozve, uz to prijmi bez vahania a ak je termin nevyhovujuci, hned mu navrhni dalsi. trivialne, mily watson… :mrgreen:

Ale ako sa tu uvadza v prispevku predomnou, ci mu ide iba o sex alebo o vztah zistis len tak, ze na to rande pojdes a uvidis casom.

Příspěvek upraven 31.01.19 v 11:32

Enivoli
Povídálka 21 příspěvků 31.01.19 11:31

@Captain Howdy ma 28 ja 23…ja som mu napisala parkrat ale potom uz neodpisal…potom v praci sa citim divne ako koza co ho nahana..ked ma vtedy volal von zo srandy som napisala ze ci ma zve na rande..a on ze nie, len von… A ja ze ved sranda..on napisal, ze on je za vsetko len potom vie byt aj dost uprimny…cim.ma trosku odbil…asi to len nahovaaram

Enivoli
Povídálka 21 příspěvků 31.01.19 11:32

@Captain Howdy ja som ale strasme hanbliva, hned sa cerven ked rpejde okolo alebo na mna hovori…preto sa niekedy otac len aby ma nevidel…alebo sa s nim niekedy neviem rozpravat…vacsinou zacne on s niecim..

Captain Howdy
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 11:36

Enivoli, pozri - ja by som asi tiez tak uplne hned nevybalil na nejaku kolegynu, ze ju pozyvam na rande, takto otvorene. viem, ze si muzi, ktori by to tak urobili, ale su mnohi ini, ktori nie. ked si poviete, ze nejdete na rande, ale len sa nezavazne stretnut a pokecat, tak nemas dojem, ze to je zavazne a mozes z toho kedykolvek vycuvat s tym, ze len kecate a nikto sa nemusi citit neprijemne (vsak aj tak o nic neslo…) Nerozumiem, co chcel povedat tym, ze vie byt dost uprimny, mozno naznacoval, ze ti povie, ze si mu sympaticka, to fakt neviem. Byt tebou, neanalyzujem to takto. Proste za nim chod a uvidis. Inak sa to zistit neda. Ak ma stale zaujem, mozno by ti stacilo pockat, aby sa ozval sam, ale za aktivitu si zasluzi trochu pomoci z tvojej strany :) Nemusis mu padat okolo hrdla ani ho uhanat, staci, ked sa ocitnes v jeho pritomnosti, mozno aj s nejakou zamienkou.

Captain Howdy
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 11:40

Nestiham ti odpisovat :mrgreen: mas 23, cervenas sa, to je uplne v pohode. s tym vela neurobis, zvlast ked sa budes snazit - tym horsie to bude. po case si na tie situacie zvyknes a nebudu take rozpaky. ty sa ho hanbis, takze sa ti paci a on to vidi, zvlast ked je starsi a ma uz nieco za sebou. ked ho chces, chod za nim, aj ked sa cervenas, a bav sa s nim o takych temach, o ktorych sa normalne bavite. a inak, mozno prave preto, ze vidi, ako sa hanbis, si dal pozor, aby svoje pozvanie neformuloval ako rande, aby ta nevyplasil.

Příspěvek upraven 31.01.19 v 11:41

Enivoli
Povídálka 21 příspěvků 31.01.19 11:40

@Captain Howdy lenze ja mam teraz zly pocit ist do prace ked som mu zas vypisovala...­..stalo sa to ze som bola na paarty a napisala som mu..a on bol z toho prekvapeny…napisal, ze si uz myslel ze mu chybam..no a potom ked ma viezol z prace domov som mu povedala nech si ale nic nemysli ze by som nieco chcela..proste som spanikarila..a on ze..dobre ze si nic nemysli…takze som to pokaslala asi

Captain Howdy
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 11:44

omg :D hlavne aby si nic nemyslel… naopak, hlavne aby si nieco myslel! niekde som cital toto: „Vetsinou to podelas tim, ze nic neudelas“. ked sa ti paci, potrebujes sa s nim stretnut. musi vidiet, ze mas zaujem. chapem, ze sa nechces vnucovat, to je ok, ale nieco dat najavo musis, inak si bude mysliet, ze nechces. napisala si mu, cervenas sa pri nom, atd. to je uz celkom dost indikatorov prenho. pust z hlavy, co bolo, vsak nikto nie je dokonaly a vlastne sa ani nic take strasne nestalo. na tvojom mieste by som mal praveze dobry pocit, ze je niekto,kto sa o mna zaujima. skus si to trochu uzit :) a ked z toho nic nebude, tak sa nic nedeje. mas kopu casu.

Enivoli
Povídálka 21 příspěvků 31.01.19 11:46

@Captain Howdy ale ja praveze neviem ci sa mu pacim :D …alebo je proste len taky mily…on sa sem tam tiez cervena som si vsimla

Captain Howdy
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 11:48

pacis sa mu. uz sa v tom nehrab tolko, nepis mu viac a chod za nim.

Enivoli
Povídálka 21 příspěvků 31.01.19 11:51

Lenze ja este niekoho mam..ale uz je to v tom stadiu rozchodu :( uz to nejde..a ja som mu to spomenula…a teraz sa bojim ze si o mne pomysli ze som nejaka co bali ineho atd…aj mi napisal ze kam smerujem ?? A ja ze nikam..som slusna baba..ok uz to neriesik dik pa :)

Enivoli
Povídálka 21 příspěvků 31.01.19 11:53

A este ja neviem preco hy sa mu pacila.mlada hanbliva cervna zaba…ked je starsi a naozaj pekny ze kazda by sa za nim otocila no

Captain Howdy
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 11:56

omg na druhu :mrgreen: a to si si uvedomila az teraz, ze niekoho mas? :D tak to je trochu ina situacia, ako keby ste boli single. takze si zhrn fakty a urob rozhodnutie: 1. chcem rozchod -ano/nie, 2. chcem kolegu - ano/nie a prislusne sa zariad. ze niekoho v 23 rokoch mas, a ze ta bali kolega, je normalne, a kolega urcite chape, ako to je. ma zaujem, ale nemoze ist na teba uplne zhurta, kedze vie, ze si zadana, tak je opatrny. nechava to na tebe, a podla tych jeho reakcii myslim, ze si z teba tak trochu utahuje, lebo ta ma precitanu ;) ma zaujem, ty tiez, ale rozhodnutie musis urobit ty.

Captain Howdy
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 11:58
@Enivoli píše:
A este ja neviem preco hy sa mu pacila.mlada hanbliva cervna zaba…ked je starsi a naozaj pekny ze kazda by sa za nim otocila no

ak to pises preto, aby ti tu niekto zdvihol sebavedomie, tak to sa asi nedockas :mrgreen: nemas tu foto. ale to je jedno. jeho reakcie vypovedaju, ze ma zaujem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >