Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Jj přesně. Někde ti nedolehaji kabely. Vypni, vytahni a znovu zasun kabely a mělo by to být v poho. ![]()
@Pamča Nemáš zač
Pracuju pro výrobce televizí, tak se s tím potkávám ![]()
@Pamča píše:
Ahoj, kdo máte O2 TV, stalo se někomu, že přestalo fungovat přetáčení zpět? Když dám na ovladači to epg tak my to vůbec neukáže program a v pravém rohu televize máme nějaký symbol už od pátku
musis restartovat…
myslim to u tv…tohle se stane kdyz restartujes wifinu
![]()
S 02 TV nejsem vůbec spokojená na to že říkají jak je vše rychlý…WiFi mám plnou ale vše se seká, nahrávky nejdou pouštět ani zpětně přehrát. Když volám na zákaznickou linku nikdy se nikam nedovolám. Nikdo mi to nebere a pořád ten jejich výpadek sítě.. Už jsem to řešila na pobočce řekli mi jen že se to stává.. Nedoporučuji.
Jinak poslední modely televizí zn. Samsung mají dokonce aplikaci 20 TV již „v sobě“ zabudovanou takže kdo si platí 02 TV(já třeba pro PC, mobil atd..)může si jí tam spustit po zadání přihlašovacích údajů.
Ale zase..,záleží na rychlosti netu, takže se stává že se i aplikace zasekává, zpomaluje, ale jak kdy.. ![]()
Dobrý večer
Funguje vám prosím nyní O2 TV. Mně jak v PC, tak v mobilu, telce nic.
.
@Stargust nějak jim blbne menu, celé je to Anglicky, nevím, taky prostě blbne.
Tak na 02 hned v úvodu říkají že pracují na nápravě
,tak se uvidí. Tak musime holt vyčkat.. ![]()
Taky mi to dneska zlobí, je to přetíženým internetem. O2 dalo data zadarmo, síť to nestíhá. Zatím mi to vždycky nějak naskočilo.