O2 TV - zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2707
16.5.16 22:25

Jj přesně. Někde ti nedolehaji kabely. Vypni, vytahni a znovu zasun kabely a mělo by to být v poho. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
848
16.5.16 22:27

@Pamča Nemáš zač :)Pracuju pro výrobce televizí, tak se s tím potkávám :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
16.5.16 22:44
@Pamča píše:
Ahoj, kdo máte O2 TV, stalo se někomu, že přestalo fungovat přetáčení zpět? Když dám na ovladači to epg tak my to vůbec neukáže program a v pravém rohu televize máme nějaký symbol už od pátku :think:

musis restartovat… :mrgreen:myslim to u tv…tohle se stane kdyz restartujes wifinu ;) :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.10.19 19:56

S 02 TV nejsem vůbec spokojená na to že říkají jak je vše rychlý…WiFi mám plnou ale vše se seká, nahrávky nejdou pouštět ani zpětně přehrát. Když volám na zákaznickou linku nikdy se nikam nedovolám. Nikdo mi to nebere a pořád ten jejich výpadek sítě.. Už jsem to řešila na pobočce řekli mi jen že se to stává.. Nedoporučuji.

  • Citovat
  • Upravit
465
5.2.20 01:06

Jinak poslední modely televizí zn. Samsung mají dokonce aplikaci 20 TV již „v sobě“ zabudovanou takže kdo si platí 02 TV(já třeba pro PC, mobil atd..)může si jí tam spustit po zadání přihlašovacích údajů. :palec: Ale zase..,záleží na rychlosti netu, takže se stává že se i aplikace zasekává, zpomaluje, ale jak kdy.. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
465
21.3.20 21:12

Dobrý večer :kytka: Funguje vám prosím nyní O2 TV. Mně jak v PC, tak v mobilu, telce nic. :nevim: :think:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8288
21.3.20 21:26

@Stargust nějak jim blbne menu, celé je to Anglicky, nevím, taky prostě blbne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
465
21.3.20 21:36

Tak na 02 hned v úvodu říkají že pracují na nápravě :palec:,tak se uvidí. Tak musime holt vyčkat.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
21.3.20 21:36

Taky mi to dneska zlobí, je to přetíženým internetem. O2 dalo data zadarmo, síť to nestíhá. Zatím mi to vždycky nějak naskočilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
21.3.20 21:38

Koukám má tabletu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3023
21.3.20 22:00

Mam 02 Air a uplne pohoda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák