Obarvení ecru šatu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 17.08.19 21:40
Obarvení ecru šatu

Dobry vecer,
Objednala jsem si saty, maji skvely strih, jsou z lyocellu. Ecru barvu mit nemuzu, jsem tmava zima - nejvic mi sedi tmave studene barvy (emerald, raspberry, teal apod.) koupila jsem je tedy s tim, ze je obarvim. Nejjednodussi by to bylo na cerno, ale mne by se libily barvy viz. foto. Tyto barvy jsou primo odstiny, ktere se daji koupit, jsou to barvy jacquard procion, barvi se za studena. A ted tedy dotaz. Je mi jasne, ze i zde plati michani barev, ten zaklad neni bily… myslite, ze odstiny mnou vybrane by sly? Nebude z toho nejaka vyblita hneda? Ma tu nekdo zkusenosti s temito barvami procion? Popr. teal nebo emerald green asi z bezove neudelam, ze? Dekuji.

Reakce:
MP Krista
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 17.08.19 21:50

Neporadím, ale jsou kraaasné!

Uživatel je onlinezuzikka
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 17.08.19 22:31

S těmi barvami občas pracuju, ale je fakt, že jen na bílém podkladu. Ale myslím, že by to nemuselo dopadnout blbě. Ty šaty jsou celkem světlé a budeš to barvit dost tmavě, takže by to mohlo pěkně chytnout. Podle mě by tam ani nemusel být žádný barevný posun. Možná to nebude tak zářivé no. :think: Stejně, pokud nezkusíš, tak nezjistíš :nevim: Ta emerald green by asi taky šla, je docela tmavá.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 24.08.19 19:05

Jenom rozuzleni, takto jsem je obarvila - dala jsem 4 lzicky fuchsiove, 2 lzicky navy a 1 lzicku yellow red.

Uživatel je onlinezuzikka
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 26.08.19 11:10

@MadGirlNancy chytlo to pěkně rovnoměrně? Odstín je myslím dost vydařený.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 30.08.19 10:12

Chytlo to rovnomerne. Je to hezky.

Váš příspěvek
Reklama