Moc velké boty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 10:36
Moc velké boty

Zdravim. Je mi jasné, že nejlogičtější řešení by bylo ty boty vrátit nebo někomu darovat, ale prostě já bych si je chtěla nechat, takže se chci zeptat zda někdo neví jak se dají „zmenšit“ boty nebo jak je vyplnit aby sedely více. Přikládám foto co u nich bylo a chci se zeptat jestli byste to pochopili taky tak, že se mají dát do pračky a zapnout na toto praní? Myslím ten první obrázek na cedulce. Děkuji všem za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Echt Kelišová 9027 příspěvků 17.08.19 10:39

Je to umělá hmota - to fakt v pračce nezmenšíš.

Buď do toho nos více vrstev ponožoek a nebo nadji něco měkkého - třeba kus látky, kterou vycpeš špičku, jestli ti to bude sedět.

Kriss Tina
Extra třída :D 12200 příspěvků 17.08.19 10:39

Jakože bys praním zmenšila boty? :D to asi ne. Dej si do nich pěnovou vložku, za patu se dají dát takové gelové polštářky, to taky ubere pár mm. Nepsalas tu samou diskuzi před pár dny? To aby ty boty byly aspoň ze zlata, že stojí za takovou námahu :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 17.08.19 10:41

Boty se ti v pračce maximálně rozlepí. Ty obrázky značí, z čeho je podrážka a z čeho vnitřek boty. Podle mě je obecně nedoporučováno boty dávat do pračky, ale botasky jsem tam dala víckrát a přežily. Ale nezmenšily se. Prala jsem je ovšem na málo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 10:42

@Kriss Tina nepsala, boty jsem poridila včera a žádnou podobnou diskuzi jsem nenašla tak jdu hledat dal

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 17.08.19 10:44

:mrgreen: Jo, zkus to. Jestli v tom kosočtverecku vidíš návod na prani, obávám se, že jsi sama kosočtverecek. :mrgreen: Ani se nedivím, že jsi to sem dala pod pod anonymem. Kdybys to fakt nevěděla, tak ten štítek označuje materiál obuvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 10:46

@modravlocka tak to jsem vážně hloupá no :D

Khalesi
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 17.08.19 10:49

Prosimte a proc nevratit a nebzit si ty same o velikost mensi??? Nez se snazit zdrcnout botu v pracce?? Muzes mi je prosimte ukazat co je to za skvost?? Jestli nejaka sranda z ccc tak to snad ani nemusis resit a za tech par stovek koupit dalsi ne?

Čičorečka
Závislačka 2792 příspěvků 17.08.19 10:49

Prosím tě a ty máš na pračce režim praní označený kosočtvercem? Nebo jak jsi z toho pochopila, že to máš prát?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 10:52

@Čičorečka ano,mam:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 10:53

@Khalesi byly koupené v Německu a nestály málo, takže asi tak

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8451 příspěvků 17.08.19 10:57
@modravlocka píše: :mrgreen: Jo, zkus to. Jestli v tom kosočtverecku vidíš návod na prani, obávám se, že jsi sama kosočtverecek. :mrgreen: Ani se nedivím, že jsi to sem dala pod pod anonymem. Kdybys to fakt nevěděla, tak ten štítek označuje materiál obuvi.
:lol: ať pošle foto pračky! :cert:
Tapa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 17.08.19 10:59

Tak si kup do nich vložky.

pikola
Generální žvanilka 22015 příspěvků 17.08.19 10:59

Návod na praní na botách, jak tohle může někoho napadnout? :mrgreen:

Khalesi
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 17.08.19 11:13

Tak jed do nemecka a vrat je. Tak asi tak :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek