Obavy ze šéfové

Anonymní
9.8.20 18:13

Obavy ze šefové

Zitra jdu po pul roce do prace.. marodila jsem 6 mesicu.. nez jsem sla marodit vypsala jsem si dovolenou konec července a zacatek srpna, jenze v te dobe jsem netušila, ze budu mit úraz. No tak kdyz jsem marodila, doktor mi dovolil jet na tu chatu v rámci rehabilitace (pro koleno to bylo velmi úspěšné), jenze ja ted nevim.. co ldyz prijdu do prace a sefova se zepta “byla jste na te dovolene?”, mam ji rict pravdu a nebo ne.. fakt netusim????????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4859
9.8.20 18:15

Byla jsi na neschopence, takže si nemohla být na dovolené i když si byla jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
9.8.20 18:16

Technicky, pokud jste byla na neschopence, nemohla jste byt soucasne na dovolene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11438
9.8.20 18:36

Dovolenou jsi necerpala. Vezmes si ji v terminu, na kterem se se zamestnavatelem domluvite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6398
9.8.20 18:47

Samozřejmě že pravdu. Doktor to povolil, na tom jediném záleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2076
9.8.20 18:50

Já bych to tedy neříkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
9.8.20 19:00

Kdyby se ptala, tak bych řekla, že jsem byla na doporučení doktora na ozdravné pobytu kvůli kolenu. Ale proč by se tě ptala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
9.8.20 19:28
@Anonymní píše:
Zitra jdu po pul roce do prace.. marodila jsem 6 mesicu.. nez jsem sla marodit vypsala jsem si dovolenou konec července a zacatek srpna, jenze v te dobe jsem netušila, ze budu mit úraz. No tak kdyz jsem marodila, doktor mi dovolil jet na tu chatu v rámci rehabilitace (pro koleno to bylo velmi úspěšné), jenze ja ted nevim.. co ldyz prijdu do prace a sefova se zepta “byla jste na te dovolene?”, mam ji rict pravdu a nebo ne.. fakt netusim????????

No já bych asi mlčela a kdyby se přímo zeptala, tak bych řekla, že na dovolené jsem nebyla, ale na rehabilitačním pobytu ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
9.8.20 20:15

Nemohla jsi být na dovolené, když jsi v té době čerpala nemocenskou.
Takže žádná dovolená neproběhla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
9.8.20 22:11

Mlčet. Nikdo ti nic nedokáže. Zbytečně by se v tom začali vrtat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama