Občasné zvracení

Anonymní
25.5.16 20:20

Občasné zvracení

Ahoj, nasi maly uz byl rok, tak nejak jsme samovolne presli na UM pije pouze sunar, ale! Jednou max 2× tydne mi hned pri uspavani po napiti zacne obloukem zvracet :( nevim co s tim, myslite ze je prejedena, nebo ma treba na neco v UM alergii?

Anonymni kvuli starostl. rodine zde na emim.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.5.16 21:10

Kolik jí ho dáš?
moje dcera např. ještě ve více jak 2 letech najednou nesnesla víc jak 100 ml mlíka (Sunar).(do 2 let a 2 měsíců byla kojena)
Když jsme jí dala 120ml, tak mi to vyklopila všechno. Když dostala 100 mlíka a za chvilku 50 ml pití (vodu), tak to bylo v pohodě.
Dcera má reflux jícnu a i v šesti letech bojujeme s tím, aby to, co sní, v ní zůstalo.
an. kvůli dceři…
B.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.16 21:39

Vzdy vypije 180ml ty jo tak to jsem pitoma a prepiji se asi co? :zed: :zed: my mame jedlika, ale jak jsem do ted kojila tak s tim um nemam moc zkusenosti :roll:

Dekuju za odpoved :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.16 23:10

Zkus dát míň a uvidíš… U nás 20 udělalo neskutečné divy. Záleží i jestli nemá i třeba jiné problémy (že by ublinkával i po jiném jídle, když ho sní víc, časté říhání a tak).
Naše cácorka s tím měla problémy od cca 14 dní po narození… nakojit ji bez úhony byl téměř nadlidský výkon.. :roll:
B.

• Nahlásit
  • Citovat
87
31.5.16 11:26

Ahoj, aj mne malý zvracal, keď sa prejedol. Počas celého dňa papá a večer mu potom stačí aj menej mliečka. Uber z dávky, určite to vyskúšaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama