Obdiv protějšku

818
28.6.21 14:19

Obdiv protějšku

Holky, jen na odlehčení.
Dnes jsme koukala na kolegův hrnek, má na něm „pan božský“ a dostal jej od přítelkyně. A tak jsem si říkala, že to asi musí muži lichotit, takový hrnek, takové vyznání. Kupojete taky svým mužům něco podobného? Nebo v minulosti? A oni vám?
Já se přiznám, že manžel dostal různe dárky, ale v životě jsem ho k" Bohu" nepřirovnala, přijde mi to jak stavění se do submisivni role s oddaným koukání na „božského“, no nic pro mě. :mrgreen:
Jak to vnímáte vy? A chtěly byste si taky připadat pro někoho „božsky“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
134
28.6.21 14:21

:palec: Ja svému muži teda nedavam moc darky, pokud neni duvod, krome nejakych dobrot co mu vezmu že si na něj vzpomenu, ale chválím ho do nebes neustále:D rikam mu veci typu, ty jsi tak krasny chlap, ty oholene vousy ti tak slusi to abych se te bala pustit do prace!
Ty si tak svalnatý, a td:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.21 14:22

Me to hlavne prijde jako vtipny darek :mrgreen: asi to nemyslela doslova :D ale je to milé :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
28.6.21 14:24

Spíš bych řekla, že slečna bude fanynka Sexu ve městě, kde byl Mr. Big přeložený do češtiny jako Pan Božský. Nic bych na tom neviděla, já si z manžela taky ucvrnkávám. Na hrníček bych mu ale spíš dala něco jako: „Manželka umí karate.“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17477
28.6.21 14:25

Pan Božský není o zbožštění, ale říká se tak postavě v seriálu Sex ve městě a hlavní hrdina byl především nevyzrálý, emočna odpojený narcis, kterého nevyzálá, hysterická hrdinka považovala za svého osudového muže a pro potřebu dostatečného množství dílů seriálu si kvůli takovému toxickému vztahu ničila vztahy které mohly být daleko zdravější.

Takže takovýhle hrnek bych dávala jedině jako trollig :-D

A teda osobu, která by měla tendenci mě vidět jen jako objekt své fantazie bych měla tendenci velmi rychle odříznout a poslat do háje.

Partnera za spoustu věcí obdivuju a vážím si ho, pokouším se konkrétní věci jasně chválit a pojmenovávat, že je to super. Ve spoustě věcí mě normálně štve a vytáčí.
Ale velmi se snažím vidět jeho jako reálného plnohodnétného člověka, ne jako vlastní iluzi.

Příspěvek upraven 28.06.21 v 14:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22628
28.6.21 14:25

Muž dostal třeba klíčenku s nápisem bezva táta, ale podobný hrnek bych mu dala spíš ze srandy, než že bych si myslela, že je bůh :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5409
28.6.21 14:26

Tak je to jakože vtipné :nevim: víc bych v tom nehledala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
28.6.21 14:26
@Kk123 píše: :palec: Ja svému muži teda nedavam moc darky, pokud neni duvod, krome nejakych dobrot co mu vezmu že si na něj vzpomenu, ale chválím ho do nebes neustále:D rikam mu veci typu, ty jsi tak krasny chlap, ty oholene vousy ti tak slusi to abych se te bala pustit do prace!
Ty si tak svalnatý, a td:D

Jo, taky toho svého chválím, navíc s těmi roky nějaká zraje do krásy. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
28.6.21 14:27
@řeřicha píše:
Holky, jen na odlehčení.
Dnes jsme koukala na kolegův hrnek, má na něm „pan božský“ a dostal jej od přítelkyně. A tak jsem si říkala, že to asi musí muži lichotit, takový hrnek, takové vyznání. Kupojete taky svým mužům něco podobného? Nebo v minulosti? A oni vám?
Já se přiznám, že manžel dostal různe dárky, ale v životě jsem ho k" Bohu" nepřirovnala, přijde mi to jak stavění se do submisivni role s oddaným koukání na „božského“, no nic pro mě. :mrgreen:
Jak to vnímáte vy? A chtěly byste si taky připadat pro někoho „božsky“?

Hrnček ako hrnček. Pár zúfalcov si na to isto potrpia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
28.6.21 14:27

Souhlas s tebou…Ale v zimě jsem dala k narozenínám svému příteli taky hrnek, koupila jsem jednobarevný, barevně ladící s jeho (ted´ už naší ) kuchyní a barvou na porcelán jsem tam napsala DOBRÉ RÁNO, MILÁČKU. To aby si na mně každé ráno vzpomněl, když bude pít kávu. A poctivě ho používá, kluk můj zlatej :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
28.6.21 14:28

My si takovyhle darky nedavame, mame jinej vkus, ale v urcitym kontextu u konkretnich lidi a konkretni sdeleni muzou byt vtipny :D
Ja doufam, ze si pripada jako muj pan bozsky, kdyz ho chvalim a uznavam za to jaky je, co pro nas dela, co se mu povedlo atd. A doufam, ze se zase casem vratime k bozskemu sexu, to si pak taky jiste bude pripadat dobrej :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
28.6.21 14:29

@Ou kolega mi právě přijde trochu jako narcis, co vždycky jen tak mimochodem zmíní, jak nemá čas, protože zrovna zachraňuje svět, tak mi přišlo, že k němu ten obdiv sedí… Že by se tomu označení ani nebránil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
28.6.21 14:32
@Sardelka píše:
Spíš bych řekla, že slečna bude fanynka Sexu ve městě, kde byl Mr. Big přeložený do češtiny jako Pan Božský. Nic bych na tom neviděla, já si z manžela taky ucvrnkávám. Na hrníček bych mu ale spíš dala něco jako: „Manželka umí karate.“ :mrgreen:

Přesně, dejte si bacha, tenhle je můj. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4405
28.6.21 14:35

Třeba prostě nic lepšího neměli, tak koupila tohle.
Jinak tohle bych koupila tak max. v rámci ironického pošťouchnutí. Pan Božský je ve své podstatě taková ta ideální představa, kterou reálný chlap nemůže naplnit (což ale nebrání tomu, aby se snažil tomu ideálu přiblížit :mrgreen: ).
Na druhou stranu nemám problém muže za něco pochválit. Miluju ho, ale na piedestalu ho fakt nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
28.6.21 14:45

Ja bych nic takoveho nikomu nekoupila, total nevkus, odpustila bych to detem :roll:

Jinak znam takovy par -oba 45+, ona tapetuje fb excentrickymi vyznanimi, jake mela stesti, ze nasla takoveho fantastickeho chlapa, jak on je uzasny, prší třpytky, litaji srdicka, vsude kolem jednorožci…jeho přátele (a obchodni partneri) jsou v rozpacich, co si to nasel za slepici, co dela ostudu, on je zjevne stastny :lol: :srdce: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat