Obecni byty Brno

10
9.5.17 18:13

Obecni byty Brno

Jelikož se blíží můj rozvod, tak sháním bydlení. Jediná možnost je obecni/státní byt, protože na podnajem mít nebudu. Vím že není jednoduché dostat obecní byt tak se chci zeptat jestli tu není někdo kdo má v plánu se stehovat do svého nebo do domečku a přenechal by obecní byt v Brně za nejake odstupné, velikost 2+1, max 3kk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17149
9.5.17 18:18

Pochybuju, že by to šlo. Města si takové věci hlídají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31428
9.5.17 18:19
@An1900 píše:
Jelikož se blíží můj rozvod, tak sháním bydlení. Jediná možnost je obecni/státní byt, protože na podnajem mít nebudu. Vím že není jednoduché dostat obecní byt tak se chci zeptat jestli tu není někdo kdo má v plánu se stehovat do svého nebo do domečku a přenechal by obecní byt v Brně za nejake odstupné, velikost 2+1, max 3kk…

a kolik by jsi tak nabídla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 18:22

@An1900 záleží, kolik nabídneš za m2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.5.17 18:42

@Burj Chalifa záleží za stavu bytu a místo kde se byt nachází..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.5.17 18:42

@hudečice nevím jak se to cenové pohybuje, přiznám se že mě nenapadlo si tohle zjistit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31428
9.5.17 18:45
@An1900 píše:
@Burj Chalifa záleží za stavu bytu a místo kde se byt nachází..

víš, ono je to důležité i pro stanovení tzv. odstavce příslušného paragrafu trestního zákoníku, neboť se tímto pravděpodobně dopustíš trestného činu. A ještě o svých úmyslech meleš veřejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 18:50
@An1900 píše:
@hudečice nevím jak se to cenové pohybuje, přiznám se že mě nenapadlo si tohle zjistit

Tak v Brně? Abys vyhrála, tak budeš muset nabídnout tak stovku za m2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.5.17 19:27
@Burj Chalifa píše:
víš, ono je to důležité i pro stanovení tzv. odstavce příslušného paragrafu trestního zákoníku, neboť se tímto pravděpodobně dopustíš trestného činu. A ještě o svých úmyslech meleš veřejně.

Pokud nemáš nic k nabidnuti ty paragrafe tak se nevyjadřuj. Tohle není nic co běžné nenajdes v inzerátech. Prošla jsem jich dost! Zbytečně se zapojuje s do diskuze která se tě netýká. Toť vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.5.17 19:28

@hudečice to asi ano. Jelikož mám podané žádosti o byt ale většinou jsou k nabidnuti jen malé byty 1+1 nebo 1kk tak je pak možnost vyměnit a doplatit. Ale ne každý chce jít do malého bytu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31428
9.5.17 19:33
@An1900 píše:
Pokud nemáš nic k nabidnuti ty paragrafe tak se nevyjadřuj. Tohle není nic co běžné nenajdes v inzerátech. Prošla jsem jich dost! Zbytečně se zapojuje s do diskuze která se tě netýká. Toť vše.

Dost Ti nedochází. A žvanit o nelegálních věcech tohoto ve veřejným prostoru jen svědčí o Tvé neprozíravosti a hlouposti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.5.17 19:40
@Burj Chalifa píše:
Dost Ti nedochází. A žvanit o nelegálních věcech tohoto ve veřejným prostoru jen svědčí o Tvé neprozíravosti a hlouposti.

Vím co dělám. Není důvod srážet moji inteligenci. Víš snad podle mého profilu kdo jsem?
Na druhé straně je spoustu lidí, kteří chtějí pustit obecní byt, ale když ho vrátí městu tak za něj nic nedostanou. Takhle dostanou nějakou kačku. To tě asi nenapadlo, že? Bez raději rejpat do jiné diskuze ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31428
9.5.17 19:43
@An1900 píše:
Vím co dělám. Není důvod srážet moji inteligenci. Víš snad podle mého profilu kdo jsem?
Na druhé straně je spoustu lidí, kteří chtějí pustit obecní byt, ale když ho vrátí městu tak za něj nic nedostanou. Takhle dostanou nějakou kačku. To tě asi nenapadlo, že? Bez raději rejpat do jiné diskuze ;)

mě napadá dost věcí, to bys koukala.Jsi hloupá už jen tím, jak veřejně tyhle věci probíráš na netu s neznámými lidmi. A pokud si myslíš, že jsi pod profilem anonymní navždy, dost možná se mýlíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
9.5.17 19:45
@Burj Chalifa píše:
mě napadá dost věcí, to bys koukala.Jsi hloupá už jen tím, jak veřejně tyhle věci probíráš na netu s neznámými lidmi. A pokud si myslíš, že jsi pod profilem anonymní navždy, dost možná se mýlíš.
že to probírá neznamená, že to udělá :nevim:
  • Citovat
  • Upravit
31428
9.5.17 19:53
@Saatine píše: že to probírá neznamená, že to udělá :nevim:

když na to téma zakládá poptávkové téma, tak to v úmyslu má. Ale žvanit o tom veřejně je výraz neskutečné… hlouposti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama